Jump to content
BulForum.com

torrent sites


chistacha

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Вече е sae.mine.nu (без :7776) :excl

мен неще да ме пусне тама :angry1 :cry

 

*** Connecting to sae.mine.nu...
*** Connected
<VerliHub> This Hub is running version 0.9.8b (Wed Aug 25 19:30:00 CEST 2004) of VerliHub (RunTime:20min 36sec ).
<VerliHub> This hub is enhanced by plugman for Verlihub.
<VerliHub> Bad nickname: unallowed characters, use these !%&()*+,-./0123456789:;=?@ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ[\]^_`abcdefghijklmnopqrstuvwxyz{}пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ#
*** Disconnected

Link to comment
Share on other sites

ти май не си чел като хората... и закона не е в конституцията ако там ще го търсиш. аз си мисля, че закона за запазените права навсякъде е еднакъв. не може в една държава един продукт да се третира по един начин, а в друга - същия продукт да се третира по различен начин. нали правата над продукта са еднакви и законите свързани с него също?

никва идея нямам защо го каза това.

 

Закона какво ще прави в конституцията ?И няма такова нещо като еднакви закони.

 

Просто няма такива работи като по филмите да дойдат и да влезнат с вратата, най-малкото защото вратите на българските жилища са направени да спират всякакви крадци, та едни полицаи ли няма да спрат :)

Link to comment
Share on other sites

aph3x твоя ли е отговорността за sae.mine.nu . Браво бе. Само да се посъберем още малко и ще конкурираме дата.бг :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи съвсем от скоро (буквално от както не може да се тегли от варез) започнах да тегля от торенти и не ми е ясно почти нищо :lol: . Значи в arenabg.com пишеше да дръпна програмката BitComet 0.57 или нещо от сорта . Та въпроса ми е мога ли да тегля с нея от всичките тези изброени в първия пост сайтове :confused А и бтв само на мен ли не ми отваря arenabg.com ?

Link to comment
Share on other sites

Значи съвсем от скоро (буквално от както не може да се тегли от варез) започнах да тегля от торенти и не ми е ясно почти нищо  :lol: . Значи в arenabg.com пишеше да дръпна програмката BitComet 0.57 или нещо от сорта . Та въпроса ми е мога ли да тегля с нея от всичките тези изброени в първия пост сайтове  :confused А и бтв само на мен ли не ми отваря arenabg.com ?

Значи с тази програма може да теглиш от всички торенти,тя е универсална.Аз обаче ползвам bit tornadо,според мен е по лесна за употреба и по надежна,но ти си преценяваш.Арената и на мен нещо не ми се отваря сега,но до обят нямаше проблеми и в момента тегля от нея без проблем,Явно е нещо временно,надявам се!Успех с торентите!! :D
Link to comment
Share on other sites

Значи с тази програма може да теглиш от всички торенти,тя е универсална.Аз обаче ползвам bit tornadо,според мен е по лесна за употреба и по надежна,но ти си преценяваш.Арената и на мен нещо не ми се отваря сега,но до обят нямаше проблеми и в момента тегля от нея без проблем,Явно е нещо временно,надявам се!Успех с торентите!! :D

а има ли опция за автоматично намаляване на скоростта при активност на интернет експлоръра както е при доунлоад менъжерите, че сега ми зарежда страниците по 2 минути/с биткомет съм а в него не виждам такава опция/

Link to comment
Share on other sites

а има ли опция за автоматично намаляване на скоростта при активност на интернет експлоръра както е при доунлоад менъжерите, че сега ми зарежда страниците по 2 минути/с биткомет съм а в него не виждам такава опция/

Еми в настройки има едно "предпочитания" цъкни го и там има доста опции за скоростите . Би трябвало ако има такова нещо , то да е там !

Link to comment
Share on other sites

Еми в настройки има едно "предпочитания" цъкни го и там има доста опции за скоростите . Би трябвало ако има такова нещо , то да е там !

в биткомета няма можеш да ограничиш скороста ръчно а не автоматично затова питам как е в торнадото, защото има доста клиенти и не мога да ги изпробвам всичките

Link to comment
Share on other sites

tri dena ve4e si svalqm ot arenata sas Bitcomet 0.57

instalnah i StrongDC++

ama o6te ni6to ne mu razbiram mamka mu :angry1

 

nastroih vsi4ko koeto se izpisa v temata i sega po4va da se conectva nqkade i i spira i pi6e"Your share size is to small, the minimum share size is set to: 10 GB"

:blink: :blink: kakvo iska da 6erna 10GB li :D

Link to comment
Share on other sites

tri dena ve4e si svalqm ot arenata sas Bitcomet 0.57

instalnah i StrongDC++

ama o6te ni6to ne mu razbiram mamka mu :angry1

 

nastroih vsi4ko koeto se izpisa v temata i sega po4va da se conectva nqkade i i spira i pi6e"Your share size is to small, the minimum share size is set to: 10 GB"

:blink:  :blink: kakvo iska da 6erna 10GB li  :D

 

Ами да, близко е до акъла

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един сайт за crack-чета, който ползвам от близо 3 години, няма никакви вируси и има почти всичко което ви трябва.

http://www.lomalka.ru

Нека се добави в хубавото списъче!

Link to comment
Share on other sites

как е най лесно да се предава информация между два компютъра, примерно мога ли да си направя verlihub и дали ще ми е по силите или има по-лесен начин

Link to comment
Share on other sites

аз имам следния проблем - вързах се към няколко сайта вече /и бг и чужди/, но като изискам списък от някой клиент нищо не става - дава connect, времето изтича, реконектва се и т.н....... Иначе друг клиент няма проблем с моя списък - може да го види, да тегли от мен, но аз не мога да видя неговия. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

в биткомета няма можеш да ограничиш скороста ръчно а не автоматично затова питам как е в торнадото, защото има доста клиенти и не мога да ги изпробвам всичките

 

току що намерих клиент с който да си ограничиш скоростта ... ABC се казва. ето от тук можеш да си го свалиш. аз мисля да се преориентирам към него... харесва ми като дизайн и ако трябва да се share-ва е по-удобен от bittornado, защото има queue, a не трябва да седят прозорците отворени за всеки файл който си свалил.

 

надявам се да съм бил полезен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...