Jump to content
BulForum.com

Anime


Recommended Posts

Някой може ли да даде линк за Bleach, че го затрих а не мога да го намера?

http://www.bleachportal.net/ от тук можеш да си ги теглиш директно

http://a.scarywater.net/lunar/ а от тук е торрента на Лунар

http://yhbt.mine.nu/t/ а тва е тракера на детебайо в сряда сутринта го има там преведено

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Само да питам някой дали случайно знае къде мога да намеря Dragon Ball Z сериите озвучени на английски или поне с английски субтитри че на японски нещо :) ...Намерих някви епизоди със субтитри от един торент.Иначе ако някой все пак знае някой бг сайт където ги има ще съм много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Само да питам някой дали случайно знае къде мога да намеря Dragon Ball Z сериите озвучени на английски или поне с английски субтитри че на японски нещо :) ...Намерих някви епизоди със субтитри от един торент.Иначе ако някой все пак знае някой бг сайт където ги има ще съм много благодарен

Какво им има на тези на локала тук ? За първите епизоди ще ти трябва VobSub ,но си имат субтитри ! (тва да те крепи такова докато се мъчиш да ги изкараш :) ) А пък за dubbed епизодите на dragon ball z - всичко там е по различно ... епизодите са по-малко с около 30 ... дублажа е супер зле .. вкарали са няк'во едва ли не хеви метал озвучаване :wir и разни други .... глупости :) Прати ми PM ,ако решиш да ги дърпаш и ти трябва помощ за субовете

Link to comment
Share on other sites

skoro gledah MadLax. За едно момиче наемен убиец :) Музиката беше брутална!

 

Aкo e това което си мисля на мен не ми хареса защото няма кръв, преди ден изгледах половината 1-ви сезон на Vandread много свежо аниме което ти пълни душата. :)

Link to comment
Share on other sites

Може би не е на немски. Превежда се "Единадесет песни" ако не лъжа, но не схващам какво общо има с анимето. То не е 11 епизода. Нещо не се връзва, но сериите са наистина добри

Link to comment
Share on other sites

не го знаех :unsure:

 

Имам проблем. Свалих Bible Black от ФТП-то и на шести епизод ми дава грешка. Неможе да отвори файла. Вие имате ли този проблем?

Link to comment
Share on other sites

Аз почнах да гледам Full Metall Alchemist и не мога да повярвам ,че това уникално аниме не съм го гледал още. Още от самото начало имаше добри герои които умират. Далеч не е като шошени дето гледам в момента (визирам Блиич и Наруто). Абе Супер е :D

 

Изгледах и Golden Boy и трябва да кажа ,че толкова не съм се смял на аниме от много отдавна. Пък и е едно от най-реалистичните анимета дето са гледал. Много е свежо ,гледаите го няма да съжелявате.

Link to comment
Share on other sites

не го знаех :unsure:

 

Имам проблем. Свалих Bible Black от ФТП-то и на шести епизод ми дава грешка. Неможе да отвори файла. Вие имате ли този проблем?

Шести епизод можеш да го гледаш с BSPlayer, само че поради проблеми с файла ще е без субтитри и нищо няма да схванеш (най-вероятно).

 

 

skoro gledah MadLax. За едно момиче наемен убиец :) Музиката беше брутална!

Madlax или Noir? Madlax не ми прилича на наемен убиец, но ако наистина става дума за него и си го изгледал цялото - поздравления. Едва ли сме много тези, които сме го изгледали докрая (на мен ми беше малко трудно понеже преди това бяг гледал Noir).

Link to comment
Share on other sites

Относно филма:

...a fima go ima v animesuki.com i v baka-ragers na torent.

 

Още не съм го гледал, така че не мога да кажа заслужава ли си Air.

Link to comment
Share on other sites

Превежда се "Единадесет песни"

'елфическа песен' се превежда,нищо общо с 11 няма....

нито пък с вълшебства....направо ви се чудя от къде го измислихте пък тва

Link to comment
Share on other sites

'елфическа песен' се превежда,нищо общо с 11 няма....

нито пък с вълшебства....направо ви се чудя от къде го измислихте пък тва

ся като си погледнал кво значи в речника не значи че е така.

Link to comment
Share on other sites

Ще дадете ли няколко сайта за аниме OST's (освен animeost.net, anime-ost.net)

 

Конкретно търся за Ikkitousen и Kakyyusei2

Link to comment
Share on other sites

http://www.fansub.tv/series.php/496/Bleach/#60

 

Съгласно Кои релийси на Bleach да качвам в datacom ?! ги има и в Datacom, обаче не мога да проверя така ли е понеже не знам адреса. :(

 

EDIT: Пробва ли линковете от тази тема?

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Пробва ли линковете от тази тема?

Именно тази тема имах предвид. Ако имаш възможнист да дадеш линкче за сериите:22, 23, 24, 25, 26. При посочения линк директорията е абсолютно празна :(

 

ПС: Почнах да свалям с торент 22 епизод, но ако има някой възможност да даде линк за бг сървър ще съм повече от щастлив и благодарен :).

Link to comment
Share on other sites

Явно не си дочел:

Качването върви страхотно. До края на тази седмица ще съм готов с всички епизоди и ще ги преместя в папката им

http://info.datacom.bg/anime2/anime/Bleach/

До тогава, ще си висят в темп-а ми.

http://free.datacom.bg/browse/anime2/temp/Sayan/

Това е от последното мнение в темата.

 

Или по-точно => тук. В тази папка са 7,8,19, и от 22 нататък (включително 22-26). Не съм ги свалял, но не би трябвало да има проблеми.

 

Съветвам те да прочетеш цялата тема. Тъкмо ще разбереш защо директорията, в която си гледал, е празна. Приятно сваляне. :)

Link to comment
Share on other sites

Мадлакс всъщност правеше много неща: убиец, бодигард, спасител :)

Иначе и двете съм ги гледал. Баси, тия анимета са като наркотик.

Вкарват те в друг свят, но се пристрастяващ по-лудо!

ама не казвайте на никого!

 

Някой да има представа къде са забили това сериалче? Сега проверих, няма го в ftp-то (откъдето гледах няколко епизода), няма го в списъка, не го намерих и по сървърите.

 

Не ми е спешно, но скоро свършвам Full Metal Alchemist а това аниме изглежда достатъчно интересно.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа къде са забили това сериалче? Сега проверих, няма го в ftp-то (откъдето гледах няколко епизода), няма го в списъка, не го намерих и по сървърите.

 

Не ми е спешно, но скоро свършвам Full Metal Alchemist а това аниме изглежда достатъчно интересно.

За Madlax ли питаш? Еми няма го - изтрили са го. Не че е голяма загуба, само дето не може да се свали откъдето го бях свалил аз - вече и там го няма. Сори. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...