Jump to content
BulForum.com

ZIPPO Трикове


_Dave_

Recommended Posts

Бих разгледал но щом се опитам да се регистрирам ми изписва че лимита е запълнен да опитам по късно ако има някой който е регистриран там нека потърси и качи на вареза това което намери

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Zna4i s dve dumi da kaja , 4e naistina 6te e neveroqtno qko ako uspeesh da namerish neshto ot tvoita "peer2peer" programka i da gi ka4i6 v ftp-to , 6toto naprao "ba*i maikata".Klip4eto ne moga da byda siguren , dali e realno , kakto i koito i da e bilo tuka , poradi prostata pri4ina , 4e ne sme prisystvali na zasnemaneto na klipa,no se seshtam , za koi trik govorish , az li4no sym go vijdal edin pi4 deto jivee v UK i e bylgarin da go prai,mnogo e qko najivo :)

6te 4akam s netyrpenie da ka4ite nekvi film4eta ili snimki s obqsneniq kak se pravqt nai-razli4ni trikove.

Link to comment
Share on other sites

Много си падам по ZIPPO запалките ама толкова време си мисля че са за да палиш огън/цигара/ да си светнеш в тъмното да си отваряш бирата да си развърташ по-големи болтове ама за триковете хич ме няма

Link to comment
Share on other sites

sq 6te si vzimam zapalka ot ciganskite ot magazin za 1 lev ama e kato istinska i sa mnogo gotini

 

zapalkata e 2va leva

 

ne pu6a a mi trqqq 6toto po4vam da se zaribqvma na trikovve sas zapalakta

Link to comment
Share on other sites

mortal.. нищо общо с истинските нямат .. извини ме обаче от 100 метра по звука на отваряне мога да я позная дали е истинска или не

Link to comment
Share on other sites

mortal.. нищо общо с истинските нямат .. извини ме обаче от 100 метра по звука на отваряне мога да я позная дали е истинска или не

tva e mnogo verno ! ! ! :music :music zvuka na ZIPPO ne e kato na tenekiika :music :music

Link to comment
Share on other sites

Ами ако имаш възможност моля те качи ги пак

 

Аз ако пазех всичко което съм качил на уареза и това което са изтрили....трябваше да имам 0.5TB диск :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mortal.. нищо общо с истинските нямат .. извини ме обаче от 100 метра по звука на отваряне мога да я позная дали е истинска или не

Найстиа това е най-лесният начин да познаеш дали е истинска,просто звука е неповторим. :love

Link to comment
Share on other sites

abe neznam za zvuka ama istinskite sa po ~70 dolara

 

i sa ot nikelova i titanieva splav sas originalno spone panti

 

daje da ne kazvam 4e ima i posrebreni zapalki

 

a tezi ot 2 leva sa samo da se nau4i6 da varti6 po nqkoi drug trik pak i az kato ne pu6a za kvo mi e originalna kvo da si palq s neq i ako zema da pukam trickove s originalnata i ne dai si Boje da q iztarva na zemqta 6e trqqqq da se samoubiq ako ne6to se s4upi !!!!

Link to comment
Share on other sites

Всъщност какво разбираш под истинска има оригинални зипо запалки и за 50 лева , а относто това че можеш да я повредиш трябва да знаеш че всяко Zippo (ако е оригинално) има ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ разгледай този саит и реши сам http://www.zippo.bg/

 

А иначе и моето мнение е че ако ще си взимаш запалка само за да се учиш на трикове по добре си вземи някоя от 2 лева просто няма смисъл от оригинална

Link to comment
Share on other sites

мое да има в некви магазинчета за по 1лв ;) иначе в подлеза на Централна гара има един магазин с вскяви глупости в него там има за по 3-4-5 лв некви :)

Link to comment
Share on other sites

Отклонявате се от темата.

По въпроса за триковете... zippotricks.com бил затворен през Август миналата година. Основателят му направил сайт ( http://lightertricks.com/ ), от който в момента няма ни вест ни кост. Издали DVD обаче ( 50 Ways To Rock A Lighter (right-handed version) - DVD video ), което май не е рипвано и рилийсвано, но го рекуестнах в Moviez requests и се надявам да се появи отнякде (отникъде)... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

....... Издали DVD обаче ( 50 Ways To Rock A Lighter (right-handed version) - DVD video ), което май не е рипвано и рилийсвано, но го рекуестнах в Moviez requests и се надявам да се появи отнякде (отникъде)... :rolleyes:

 

tva bi trqbvalo da go ima v arenata

Link to comment
Share on other sites

tva bi trqbvalo da go ima v arenata

Не е за вярвано но го няма там :unsure:.

Би ли споделил защо мислиш че в арената има всичко :blink:.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам Zippo подарък, обаче незнам къде да ида да я напълнят. Някакви идеи? Как се пълни?

Kse vzima6 si tubi4ka specialno gorivo zippo(okolo 10lv)V4era si kupix.Oba4e ima i mnogo menteta deto kolkoto benzin da sloji6 sa 1 den izvetrqva.Taka 4e po-dobre si kupi originalen i 6a go polzva6 pone edna godina.Otnosno pulneneto-Purvo diga6 kapaka,izdurpva6 vutre6nata 4ast,povdiga6 pamu4eto ot dolnata 4ast i sipva6 dovolno koli4estvo benzin4e(bez da prekalqva6).Tva estestveno ako ti e originalna,6toto sum vijdal Zippo(uj) deto se pulni s gas.Ako tvoita e takava,kupuva6 si flakon s gaz za 2 leva i si gotov.

P.S. Interesuva me kolko 4oveka ot tuk imat originalno Zippo 6toto kato 4eta vseki

"Emi az si vzex e edna za 3 leva,5 leva...".Pi6ete mojem da obmenim nqkoi drug trik(ne 4e znam mnogo) :tongue

Link to comment
Share on other sites

имат те доживотна гаранция ама ако запалката ти е подарък и си я цениш ... не знам аз не бих я счупил ! Някой чувал ли е звука на запалка Зипо с лепени панти .. не е същото . А някой да знае от къде мога да си купя истински фитили щото мойте и на двете ми запалки се сдухаха а вече са къси и не става да ги дърпам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...