Jump to content
BulForum.com

Ne6to BRUTALNO


bate_pesho

Recommended Posts

Е нямаше да е лошо да разберем какво толкова "яко става" ама..Иначе до тук не е нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

E, т'ва е, аре давай!

Ей т'ва са(сега) е яко, даййй

 

ПП. Предният път предположих, че казва стана, ама съм написал тана по грешка :blush:

Link to comment
Share on other sites

E, т'ва е, аре давай!

Ей т'ва са(сега) е яко, даййй

 

ПП. Предният път предположих, че казва стана, ама съм написал тана по грешка :blush:

Vsi4ki bqhate tvarde blizko taka 4e ... BRAVOS na vsi4ki ... da vi kaja 4estno kato go gledah o6te parviqt pat si misleh 4e si plqmpa ei taka ... ni6to ne kazva ama plqmpa s vaobrajenie , no posle mi kaza kvo e kazal ..... se pak vi dadoh JOKER , 4e govori na Bulgarski :D :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

Ne 4atnah kakvo mu beshe smeshnoto vyobshte na tva... Moje bi sym typ

Явно и аз съм тъп :blink:

 

На тея които познават тоя човечец може и да им е смешно ама на другите едва ли ще им бъде интересно ;)

Аз такива тъпи клипчета колкото щеш мога да сложа ама ще се кефят само тея които познават хората на тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно и аз съм тъп  :blink:

 

На тея които  познават тоя човечец  може и да им е смешно ама на  другите едва ли  ще им бъде интересно ;)

Аз такива тъпи клипчета колкото щеш мога да сложа ама ще се кефят само тея които познават хората на тях ;)

 

ami i az se prisaedinqvam kam kompaniqta na tapite

Нещо не схванах замисъла :huh:  Какво толкова смешно има :confused  :confused  :confused

ami i az tva se ma4a da razbera moje bi kato se zamisli6 kolko e inteligenten toq deto si misli 4e tova e sme6no (deto go e pusnal) ti stava sme6no !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ей т'ва ся е яко знай!... или нещо такова казва... а за смешното.... ми и на мен не ми е смешно... някъв си там писка...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...