Jump to content
BulForum.com

ZIPPO Трикове


_Dave_

Recommended Posts

Искам да запитам дали има някъде някоя работеща страница за трикове със ЗИПО , не е задължително да е бълграска.Нямаше да пиша тука , ако бях отркил нещо , ама след 3 часа и половина ровене в нета не намерих нищо , пък имам желание да науча някой друг трик с новичката запалка.Айде дано има някой ЗИПО маниак или поне някой , който има желание и знание да помогне , че аз вече дигнах ръце . 50 % от страниците , които показва google.com като търсиш "ZIPPO Lighter TRICKS" ги проверих вече и съм доста ядосан.

Моля ви помогнете , защото със сигурност има поне 100 човека тука дето да използват ЗИПО и да искат да си правят разни трикчета със запалките :punk

Благодаря ви предварително на хората , който ще помогнат с линкове , и мамка им на тези , който не искат да помогнат :love

Edit : Ако сте заинтересовани от моето зипо : http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/BPFC.1912/

Аз много му се радвам :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Аз пък си имам запалка с пиезо запалване :love

Знам един трик за зипо, ама ще ми е трудно да го опиша с думи :blink:

Link to comment
Share on other sites

http://chaox.uk.to/Moviez/zippo/Zippo.Mov

Имах още доста. И то такива който те учат как да направиш трика,но ще трябва да ги потърся...ако имаш възможност да теглиш от warez.tv там ще намериш доста uploadn-ати от мен.

Успех със заучаването на триковете и внимавай да не запалиш нещо.Аз на два пъти палих килим у нас...

П.С Пушиш ли или си просто zippo фен?Аз не пуша, а просто се кефя на триковете.

Link to comment
Share on other sites

EXTASY , мерси за тези линкове , разгледах ги , не са ми много ясни но...

Fl00der40 свалих си твоито филмче , ама не знам с какво да си го отворя(все пак съм тъп)

аз имам някакъв варез.тв , ама май не е точно този , който мислиш ти. На мене локалния си ми е варез.ру , ако можеш да си ги намериш къде си ъплоадвал и да ги качиш напрао в варез.ру ще е най-добре.Отосно това дали пуша - да , но тръгнах да ги отказвам и почти съм успял , сега паля по три цигари максимум на ден ;)Ще чакам да ми кажеш дали си си намерил онея обяснения за , които ми говореше.

Link to comment
Share on other sites

Fl00der40 свалих си твоито филмче , ама не знам с какво да си го отворя(все пак съм тъп)

Това е .mov формат, той се отваря с Quick Time Player!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ъъъммм,дейв,ти кажа чесно голям смисъл няма да учиш трикове,запалката ти ще се разпадне до месец.

pi4aga ako e za 5 kinta ot ruskiq pazar moje i da se razpadne,ama az moita si e polzvam ve4e 1 godina i nqma gre6ka.Edinstveno predi 1 mesec i smenix kamu4eto 6toto se izxabi.

Link to comment
Share on other sites

Филмчето е супер.

относно запалката за колко си я купил откаде и знаешли как се пробва запалка зипо

Emi ne sym q kupuval , podariha mi q za RD i nqmam nikva ideq kak se probva , a i tq ne be6e zaredena we man

Link to comment
Share on other sites

zna4i az znam samo 1 trik i 6te se opitam da ti go obqsna zna4i fa6ta6 zipoto s lqvata ili dqsnata raka (s koqto ti e udobno) udq6 zipoto v dankite dokato sa6tevremmno go priplazva6 po tazi posoka na kadeto se otvarq kapa4eto sled tova po sa6tiq pat vra6ta6 zipoto (ve4e s otvoreno kapa4e) i pali6

 

edva li si razbral ne6to ama to trqbva da se pokaje

 

 

edit: film4eto e nqkva ludnica

Link to comment
Share on other sites

hora zna4i zapalkata znam kade se prodava(stava vapros za tazi s botev)

ima q do stadion xr.botev tam ima edin magazin ZLATNATA TOPKA

 

zapalkata e 5lv.

 

a sega i az znam edin trik koito e mnogo truden stava vapros za oniq kiln 2 ili 3ri deto se pali s 3te prasta t.e. se otvarq s trite prasta :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Клипчето е жестоко много ме изкефи аз също имам зипо и много му се радвам ето тук може да го видите . А сега един въпрос някой знае ли от къде мога да си купя фитили защото търсих навсякъде но не можах да намеря навсякъде има камъчета и гас но фитили не можах да намеря от 1 месец не мога да си ползвам запалката и се чувствам много кофти :( моля ви помогнете ми

Link to comment
Share on other sites

Ето и българския саит на Zippo http://www.zippo.bg/ има и покупка онлаин но ценит не са по джоба ми ;) иначе всички запалки имат доживотна гаранция всичко е описано в саита .

 

M_I_T_A_K_A можеш ли да ми кажеш поне оринтировачна цена на фитилите ако помниш такава

 

А сега една тъжна новина четеики този форум ми стана ясно че няма да намерим саит с трикове тъй като всички са затворени поради това че съдържали опасни матеряли :angry: във който и форум да влезна хората се оплакват затворен е и най големия саит за трикове zippotricks.com там е имало над 500 трика така че нищо чудно че не си намерил нищо остава да се учим сами :D

Link to comment
Share on other sites

Клипчето е жестоко  много ме изкефи  аз също имам зипо и много му се радвам ето тук може да го видите .  А сега един въпрос някой знае ли от къде мога да си купя фитили защото търсих навсякъде но не можах да намеря навсякъде има камъчета и гас но фитили не можах да намеря от 1 месец не мога да си ползвам запалката и се чувствам много кофти  :(   моля ви помогнете ми

 

v xalite na ftoriq etaj to4no na agala ima 1 magazin za 4asovnici tam prodavat i zipota i tam sam vijdal takiva fitili ina4e moje da proveri6 na jelezarska ako se se6ta6 kato vliza6 predi tunela posoka jumaqta tam ima 2 magazin4eta za cigari v ednoto sam vijdal 100 procenta fitili

Link to comment
Share on other sites

Отностно запалките с които се учите: по-добре си купете някоя по евтина и гледайте да не я изтървавате много.Кофтито на запалките от 3лв е,че капака и по скоро пантата се разваля много бързо.Аз лично прекарах 3 запалки докато науча няколко (~20) трика.Сега съм конфискувал една оригинална на баща ми,триковете стават доста по лесно с нея понеже механизма на пантите е по-добър.Все пак ако не ви се дават ~40лв за запалка,става и с тези от по 3 лв :)

Сега ще проверя в p2p какво ще намеря относно zippo трикчета и ще ги натоваря на server-а.

Link to comment
Share on other sites

wow Клипът е страхотен ! Ама номерата наистина ли са правени , или са монтаж , щото на някой чак не повярвах :blink: (teleporter li transporter li kakto se kazva6e)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...