Jump to content
BulForum.com

Anime


Recommended Posts

В момента гледам Ikkitousen анимето е fighting/comedy/ecchi (само да предопредя, че е точна на границата между ecchi и hentai) има го тук.

 

наистина е много добро, а за еротичните елементи :love

 

Наруто ми харесва, но някои серии са с много баластра. Кажете добро аниме на нинджа тематика.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply
Кажете добро аниме на нинджа тематика.

 

Ninja Ressurection (1997) Ninja Scroll (1995) Ninja Scroll Series (2003) :)

Link to comment
Share on other sites

emi ..

Rahxephon(мноо яко разучих че в мекка жанра не било нещо чак толкова уникално но за мен е мнооо яко) - има го в бол.бг и в torrentspy.com (тук е двуезично или .огм или .мкв файлове и мойе и на япоснки и на наглииски да си го слу6ате и е с много пове4е допълнителни неща 7.нещо Гб е оба4е)

Macross Zero

7 samurais (? taka li be6e)

ergo proxy (ерго прокши е ново и е мноо яко само 2 серии има за сега)

Link to comment
Share on other sites

7 samurais (? taka li be6e)

 

Samurai 7 is based on Kurosawa Akira's famous movie, "Seven Samurai".

 

Far distant future, on a planet that might have been called "Earth", there was a war between samurais who mechanized their bodies. After the long war, people have retrieved a modest peace.

 

In those days, people in Kanna Village are suffering from the Nobuseri, who are the ruined samurais. After the war ended, they lost their purpose to fight, and they've been robbing the village of their crops and women. Because they don't have any way to fight against them, they have to obey Nobureri's order.

One year, before harvest season, Gisaku, a head of the village, propose that they will hire samrais to protect them from Nobuseri.

Riki, who is a young boy full of energy, Kirara and Komachi, twin priestesses, go to a town to look for samurais to help them.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

зна4и fighting/comedy ас ти препора4вам naruto,bleach,Ruroni Kenshin (tv сериала дет е 94 серии),Ranma са6то го пробваи може да ти хареса, Samurai Champloo, аа и не на последно място Air Master,еи в това последното има един образ дет ме расцепи отсякаде.

 

а за аниме на ninja тематика препора4вам Ruroni Kenshin,Nindja Scroll,Ninja Scroll TV, тия дни 6те по4вам

Shura no Toki ма незнам дали е яко,Samurai Champloo

Link to comment
Share on other sites

аа за Samurai Champloo малко е в стил samurai 7 ,така 4е ако не ти е допаднало самураи 7 го пропусни,на мен ли4но не ме впе4атли с ни6то самутраи 7 затва на Samurai Champloo изгледах само парвата серия ,но кат свар6а с Shura no Toki 6а го довар6а,6тот сам 4увал само добри не6та за него.

Link to comment
Share on other sites

Samurai Champloo ми хареса до към 20-ти епизод ,края беше много сгомнясън по мое мнение ,развалиха идеалното аниме

Link to comment
Share on other sites

Ninja scroll съм ги гледал. Самурай7 е изродско, гледал съм го дваж. Наистина трябва да се гледа.

Samurai Champoo ми хареса до някъде и после затъпя.

Link to comment
Share on other sites

колко съжелявам ,че в Самурай 7 ,не се получи двубоя Кюзо(пича с двата меча) и Камбей ,тва щеше да преобурне анимето с главата надолу и пак да го изправи на крака

според хората които са гледали анимето ,кой щеше да победи ако се беше случило това

Link to comment
Share on other sites

и аз съм на същото мнение ,просто тоя пич беше наи големия майстор на меча от групата

Link to comment
Share on other sites

Kyozo, без никакви колебания.

 

така е.

Link to comment
Share on other sites

Konbanwa !Не знам ама сега свърших да гледам "Planetes" мнооооооооооооооооооо яко сериaлче липсват някой от измишльотините и е супер реално и е сууууууупер яко.Има го заедно с бая Манга и Аниме в chise.ludost.net.

И не знам ама някой спонемя че Самурай чамплу било затъпяло :Р суууупер яко е от първа до последна серия!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Моите препоръки:

 

Studio Ghibli/Hayao Miyazaki - всичко

Studio 4C - всичко

 

Сериали:

Trigun

Tank Police

Cowboy Bebop

Last Exile

Captain Herlock Saga

Galactic Express 999 Saga

Iria Zeiram

Golden Boy

City Hunter

Nadia - Secret of the Blue Water

 

Филми:

Venus Wars

Vampire Hunter D

VHD Bloodlust

Wings of Honneamise

Animatrix

Memories

Armitage III Dual Matrix

Armitage III Poly Matrix

Ghost in the Shell

Early Reins

Metropolis

Interstella 5555

Night on the Galactic Railroad

Jin Roh Wolf Brigade

Techno Police

Animation Runner Kuromi

Techno Police

Cyber City Oedo 808

Tokyo Godfathers

Link to comment
Share on other sites

GTO :lol:

 

naistina e veliko, no nikoi ne spomena Elfen Lied - klasika v sci-fi i drama janrovete

Link to comment
Share on other sites

HAHASHAHa.Не знам за вас обаче Алукард се завърна .Най големия изрод в бизнеса по изтребването ма чудовища е тук отново.При това има и 30 минути TEASER(sega go gledam) но има и 700МБ!!!!1 серийка с БГ сусбтитри от фуметсу(бг фенове който правят субс)хахахахааха ЯКО.

Някой Ergo PRoxy да е гледал тва също е мнооооо яко!!!За него само торренти помагат мисля а за Хелсинг

http://chise.ludost.net/upload/mosi/Fumets...lsing_OVA_I.ogm (700мб)(БГ субс)

 

и least but not last http://chise.ludost.net/Anime/Hellsing%20O...d.mkv(англииски сусб)

ПРИЯТно гледане

п.с. Може историята да е само преразказана не знам но графиката е променена и кърти монитори.МНооооооого добре нарисувано стила на Алукард си е съшия както и на неговата Шефка :punk :punk :punk :punk

току що гледах 30те минутки предпремиера и мога да ви кажа 4е не е истина суууууууууууууууууууууууупер мноо ме кефи .от бая време не сам гледал нещо толкова добре нарисувано, и освен това да не е детско !!!1

Link to comment
Share on other sites

Ерго Прокси е много яко ,само дето е малко заплетено и след 3 епизода още нищо не мога да светна ,но е интересно анимето ,а пък и съм влюбен в Лил и особенно в очите и.

Аз не съм много доволен от ОВА-та на Хелзинг ,Алукард ми прилича на човече сглобено от кибритени клечки. Обаче боя между него и отец Андерсън беше супер

Link to comment
Share on other sites

Ей баки :P който (ако въобще има някой), който не е гледал GTO да не ми седи по форумите ми да зяпа, че много rulez, как забраих да го спомена... ц ц ц

За Great Teacher Onizuka ли става дума?

Link to comment
Share on other sites

За Great Teacher Onizuka ли става дума?
Да
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...