Jump to content
BulForum.com

Световен рали шампионат


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Ами Льоб няма много агресивен стил на каране и както забелязахме в Кипър агресивния стил никак не се оказва печеливиш!!На това състезание стана интересно че много частни пилоти влезнаха в челото!!!Добро състезание беше но и Ситроена си е страшна колица!! :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Ситроена си е страшна колица!! :woot  :woot

Да, нещо което не съм очаквал - пълна доминация на френски автомобили този сезон - WRC и F1.

 

ПС Опитвам се да бъда обективен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък много ме кефят колите на субаро още когато Бърнс караше там а иначе сега просто французите не оставят другите да си поемат дъх

Link to comment
Share on other sites

Мен пък много ме кефят колите на субаро още когато Бърнс караше там а иначе сега просто французите не оставят другите да си поемат дъх

Любимия ми отбор сега е Субару (от както Бърнс стана шампион), но преди това ме кефеше Томи Макинен с Мицубиши - пича имаше супер агресивен и в същото време много спокоен тип каране, имено тези качества го направиха петкратен световен шампион! :)

Соуберг е №1 за мен. Той също притежава част от това каране.

Link to comment
Share on other sites

Кой каза Субару шампиони! :)

 

От няколко месеца много сериозно се зарових в рали шампионатите и тъкмо мислех да пускам такава тема тука, ама гледам то има.

 

Та, въпроси:

 

1) Къде мога да гледам репортажи или, естествено, още по-добре, състезания на живо?

2) Защо осраха така ужасно Colin McRae Rally 3? :P

Link to comment
Share on other sites

Кой каза Субару шампиони! :)

 

От няколко месеца много сериозно се зарових в рали шампионатите и тъкмо мислех да пускам такава тема тука, ама гледам то има.

 

Та, въпроси:

 

1) Къде мога да гледам репортажи или, естествено, още по-добре, състезания на живо?

2) Защо осраха така ужасно Colin McRae Rally 3?  :P

 

 

Малко трудно да гледаж наживо по интернет или телевизията. Ина4е Евроспорт около 11:30 вечерта след съответния ден на състезанието има репотеж 9 подробен )

 

А за Colin Mcrae rally3... Старшен фен съм на поредицата и имам всички части и се чудя, как точно най-очакваната част успяха осерат :blink: ! Питай Codemasters. И изобщо кво ти дреме за WRC. гледай формула и подобри рекорда ми ( не съм испускал състезание от Япония 1999 :D ). WRC е вятър работа. Формула 1 е истината! аре чао! STAY BAMBOOCHA!

Link to comment
Share on other sites

Ой... :(

 

Не обичам пистови състезания, точно затова харесвам WRC, и изобщо offroad-a. А и самите болиди... Не ме разбирай погрешно, нищо против формулата, просто не бих гледал и не я следя.

Link to comment
Share on other sites

Малко трудно да гледаж наживо по интернет или телевизията. Ина4е Евроспорт около 11:30 вечерта след съответния ден на състезанието има репотеж 9 подробен )

 

А за  Colin Mcrae rally3... Старшен фен съм на поредицата и имам всички части и се чудя, как точно най-очакваната част успяха осерат :blink: ! Питай Codemasters. И изобщо кво ти дреме за WRC. гледай формула и подобри рекорда ми ( не съм испускал състезание от Япония 1999  :D ).  WRC е вятър работа. Формула 1 е истината! аре чао! STAY BAMBOOCHA!

:bgrin: :bgrin:

:) :)

:bgrin: :bgrin:

:) :)

:bgrin: :bgrin:

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Ой... :(

 

Не обичам пистови състезания, точно затова харесвам WRC, и изобщо offroad-a. А и самите болиди... Не ме разбирай погрешно, нищо против формулата, просто не бих гледал и не я следя.

 

Виж, то и аз съм много запален по WRC. Гледам го с интерес от 2000 г. Иначе и аз не обичам пистови състезаНИЯ ( ОСОБЕНО ОНИЯ АМЕРИКАНСКИ ЧОРБИ :angry1 ), но към Формула 1 си имам специално отношение. Както и да е. Искам да питам вярно ли е, че ауди се връща и дали VW ще правят отбор.

Link to comment
Share on other sites

Докато тези събития не станат реалност нищо не е сигурно иначе аз лично не съм чувал за такова нещо Ако някои знае да сподели инфото си

Link to comment
Share on other sites

Откакто Ауди пуснаха 386.jpg това зверче във WRC са надъхани, че още могат да направят конкурентноспособна кола. Нищо чудно догодина да се върнат и да мажат. Къде ли ще се състезава Льоб тогава? Може би в Субару :confused тогава ще си проличи дали Петър е по-бавния пилот.

Link to comment
Share on other sites

Откакто Ауди пуснаха 386.jpg това зверче във WRC са надъхани, че още могат да направят конкурентноспособна кола. Нищо чудно догодина да се върнат и да мажат. Къде ли ще се състезава Льоб тогава? Може би в Субару  :confused  тогава ще си проличи дали Петър е по-бавния пилот.

 

 

Първото Quattro... nice! За Льоб не знам, но може да отиде в Мицубиши ( ако ще участват ). А какво стана с Марко Мартин? Верно ли преговарял със Субару :confused Въртят се едни слухове, един казва едно, друг-друго. Аре кажете ако знаете нещо по въпроса

Link to comment
Share on other sites

Доколкото съм чувал Ауди нямат никакво намерение да се връщат в шампионата на ВРЦ!!По вероятно е ако компанията собственост на Фолксваген се състезава то да е с друга марка но не и с Ауди поне така мисля аз!! :punk

Link to comment
Share on other sites

 

Гада Грьонхоум е спечелил. :angry1

Поне Петер е 2 а "мачкащия" е 3 :laughing:

ЕДИТ: Говоря за 18 етап на рали Турция, иначе :cry

А, ако наистина Ситроен догодина си заминават от СРШ защо толкова упорито стягат новия С4WRC???? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...