Jump to content
BulForum.com

Световен рали шампионат


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Току що догледах записите от първия кръг в Монте Карло. Никой не може да спре Льоб от поредна световна титла освен лош късмет или болест.

 

В първия ден на Монте Карло се обърна в едно дере, рестартира с добавени 5 наказателни минути и до края на третия ден се върна от осмо на второ място, само с минута зад Грьонхолм, който беше първи.

 

Просто не съм виждал подобно чудо. А и статистиката показва, че той е първият състезател завършил в челната тройка след рестартиране по наказателните правила.

 

Остава ни само да гледаме фантастичния спектакъл, който съм сигурен, че ще ни осигури през цялата година!

Link to comment
Share on other sites

Току що догледах записите от първия кръг в Монте Карло. Никой не може да спре Льоб от поредна световна титла освен лош късмет или болест.

 

В първия ден на Монте Карло се обърна в едно дере, рестартира с добавени 5 наказателни минути и до края на третия ден се върна от осмо на второ място, само с минута зад Грьонхолм, който беше първи.

 

Просто не съм виждал подобно чудо. А и статистиката показва, че той е първият състезател завършил в челната тройка след рестартиране по наказателните правила.

 

Остава ни само да гледаме фантастичния спектакъл, който съм сигурен, че ще ни осигури през цялата година!

 

Браво на Льоб и жалко че Петер Солбер не ги прави тези неща щото след Макинен той ми е любимеца.

Link to comment
Share on other sites

И аз не знам какво да ти кажа, нямам особен фаворит, просто зяпам след Льоб, защото е ужасно добър. Но и Грьонхолм е свестен, а и ми е толкова тъжно за него след стотния провал на колата му от миналия сезон. А Солберг ми е любимец по линия на това, че съм влюбен в Субаруто. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Наистина няма спирачки младежът Льоб.Мексико е негово,а в Испания не виждам кой ще го бие/освен ако не му се разбие колата /.Ако беше пилот на Субару,щях да съм му огромен фен,ама той не-Ситроен.Остава ми само да се надявам Солберг да се представи добре в Испания,дано няма пак проблеми със Суби-то

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че Льоб нямаше да е първи, ако Гронхолм не се беше захлупил в Мексико, ама съдба! Сезонът ще е страшно интересен! :D

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е за Петер. Тоя карък където го е погнъл. :angry: Браво на Льоб, никой не му е подарил победата, сам си я е извоювал.

Link to comment
Share on other sites

То не знам, карък ли е какво е. Пет шефа на Субару екипа да сменят... Какво правят тия хора? Все едно гледам Пежото на Грьонхолм от миналия сезон - дефект на всеки етап. И на мен ми е жал за човека, защото е способен.

Link to comment
Share on other sites

Те и WRC излъчват бе, Смите. :o Дори си е с коментар на български по Евроспорт и всичкото му.

Знам, ам друго си е по българска телевизия. По евроспорта е хубаво, че си дават отделно за петък, отделно за събота, отделно за неделя, но пък коментара понякога е супер шит. Точно на полвината дума препуква и за 1-2 сек. се привключва английския коментатор. :bgrin:

ПП В датата на торент има качено рали Мексико от евроспорт, само че коментара е на английски. Ако искате мога да дам линк.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях събрал вБички, ама всички репортажи от цялата минала година, но в един момент на ярост и липса на място на харда ги затрих. :(

 

От тая година имам също всичко. Има един добър гражданин в мулето, който шерва всички репортажи и 500 човека после цуцат от него :)

 

На английски е, но качеството е кристално.

Link to comment
Share on other sites

Може би ще дават репортажи със седмица закъснение.Май така направиха с рали Мексико.Абе по Евроспорт кво е положението?Защото им гледам програмата и има някакви кратки репортажчета късно вечерта

Link to comment
Share on other sites

Може би ще дават репортажи със седмица закъснение.Май така направиха с рали Мексико.Абе по Евроспорт кво е положението?Защото им гледам програмата и има някакви кратки репортажчета късно вечерта

По Евроспорт дават репортажи след всеки състезателен ден (петък, събота и неделя) :)

Link to comment
Share on other sites

Ръм дъм дъм ди дъм дъммм, три Ситроена начело :D

 

И за Льоб се радвам, и за испанските момчета се радвам, че печелят в домашното си рали.

Link to comment
Share on other sites

Що немога да намеря кога точно го дават WRCто по GTV? Някой ще каже ли час и ден кога го дават или...? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...