Jump to content
BulForum.com

ZIPPO Трикове


_Dave_

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Отклонявате се от темата.

По въпроса за триковете... zippotricks.com бил затворен през Август миналата година. Основателят му направил сайт ( http://lightertricks.com/ ), от който в момента няма ни вест ни кост. Издали DVD обаче ( 50 Ways To Rock A Lighter (right-handed version) - DVD video ), което май не е рипвано и рилийсвано, но го рекуестнах в Moviez requests и се надявам да се появи отнякде (отникъде)... :rolleyes:

 

 

lightertricks.com отново работи :D вътре има 757 трика което всъщност са всички познати трикове май имаме доста матерял за учене така че забавлявайте се и внимаваите с мебелитет :D

Link to comment
Share on other sites

lightertricks.com отново работи  :D  вътре има 757 трика което всъщност са всички познати трикове  май имаме доста матерял за учене така че забавлявайте се и внимаваите с  мебелитет  :D

10x bratle shte se u4im vsi4ki :D :D

Link to comment
Share on other sites

май зипото е яко само за трикове ,защото ако сте пушачи,е много вредно да си палите с цигарите с зипо,защото от изпаренията на бензина се полепват по зъбите а и се попиват по цигарата и ако циагирите са вредни то това ги прави още повече,иначе преди и аз бях само с зипо,но откакто разбрах за това ползвам запалки от 20ст или си крада от приятели :P (неустено клептоман сам на запалки и химикалки)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ае хора като се развали тва камъчето дето се върти на зипото(тва ето го "щраквате" де) в смисъл спре да се върти колкото и да натискаш мога ли да си го оправя сам и кво трябва да направя :) ?

зипото е за 4лв :) мерси предварително(то не си е зипо щом е за 4лв но както и да е )

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Аз съм от тази седмица в групата на тези с оригинални зипо-та. Подариха ми една, обаче имах някакъв бензинец, още от преди това фашивите ми зипо, та не е нещо кой-знае какво. Та въпроса ми е от къде да си купя да я заредя, че пише "Zippo lighter fluid is specially formulated for Zippo windproof lighters.", т.е. не ми е сега толкова незагасируема :lol: на вятър.

Къде има магазини?

 

EDIT Някой спомена и към 10лв. Толкоз ли е?

Link to comment
Share on other sites

Моита е оригинална Zippo и е купена от Бонжур-маи така се казваше магазина на главната.Оттам може да си купиш Lighter Fluid за Zippо за 10 лева и мисля,че там има всякакви консумативи за тези запалки.Иначе,ако сте сте с оригинално Zippo и изкарате 25 години ще ви го позлатят безплатно от фирмата производител.Ама 25 години много време да му се невиди :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз пък искам да попитам нещо което не е много по темата но се надявам някой да ми отговори

 

Къде мога да намеря запалка с формата на пистолет знам че има много такива но на мен ми трябва наистина добро копие на пистолет ! И ако знаете някаква цена ще е още по добре

 

btw Този филм 50 ways to rock a lighter все още не мога да го намеря :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Как да разбера на колко години ми е Zippo-то? По запалката, кутийката и бележчицата към нея, не видях никъде числа. Само знам че е от миналия век.

Иначе,ако сте сте с оригинално Zippo и изкарате 25 години ще ви го позлатят безплатно от фирмата производител.

Link to comment
Share on other sites

Отклонявате се от темата.

По въпроса за триковете... zippotricks.com бил затворен през Август миналата година. Основателят му направил сайт ( http://lightertricks.com/ ), от който в момента няма ни вест ни кост. Издали DVD обаче ( 50 Ways To Rock A Lighter (right-handed version) - DVD video ), което май не е рипвано и рилийсвано, но го рекуестнах в Moviez requests и се надявам да се появи отнякде (отникъде)... :rolleyes:

Това нещо го има в http://www.demonoid.ph/, в момента го свалям.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...