Jump to content
BulForum.com

Търся Работа


Recommended Posts

Az na tazi vuzrast 16-17 prodavah vestnici i me ustroivashe kato rabota po benzinostancii po krastovishta po butki po sergi prosto za uchenici nqma druga rabota zashtoto zakonat e strog za exploataciq na detskiqt trud.Ako nqkoi ima jelanie da prodava vestnici moga da popitam na edno dve mesta...sramna rabota nqma.

 

 

много си прав ! това много ми хареса СРАМНА РАБОТА няма :)

ама има и сезонна работа в града :)

за по малките и който не искат да се изморяват много продажба на картички на центъра и по - уживените места ! това също не е лошо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

И аз си търся работа за през лятото ученик съм,на 18 съм до сега съм работил като админ в ::neo и като общ работник в една фирма за алуминиева и пвц дограма.Някои ако има да ми предложи нещо на добро заплащане бих се навил (говорим за лятото)

Link to comment
Share on other sites

хахаха !

ти ме разби !

искаш да сабереш за телефон ? тфа да не е СОНИЕРИСКОС П925и ? ако да тоя телефон струва най малко около 1500 1700 лева ! как ще сабереш толкова пари като си на 12 ! каква работа мислиш да работиш ? ако искаш работа може да продаваш ЛЯТОТО КАТРИЧКИ НА ЦЕНТЪРА !:)

ама ако искаш де и пак няма да сабереш за тоя телефон(но пак казвам ако е за телефон де :) ) ама си още много малък за работа ! по остарей още малко и тогава може да си намериш :)

 

Да за телефона е! Продадох миналото лято 100 картички и получих 50 кинта така че не ме устройва!

Link to comment
Share on other sites

Aве хора за учениците е трудно да се намери работа, защото все пак искат почасова и нa повечето места не може.

Иначе по принцип и аз търся нещо.

Link to comment
Share on other sites

Какво му е на детския труд. Аз си бачкам за 150 кинта в кафене. Ама ми писна да бачкам в това кафене. Сега си търся работа в Пловдив, защото ми писна да работя в Пазарджик или поне на това място... Макдоналдс дирят персонал... само че на постоянна работа... а мен това точно в момента не ме устройва... ще видя дали до лятото ще си намеря нещо интересно по Пловдив:)

Сигурен ли си , че в McDonalds търсят персонал ?

И ако може да се бачка след даскало (тоест следобед) това е 6 , ама земи питай все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Разнасяйте весници или търсете познати да ви уредят някъде/да ви вземат при тях! Ученици трудно взимат ей така, най-малкото защото повечето са непълнолетни, че и малолетни. Даже и да си намерите случайна работа в 99% от случаите ще ви екслпоатират зверски за жълти стотинки.

Хах Вестници .... незнам ама мен ша ма е срам да хода да викам ВЕСНИЦИ КУПЕТЕ СИ ВЕСТНИК , а пък ако някои познат ме види ша треа пиша в темата ''СРАМ МЕ Е'' :huh: за вас низнам ама аз предпочтам да купувам чаркове от форума , след което от тях да сглобявам ПЦ-та и да ги продавам с наценка от 20-30 лв. зависи дали съм зел частите на далавера .... така досега сглобих едно ПЦ ! и ми излезна супер тънко като го купих на части ! :D , но в скоро време никво време не ми остава !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

тва лято ако не излезе нищо друго сигурно на авто мивака-та пак

миналата година бях за 2-дена и изкарах 23 кинта

но е много мизерия с тия химикали ...аз тогава за тва се отказах -щото един приятел получи рани по краката от тия повърни

Link to comment
Share on other sites

Хах Вестници .... незнам ама мен ша ма е срам да хода да викам ВЕСНИЦИ КУПЕТЕ СИ ВЕСТНИК , а пък ако някои познат ме види ша треа пиша в темата ''СРАМ МЕ Е''  :huh:  за вас низнам ама аз предпочтам да купувам чаркове от форума , след което от тях да сглобявам ПЦ-та и да ги продавам с наценка от 20-30 лв. зависи дали съм зел частите на далавера .... така досега сглобих едно ПЦ ! и ми излезна супер тънко като го купих на части !  :D  , но в скоро време никво време не ми остава !

Ами като те е срам да работиш проблема си е твой мой човек, занимавай се с глупости.Сглобил си едно пц, късмет, второ я сглобиш, я не. Пък и кой ще е тоя, ако не някой роднина да дойде при теб, а не да отиде направо в фирмата да си вземе и гаранцията и всичко..Вестниците са само пример, сега ако ти кажа нещо друго пак ще те е срам сигурно. Еми сори, ама неможе направо директор да станеш.

В марица има достатъчно работа за лятото, просто трябва да се търси повечко.Миналата година приятелката ми си търсеше работата, та покрай нея видях колко много такива сезонни обяви има.

Link to comment
Share on other sites

Прав е донякъде. В пицариите плащат малко, но за сметка на това има доста смени. Има една Garfield точно то Лъки-то, страшни пици правят и съм им редовен клиент. Забелязъл съм, че на ден понякога има до 3 смени, което е идеално за малко по-заетите хора.

Link to comment
Share on other sites

Който има възможност да отиде до Черноморието,няма да съжалява!Там набират много персонал, но май вече е малко късно! Хем си на море, хем бачкаш! Верно, че не е леко,ама си заслужава.Зависи каква е точно офертата де.Казвам го само като вариант,щото падат добри пари!

Link to comment
Share on other sites

Който има възможност да отиде до Черноморието,няма да съжалява!Там набират много персонал, но май вече е малко късно! Хем си на море, хем бачкаш! Верно, че не е леко,ама си заслужава.Зависи каква е точно офертата де.Казвам го само като вариант,щото падат добри пари!

 

to4no tova shtiax da kaja za moreto..tarsiat hora tam no...za -18 neznam...

Link to comment
Share on other sites

Аз чух, че имало някаква фирма, която набира хора да разнасят брошурки по пощите на хората. Аз ще се пробвам там за лятото.

Link to comment
Share on other sites

Аз чух, че имало някаква фирма, която набира хора да разнасят брошурки по пощите на хората. Аз ще се пробвам там за лятото.

 

Ако не сте на 18.. забравете да ви наеме някой непознат. Ако ви наеме - ще е доста съмнително.

Едит: до колкото разбрах ако си над 16 може на непълен работен ден.. ама...

Учете бре.. после цял живот ще работите :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз не бих отказал някакво бачкане. Адски много бих се радвал да бачкам във видеотека или кино. Или пък като преводач. Да пиша субтитри ще е истинско удоволствие. Миналото лято обиколих всички кина в града, но или не търсеха персонал, или взимаха "едно младо момиче за касата"

Току що завърших МГ-то иначе, специалност програмист, с изкаран курс по компютърна графика и дизайн. Оправям се прилично с PhotoShop-a и съм бачкал с Corel Painter, рисувам комикси, занимавал съм се с графичен дизайн и реклама (нищо кой знае колко професионално), пиказвам английски (от време на време превеждам на свободна практика статии и материали за Радио Пловдив), бачкал съм малко и като администратор в интернет клуб...

Link to comment
Share on other sites

такааааа значи и аз си търся някво бачкане за лятото (Август и Септември)...

познанията ми за Хардуеар и Софтуеар са задоволителни(учил съм 5 години информатика по 5 часа седмично).......на 19 годинки съм........имам и шоферска :) книжка Б категория с една година стаж.........друго не се сещам.Не ме интересува каква е точно работата--важното е кеш да има......ако някой има идеи-РМ

Link to comment
Share on other sites

Разнасяйте весници или търсете познати да ви уредят някъде/да ви вземат при тях! Ученици трудно взимат ей така, най-малкото защото повечето са непълнолетни, че и малолетни. Даже и да си намерите случайна работа в 99% от случаите ще ви екслпоатират зверски за жълти стотинки.

Super navit sam da raznasqm vestnici ili da miq koli, dori i za malko pari samo4e ne znam kak da si namerq takava rabota daite akal pls....Na 14 godini sam

Link to comment
Share on other sites

На 14години съм,и искам да изкарам някой лев за лятото.Разбирам от хардуер и софтуер.Главно софтуер,мога да лепя плакати преди време съм лепял и още неща мога да върша.Та ако има нещо казвайте и почвам. :punk

Link to comment
Share on other sites

Трудно ще намерите, но пък който търси -намира. Аз като бях на вашите години и си бях намерил в една компютърна фирма работа, за символични пари, но пък научих доста полезни неща. Адреса на редакцията на "Марица" го има в гугъл, потърсете го, идете питайте, ако сте по-мутирали някъде общ работник може..трябва да се пита.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...