Jump to content
BulForum.com

torrent sites


chistacha

Recommended Posts

как е най лесно да се предава информация между два компютъра, примерно мога ли да си направя verlihub и дали ще ми е по силите или има по-лесен начин

 

еми с хъб няма да имаш проблеми Велихъб до колкото разбрах се поддържа само от Линукс за Windows пробвай PtokaX (поне на мен ми беше дадена такава информация) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

още един як саит за Црацкчета http://mscracks.com/ ехххх зако значи и от арената цикля ЕБА***** торенти отново с 15-20 кб./с ?!?!?!?!?! еми то близко до УМА наистина ЕВРОКОМ Суцк ! :angry: не , че нещо ... то е ясно , че секи ще иска бърза скорост ама тва нащо е направо отчаиващо ве ! 15 кб/с да ми се вдигне наи-много до 20кб. ама тва дайе не е средната скорост , а тва е скороста , която ми вдига от време на време ! :angry1 :sayjin :angry1

Link to comment
Share on other sites

още един як саит за Црацкчета http://mscracks.com/  ехххх зако значи и от арената цикля ЕБА***** торенти отново с 15-20 кб./с ?!?!?!?!?! еми то близко до УМА наистина ЕВРОКОМ Суцк !  :angry:  не , че нещо ... то е ясно , че секи ще иска бърза скорост ама тва нащо е направо отчаиващо ве ! 15 кб/с да ми се вдигне наи-много до 20кб. ама тва дайе не е средната скорост , а тва е скороста , която ми вдига от време на време !  :angry1  :sayjin  :angry1

това на коя тарифа

Link to comment
Share on other sites

това на коя тарифа

аз ли еми на тарифата от 18 лж. упс с ДДС то 20 лв. :angry1 знам , че съм на наи-бавната ама ГГБИТ на тарифа от 18 лв. праат ЕХЕеееееееееее по 300кб от БГ - тата , а пак ако намерат некои клиент сащо на ГГБИТ на ДС++ примерно си обменят филмите с по 2-3 мб наи-малко !

Link to comment
Share on other sites

аз ли еми на тарифата от 18 лж. упс с ДДС то 20 лв.  :angry1  знам , че съм на наи-бавната ама ГГБИТ на тарифа от 18 лв. праат ЕХЕеееееееееее по 300кб от БГ - тата , а пак ако намерат некои клиент сащо на ГГБИТ на ДС++ примерно си обменят филмите с по 2-3 мб наи-малко !

 

щом плащаш за 20 и получаваш толкова.. незнам защо се оплакваш изобщо. като искаш да теглиш с повече.. пусни си бронзова тарифа или златна.

Link to comment
Share on other sites

щом плащаш за 20 и получаваш толкова.. незнам защо се оплакваш изобщо. като искаш да теглиш с повече.. пусни си бронзова тарифа или златна.

Ами ти нали си на бронзова,или златна как беше?!!Аиде стига вече с комплексарските ти забележки!!Или сега ще кажеш:Ама кой прави забележки!! :woot Знаеш много добре от какво се оплакват хората!!Така,че недей да се правиш на неразбиращ!!
Link to comment
Share on other sites

Ами ти нали си на бронзова,или златна как беше?!!Аиде стига вече с комплексарските ти забележки!!Или сега ще кажеш:Ама кой прави забележки!! :woot Знаеш много добре от какво се оплакват хората!!Така,че недей да се правиш на неразбиращ!!

 

кое ми е комплексарското? все едно да се оплаквам, че не тегля с 400К като плащам за 65. не мога да разбера от какво се оплакват хората. че не теглят бързо филмите? ми който иска да тегли само филми и игри.. да мине на ГГБИТ. един приятел от скоро е на ГГБИТ и каза, че локалния трафик му е перфектен, но драйвъри от страницата на Nvidia ги е теглил с 5К в секунда. и не всички да ми хвалят ГГБИТ - (300КБ/сек от чужди страници). Да бе да... 300К за 18 лева. 20К стабилни за навънка и за 20 лева са перфектна оферта.. незнам защо хората изобщо се оплакват. аз за тия 15-16К (даже не и 20) в продължение на 2 години съм плащал - 65 (!!!!!!) лева! не може да не даваш нищо апък да пътуваш първа класа. точно за това си има и цени.. иначе щеше да е една оферта : ИНТЕРНЕТ : и това е. всеки тегли колкото му потдържа харда. е да ама не става така.

Link to comment
Share on other sites

Днес нещо доста бавно свалям от торентите на арената. :( При вас как е? :confused

 

~Edit~

Скороста е 40-50кб\с, максимум достига 60.

Link to comment
Share on other sites

Днес нещо доста бавно свалям от торентите на арената. :(  При вас как е? :confused

 

~Edit~

Скороста е 40-50кб\с, максимум достига 60.

hehe kakvo iska6 i az s tolkova svalqh i to ot data i datacom

mn qsno 4e traseto do sofiq e izkliu4itelno natovareno v momenta :sick

dori po byrzo svalqm ot vyn6ni cajtove i po mi e byrzo ot 4ujdi torenti :wir

 

ve4e nad 40-50 moje da o4akva6 samo sled 3-4 4asa ve4er :wacko:

 

Aми аз съм на достъпна и вчера и днес си свалям с 19-20 Кб/с!! :D

ej za tva i 6te minavam na D :cry

Link to comment
Share on other sites

Днес нещо доста бавно свалям от торентите на арената. :(  При вас как е? :confused

 

~Edit~

Скороста е 40-50кб\с, максимум достига 60.

Aми аз съм на достъпна и вчера и днес си свалям с 19-20 Кб/с!! :D
Link to comment
Share on other sites

Aми като отидеш на търсачката пишеш heroes само. Толкова ли е трудно. Има я [GGBIT]Bohu

Link to comment
Share on other sites

аз ли еми на тарифата от 18 лж. упс с ДДС то 20 лв.  :angry1  знам , че съм на наи-бавната ама ГГБИТ на тарифа от 18 лв. праат ЕХЕеееееееееее по 300кб от БГ - тата , а пак ако намерат некои клиент сащо на ГГБИТ на ДС++ примерно си обменят филмите с по 2-3 мб наи-малко !

Пич правиш ли си труда да мислиш кво пишеш? Аз съм на ГГбит 18 лв. От каквито и да е п2п мрежи тегля с максимум 10к. МАКСИМУМ! Въпросните 300 които си споменал са пълна глупост. 300 правя единствено ако тегля от друг абонат на ГГбит или от торент който се сийдва от абонат на ГГбит. Относно митичните 2-3МБ/сек - отдаааааавна вече не е така. Айде стига си мрънкал. Гигабит тва, гигабит онва - като имаш претенции мини на гигабит. Казаха ти го. Баси. Все едно и също се дъвче.

Link to comment
Share on other sites

айде моля някой с наблюдения да ми каже коя е най удачната тарифа (от към най висока скорост) за свалянето от арена трябва ми тя защото главно свалям ДВД-та или ако имате някаква идея къде другаде има такъв голям ресурс с ДВД-та

 

сега в момента съм на Достъпна+ и в най добрия случй свалям ДВД 4,3ГБ за 11-12 часа да не говорим че не добре сииднато се дърпа около 2-3 дена :cry

Link to comment
Share on other sites

Относно митичните 2-3МБ/сек - отдаааааавна вече не е така.

и как не е така?

те и да искат тези 2-3МБ от съседите не могат да ги ограничат все пак м/у вас има няколко хъба само и нищо друго ;)

 

дето вика бастун4о може пцто да ти се лагне при 5МБ или пинга да спре докато сваляш с 5МБ ама не може да се ограничи...

 

иначе е яко ако има сиидър около тебе - уж от арената сваляш а с 2МБ :woot

сега в момента съм на Достъпна+

еми И+ кво друго :tongue

Link to comment
Share on other sites

и как не е така?

те и да искат тези 2-3МБ от съседите не могат да ги ограничат все пак м/у вас има няколко хъба само и нищо друго ;)

 

дето вика бастун4о може пцто да ти се лагне при 5МБ или пинга да спре докато сваляш с 5МБ ама не може да се ограничи...

 

иначе е яко ако има сиидър около тебе - уж от арената сваляш а с 2МБ  :woot

 

еми И+ кво друго :tongue

наистина е ограничена скоростта от скоро, но е само по райони. Примерно в нашия квартал си е 2-3 мб между нас, но с друг квартал е 300 к

Link to comment
Share on other sites

айде моля някой с наблюдения да ми каже коя е най удачната тарифа (от към най висока скорост) за свалянето от арена трябва ми тя защото главно свалям ДВД-та или ако имате някаква идея къде другаде има такъв голям ресурс с ДВД-та

 

сега в момента съм на Достъпна+ и в най добрия случй свалям ДВД 4,3ГБ за 11-12 часа да не говорим че не добре сииднато се дърпа около 2-3 дена  :cry

 

Златна.. можеби???? що за странен въпрос???

 

Аз искам чуждестранни торенти за рилиз на най-новите филми.

 

не искаш ли прекалено много? те хората се изтрепват докато ги намерят... нашия на готово. тц тц тц. какъв е проблема да си ги дърпаш от arenabg примерно?

 

торент за сваляне на файлове с номера на кредитни карти вътре някой не иска ли?

Link to comment
Share on other sites

Очуден съм че в списъка го няма тракера на бол.бг: http://torrents.bol.bg/browse.php

торент за сваляне на файлове с номера на кредитни карти вътре някой не иска ли?

На мен може ли. Аз искам. Приемам и РМ :D
Link to comment
Share on other sites

Ами тогава защо още не съм чул да са заловили някой? То и сега много хора използват torrents...

Освен това как ша нахлуят в нас да ми бъркат в компютъра, без бой няма да се дам :gangstah:

a we pi4 ako iskat6 ti doidat i si4ko 6 minat u vas nedei si misli 4e ne mogat nqkolko priqtel4eta taka si misleha kato teb 4e ne mogat da gi hvatnat ma 1 -2 mesec sled tova se oplakvaha 4e gi sudqt za krajbi ot net-a i im zeha PC-tata. kat doidat tiq ot NSBOP nqma kude da hodi6 !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Златна.. можеби???? що за странен въпрос???

не искаш ли прекалено много? те хората се изтрепват докато ги намерят... нашия на готово. тц тц тц. какъв е проблема да си ги дърпаш от arenabg примерно?

 

торент за сваляне на файлове с номера на кредитни карти вътре някой не иска ли?

 

Нали после ще ги шерна в дс-то и всеки ще ги дръпне. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...