Jump to content
BulForum.com

Anime


Recommended Posts

www.anidb.net ~> така и нямах търпението да го разгледам по-подробно и да разуча каде, какво и как, но ако търсиш аниме, хентай ... тук има ДОСТА линкове. :unsure:

 

ам ... разгледах го отново и видях, че Онизука е в ТОП10 на сайта. http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=191

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

ами ... намирам анимето, в инфото гледам кои групи са го "обработили", харесвам си една и я търся с Гугъл. :(

Link to comment
Share on other sites

Някои да знае каде преместиха аниметата от фтп'с защото ги няма и в movies.co.jp? :confused

Link to comment
Share on other sites

 

Там са ама трънки я потърси Elfen Lied, Ragnarok които преди бяха в порт 8080, няма ги!

До към ГМ-ите:

Искам да знам какво е станало с свичкото аниме и хентай от порт 8080, защото заради внезапното им изчезване съм навътре с 22 лева! :angry:

Link to comment
Share on other sites

До към ГМ-ите:

Искам да знам какво е станало с свичкото аниме и хентай от порт 8080, защото заради внезапното им изчезване съм навътре с 22 лева!

 

Сериозно ли питаш ? Надали някой ще ти отговори. Още преди поне 2 месеца затриха доста аниме и хентай накачени от АлукарД. Защо ? Никой не казва? А и да питаш никой не отговаря ?

 

Елфен Лайд и аз го търсих, но го нямаше. Като минат изпитите и сменям доставчика. Защо да им плащам на ГГбит за локалната, щото само тя е добра, и да няма никво ново аниме на сървъра. Простотия :angry1

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че вече няма никакви анимета....

ЗАЩО??? :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Няма НИКАКВИ анимета? Преди малко погледнах. Вандред и Servant Princess са наред, шаман кинг също. ФТП-то е празно, или почти. Какво имаше предвид :huh:

Link to comment
Share on other sites

Помислих си, че са изтрити защото чял ден от 5 пц-та не можех да влезна в порт 8083, явно са го оправили, но взе пак доста анимета липсват.

Link to comment
Share on other sites

Не му е тука мястото но все пак да питам на Samurai Deepers Kyo има една мноо зарибена музичка нещо метал точно когато диипър кйо ще пребива някой може ли някой да ми каже от къде мога да си е сваля.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми помогне с 1 аниме немога да се сетя името му.Става въпрос за Футбол и момчето в отбора се казваше Грегор.Някои може ли да ми каже името на това аниме?

Link to comment
Share on other sites

Guys препоръчайте някое fighting/comedy като Get Backers, много моля. BTW Get Backers е УЛТРА МЕГА ЯКО, препоръчвам го на всеки.

Аз ти препоръчвам The Law Of Ueki. Много фън, екщън, страхотна анимация и ефекти.

Определено добре е съчетано комедийните елементи с екшънчето в това аниме. Мисля, че до този момент има 36 епизода излезли и всяка седмица излиза по още един нов. Нз може да си го гледал, но ако не си няма да останеш разочарован от него.

Link to comment
Share on other sites

за мен Наруто е шедьовър(лично мнение) ,просто не е имало аниме ,което да ме зареби така и да ме накара да се чувствам по подобен начин(не говоря за филърите ,те яко sucks)

Наруто е един път

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам Ikkitousen анимето е fighting/comedy/ecchi (само да предопредя, че е точна на границата между ecchi и hentai) има го тук.

 

П.П. Не обръщаите внимание на началото в първа серия.

 

2 П.П. До колкото за Наруто... от както спряха да дават Саске анимето за мен стана скучно, а и самият стил на анимацията се промени лошо..

Link to comment
Share on other sites

от както спряха да дават Саске ,анимето влезе в няква серия от малоумни филъри ,които нямат нищо общо със Кишимото ,сега април месец като почнат оргиналните неща ,става адски интересно ,сами ще се убедите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...