Jump to content
BulForum.com

Търся Работа


Recommended Posts

Не знам дали този топик е за тук , но не намерих по подходящо място.В дата.бг имат отделно място за такива постове , ама според мене най-добрия форум си е този на Warez.ru . Както и да е.

Живота в България последните години е тежък за нас учениците и никой не може да отрече това.Ако мама и тати нямат парички , следователно и ние нямаме.Аз вече съм на 17 години и имам невероятно желание да си намеря някаква работа , но разбира се трябва и да уча все пак.Навсякъде , където питам за работа ми казват , че трябва поне 50 % от работното ми време да е дневна смяна , по принцип нямам нищо против , но както вече казах трябва да ходя и на училище.Интересува ме мене дали някой от вас знае някое място , където мога да работя или през почивните дни (тоест събота и неделя , плюс ваканцийте) или поне да е след учебно време,за да мога да си изкарам някой лев , защото пари никому не са излишни ( а на мене особено много ми трябват).МНого ще бъде полезно(поне според мене),защото вероятно има десетки хора на моята или около моята възраст , които се чудят как да си изкарат пари в България без да крадат и мамят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Имаш ли познания по хардуер на компютри?

Еми мисля , че знанията ми са добри.Не мога да кажа , че съм някакъв Маster , ама поне ако ми се развали нещо на РС-то (което е ставало поне 1000 пъти) мога да си го оправя , или поне да разбера какво не му е наред.Занимавам се с компютри от 1997 година и мисля , че мога спокойно да кажа , че разбирам (до някаква степен) от жичките , диодите и т.н. на дъното или на видеото.Още от доста малък бях запален по жичкаджийските истории , защото бащата все нещо човърка , пък може да ми е и в кръвта :tongue

Някакво предложение ли имаш ?

Link to comment
Share on other sites

Аз също търся работа.Някакви предложения?Познанията на тема software i hardware са на ниво колкото да трагне :D (добри)Разбирам малко и от мрежи.Мога да конфигурирам до някаква степен рутери(колкото да трагне нета) :P :P

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че 1 списание търсеше преди време работник с отлични познания на фотошопа и други програми,но не съм сигурен дали намериха.Ако искаш и имаш уменията-ще питам :ghost

Link to comment
Share on other sites

мисля,че е крайно време да се отвори : Търся/предлагам РАБОТА като Купувам/продавам.

Кво ша кажат админите??? :(  :(

Toва ще бъде много полезно за всички ни ако наистина някои модератор реши да си поиграе малко и за около един час да напраи.

Айде ве хора вземете се в ръце , ако трябва ще напраиме отделна тема : "Искате ли да има ПРЕДЛАГАМ/ТЪРСЯ Работа "

 

Едит :

was ist? ? ?

Мойте познания н фотошоп не са чак отлични , но знам горе-долу как се работи с тази програмка , защото доста често ми се случва да правя разни колажи на мой френдове.Ако искаш питай пък ако свършиш раотата , ше черпиме ;)

Link to comment
Share on other sites

Разнасяйте весници или търсете познати да ви уредят някъде/да ви вземат при тях! Ученици трудно взимат ей така, най-малкото защото повечето са непълнолетни, че и малолетни. Даже и да си намерите случайна работа в 99% от случаите ще ви екслпоатират зверски за жълти стотинки.

Link to comment
Share on other sites

Do nas ima zavod na diadora twa e trakiq do kamen grad e blizo novoto kvartal4e ima edin parking tam zimat vsqkakwi hora.Mqslq 4e edinstwenoto iziskwane e da ne sa maloletni no neznam dali na polovin den moi priqteli ba4kaha lqtoto tam.

Link to comment
Share on other sites

ами и аз си търся работа !

на 18 ама почти нищо не разбирам от компюреи само че !:)

ако има някаква работа казвайте за лятото :) може и след тфа ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз работя в една фирма и правя уеб сайтове, ако на някой му потрябва нещо свързано с уеб дизайн - да прати ЛС, занимавам се професионално, за повече инфо, може и на мейл: splt.rmx@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Е това за бачкането през събота и неделя ми хареса.Тогава съм си свободен.Добри познания по software и hardware.Айде сега да видим предложения :P

Link to comment
Share on other sites

Ето го раздела!!!Ми вземете се хванете да продавате ябълки и банани на някоя сергия...Това се казва работа!!!

 

ами ако и ти си търсиш работа оди бачкай тфа !

Link to comment
Share on other sites

Хайде хайде разбрахме до тук че от софтуер и хардуер вече всички разбират. Така че давайте други качества. Аз например завършвам електротехника и поправям битови уреди и всичко свързано с тока. За компютрите занимавам се от 10 години с тях и няма скрито покрито. Шофъорска книжка имам Б категория.

 

АМИ ДАНО МЕ ХАРЕСА НЯКОЙ ако не заради качествата то поне заради сините ми очи :)

Link to comment
Share on other sites

Ako znaete nqkva lesna rabota za okolo 100-200 leva kajete az sam na 12 oba4e razbiram ot baq ne6ta.(iskam da si sabera za P925 i)

 

 

 

хахаха !

ти ме разби !

искаш да сабереш за телефон ? тфа да не е СОНИЕРИСКОС П925и ? ако да тоя телефон струва най малко около 1500 1700 лева ! как ще сабереш толкова пари като си на 12 ! каква работа мислиш да работиш ? ако искаш работа може да продаваш ЛЯТОТО КАТРИЧКИ НА ЦЕНТЪРА !:)

ама ако искаш де и пак няма да сабереш за тоя телефон(но пак казвам ако е за телефон де :) ) ама си още много малък за работа ! по остарей още малко и тогава може да си намериш :)

Link to comment
Share on other sites

Az na tazi vuzrast 16-17 prodavah vestnici i me ustroivashe kato rabota po benzinostancii po krastovishta po butki po sergi prosto za uchenici nqma druga rabota zashtoto zakonat e strog za exploataciq na detskiqt trud.Ako nqkoi ima jelanie da prodava vestnici moga da popitam na edno dve mesta...sramna rabota nqma.

Link to comment
Share on other sites

Аха пък и ако си сериозен от вестниците можеш да си докарваш 5-6 лева на ден, дават и бакшиши :) Трябва да се става много рано, ама то лесна работа няма :)

Link to comment
Share on other sites

i az si tarsa nekva rabota v zala li stee kade ili nekva firma stee na 19 sam u4a samo 1 smqna sled tva sam svoboden razbiram i ot hardware i ot software

moga sglobqvam pc ta i t.n i po software inatal raboti nastroiki g/d mreji

sq sam zapisal CISCO - CCNA

i tva e

Link to comment
Share on other sites

Какво му е на детския труд. Аз си бачкам за 150 кинта в кафене. Ама ми писна да бачкам в това кафене. Сега си търся работа в Пловдив, защото ми писна да работя в Пазарджик или поне на това място... Макдоналдс дирят персонал... само че на постоянна работа... а мен това точно в момента не ме устройва... ще видя дали до лятото ще си намеря нещо интересно по Пловдив:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...