Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Vie da ne si mislite che tova deto e v Bg e rap ili rnb. Tova naistina e boza i to ot nai-rqdkata. Obache nemojesh da kajesh taka za nqkoi chujdi parcheta. Vednaga vi davam primer Black Sreet - No Digity (mnoo qko parche)...

Link to comment
Share on other sites

@james_ankov, Mr.Tinkertrain shto mislite taka !?!

1.Въпрос на вкус.Не харесвам тази музика и никога няма де я харесам.

2.Рапът в Америка определено своя идеология и послания,но в България е на толкова ниско ниво,4е няма какво да коментирам(както ве4е казах пълна боза). :punk

3.Не ми харесва това,4е тези рапъри(визирам изброените в анкетата) се стремят единствено към комерсиалното в музиката(може би с изклю4ение на DMX).Искам да те питам какъв рапър е Nelly като прави песни с тоя Justin Timberlake(може да му бъркам името,ама хи4 не ми пука,защото не е никакъв певец според мен) или пък тоя Ja Rule,които се про4у заради Jennifer Lopez,или Redman,които също натрупа бая пари от тая песен с Christina Aguilera.Супер тапаци по мое мнение.Eminem прави що-годе добри неща,но последната му песен Sing for the moment е с мотиви от Dream on на Aerosmith(велика рок група).

LONG LIVE ROCK&ROLL :punk

Link to comment
Share on other sites

1-vo tozi topic e za hora koito slu6at rap i rokajii i metali nqmat mqsto tuk...

vijte, kakvo e spomenal 4oveka...vse edno vie da napravite tema rock & roll i posle da zqpate postove ot tipa tova e boza, ili tova e muzika za gluhi. Mi vseki se kefi na nqkaf stil muzika...razli4ni hora razli4ni ideali, kato ne go haresvate tozi stil prosto null vote(ako durjite da vote).

ne sam nqkaf lud rap maniak, no ot izbroenite Eminem/50 cent i DMX mi dopadat nai-mnogo.

Link to comment
Share on other sites

1.Въпрос на вкус.Не харесвам тази музика и никога няма де я харесам.

2.Рапът в Америка определено своя идеология и послания,но в България е на толкова ниско ниво,4е няма какво да коментирам(както ве4е казах пълна боза). :punk

3.Не ми харесва това,4е тези рапъри(визирам изброените в анкетата) се стремят единствено към комерсиалното в музиката(може би с изклю4ение на DMX).Искам да те питам какъв рапър е Nelly като прави песни с тоя Justin Timberlake(може да му бъркам името,ама хи4 не ми пука,защото не е никакъв певец според мен) или пък тоя Ja Rule,които се про4у заради Jennifer Lopez,или Redman,които също натрупа бая пари от тая песен с Christina Aguilera.Супер тапаци по мое мнение.Eminem прави що-годе добри неща,но последната му песен Sing for the moment е с мотиви от Dream on на Aerosmith(велика рок група).

LONG LIVE ROCK&ROLL :punk

1. Добре, тука съм съгласен

2. Тука още повече

3. Обаче тук не си прав. Айде за Нелли и Ja Rule съм съгласен обаче да ми казваш че Redman се е прочул с Кристина, по-добре си замълчи другия път да не се изложиш. Eminem наистина взе от Dream on, НО си го признава (не като някой БГ рапЕри) и каза че това е една от най-добрите песни който е чувал и й се възхищава (още един пример, че колкото хора толкова и вкуса). Ако гледаш '8та Миля' (и го схванеш) може и да разбереш че точно тази песен и Loose Yourself са ДАЛЕЧ от комерсиализирани...

Link to comment
Share on other sites

Redman,които също натрупа бая пари от тая песен с Christina Aguilera.

Про4ети внимателно какво сам казал.Става дума,4е бая му се увели4и банковата сметка от това,4е въртяха Dirrty по сумати пати на ден по MTV и VH1.(ли4но мнение-ако Кристина не беше толкова ;) предизвикателна в клипа, едвали щеше да стане толкова голям "хит",ама нали е секс-символ :woot )

Що се отнася до Eminem.Sing for the moment и на мен ми хареса като я 4ух(единствената рап песен,която съм слушал с много яко китарно соло) и това,4е харесва Aerosmith говори само добре за него.

Link to comment
Share on other sites

Обаче той не се е появил в клипа от самосебе си. Бил е поканен, защото Кристина е смятала че ако пее само тя ще привлече по-малко от женската аудитория за това е поканила Redman...

Link to comment
Share on other sites

Обаче той не се е появил в клипа от самосебе си. Бил е поканен, защото Кристина е смятала че ако пее само тя ще привлече по-малко от женската аудитория за това е поканила Redman...

Как ще коментираш следното:в наградите na MTV Кристина излезе да пее Dirrty(до нея се въртеше и Redman).Та изпя си Кристина неината 4аст от песента и като дойде време Redman да се прояви внезапно спряха Dirrty и Кристина продължи да пее друга песен(Fighter).Явно тоя Redman не е бил достатъ4но подготвен,за да го отрежат така :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ще го кометнтирам така: не си гледал достатъчно добре. Redman си изпя неговата част и в началото и в средата, после пуснаха Fighter...

Link to comment
Share on other sites

zna4i..da vi razqsnq nqkoi neshta.slusham rap oshte ot '94-95 godina/dokolkoto mozeshe da se slusha togava/ i smeq da kaza che sam naqsno s mnogo neshta

 

2.Рапът в Америка определено своя идеология и послания,но в България е на толкова ниско ниво,4е няма какво да коментирам(както ве4е казах пълна боза). 

barkash maina.rapat e imal ideogogiq i poslanie.veche nqma.veche e prosto edna mashina za pari.sas vsqka edna godina stava vse po tap i po tap.doshlo mi e do gusha ot tapi tekstove za pari, koli ,qhti, kuchki ,drugs i sex.a tq i samata muzika sa skapa.neznam dali vi e napravilo vpe4atlenie no zapochva da zvu4i vse po elektronno.sravnete pesnite na Wu Tang s tezi sega.LESH!.ili pak Snoop Dogg,toq chovek prosto se chudq kak ne go e sram da se pokazva...kolkoto do rapa v bg.90% prostotiq.samo X-team mai imat smisleni pesni.Ice Cream sashto no nqkoi ot trackovete im sa dosta ligavi

2-po nqkoio koito e rapar nemoje da ne go interesuvat kurvite parite kolite stilat i golemite ka6ti.i ako 4ovek e gledal daery(mai ne se pi6e taka dnevnik na angl.) i krib(i za tva ne sam sigoren dali raka se pi6e) to nqma na4in da ne go kefi puff dady

emi as sam raper i ne me interesuvat.ne che imam neshto li4no protiv teb Pafka ama mi zvuchish to4no kato oniq piklivi lapeta deto protestiraha pred Sadebnata palata da pusnat Vanko.i se pishi "diary" i "crib"

are zivo zdravo

Link to comment
Share on other sites

За мен най-добър си остава DMX. Много ме кефат и текстовете му, музиката, стилът, самия начин по-който се изразява...

Link to comment
Share on other sites

//offtopic

 

Като заговорихме за филми и рапери, ще излиза Страшен Филм 3 с Ja Rule (охрана на президента), Pamela Anderson(мед. сестра :woot ) и онзи който беше главната роля в "Голо Оръжие" (като президента)...

Link to comment
Share on other sites

ААААА да Къцито е велик. Просто мноо ме кефи тоя пич как се мъчи да си води шоуто обаче нещо не му се отдава. Много ми е интересно кой го е пуснал там !?!?! :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...