Jump to content
BulForum.com

Welcome To The World


Recommended Posts

Ейй ама защо трябва да гледаме такива работи!?? Аз се чудя как на Черно море да ида....

Иначе бях чувал само за единия остров, който е с форма на палма, ама това вече е прекалено.....

Link to comment
Share on other sites

Хванах се за главата какви красоти има на този малък свят!! :lol: Сайита мисля че е супер уникален и много як! :D

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му!!! Аз преди мислих да си купувам къща и започнах да събирам пари (30 000лв.) :) Както си събирах пари и ХОП гарсониерите в крайните квартали скочиха на 30 000лв., а за къщите незнам. Вече спрях и да мечтая, квото стане, ако забогатеем ще живеем на собствен терен, а ако не ПОД НАЕМ МАЙНА!!! :sick :tongue :wacko:

пс:Дали да не изтегла кредит,а?

Кат ги гледам теа в сайта какво показват си викам "А бе тва за нормални хора ли е? Какъв трябва да бъдеш за да притежаваш нещо подобно?" И първото за което се сещам е "не много честен, предприемчив и рискуващ"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Абе Карибите рулират, най-вече Бахамите. Тея хотели в саудитска арабия също си отиват много с пейзажа ( който не е лош ).

Link to comment
Share on other sites

Абе Карибите рулират, най-вече Бахамите. Тея хотели в саудитска арабия също си отиват много с пейзажа ( който не е лош ).

 

Toва са изкуствени острови, с изкуствено подсилена растителност със 7 звездни хотели на тях. с подводни ресторанти, със плаващи басейни и с какво ли още не. не можеш да сравняваш това с Карибите и Бахамите, дори и с островите по Френската Ривиера. това е класи пред тях.

 

мен ме изумява как всичките острови са наредени във формата на континентите. луда работа.

Link to comment
Share on other sites

Toва са изкуствени острови, с изкуствено подсилена растителност със 7 звездни хотели на тях. с подводни ресторанти, със плаващи басейни и с какво ли още не. не можеш да сравняваш това с Карибите и Бахамите, дори и с островите по Френската Ривиера. това е класи пред тях.

 

мен ме изумява как всичките острови са наредени във формата на континентите. луда работа.

 

Не си ме разбрал. Исках да кажа че на Карибите природата се е погрижила да е красиво, а тук добре си личи намесата на човека.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...