Jump to content
BulForum.com

Anime


Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply
Spawn e qko a i akira e klasika

 

Spawn, въпреки че е едина от малкото комиксови анимации, все пак не е аниме. Най-малкото защото е правена в Америка. Това не пречи да е ужасно кървава и мрачна. Честно казано, хареса ми повече от игралния филм.

Link to comment
Share on other sites

A kajete, kakav stil anime predpo4itate?

 

* Sci-Fi

 

* Comedy

 

* Drama

 

* Action-fighting

 

* Action-ninja,samurai...

 

* Magic

 

* Romance-Harem

 

* ..........................

Link to comment
Share on other sites

* Sci-Fi

 

* Comedy

 

* Drama

 

* Action-fighting

 

* Action-ninja,samurai...

 

* Magic

 

* Romance-Harem

 

Mene si4kite me kefqt.

No nai me radva Hentai

баси авантата ноооо тва е единственото аниме -_-: нооо ако слозат и get backers 6а ги по4ера по една бира

 

V animes-bg.com tam fi ima si4kite get backers.

 

Dano neta ti izvan lokala da e barz.

Link to comment
Share on other sites

Хентай, а? :P

 

Мисля, че той е малко по-особена категория аниме. ;) И аз си имам една хидната папчича с качествено ....... схващаш ......

 

Все пак имах предвид нещо от списъка. Аз лично харесвам както нинжа аниметата, така и романтично-комедийните.

Link to comment
Share on other sites

Chrno Crusade е много яко аниме гледайте го няма да съжалявате.(има го в free.bol.bg)

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOOOO Keitaro ко стаа е :) за тва аниме сам мноо сагласен с теб.. :) не е лошо

 

Бива малко студено, но бива. :)

За аниме също са много яки Biohunter, Ragnarok, Onegai Twins, Onegai Teacher, Maburaho, Yaumeria, Full Metal Panic.(Подчертаните ги има в тук , а другите съм ги гледал от дискове и нз от каде ги има)

Link to comment
Share on other sites

За аниме също са много яки Biohunter, Ragnarok, Onegai Twins, Onegai Teacher, Maburaho, Yaumeria, Full Metal Panic.(Подчертаните ги има в тук , а другите съм ги гледал от дискове и нз от каде ги има)

 

съгласен съм, но не виждам Ragnarok в movies.co.jp

 

Yaumeria, малко ми беше тъпичко. Имах чувството, че е за деца под 7 години, но сцените с учителката и племенника й (май беше такъв) са много яки.

 

-" Мога ли да ти докоста ци****? "

-" Още си малък ^^ "

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Гoмена, гомена убъркал съм линк-а. :unsure:

Ето от тук за Рагнарок.

А иначе Яумерия кърти мифки с репликите си. :punk

Link to comment
Share on other sites

Гoмена, гомена убъркал съм линк-а. :unsure:

Ето от тук за Рагнарок.

А иначе Яумерия кърти мифки с репликите си. :punk

 

Няма нищо :P

10х Алукард

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо :P

10х Алукард

 

Също много яко е Banner of the stars.

 

[Offtopic]

Хахах аве верно с Пенев(Алукард) викаме, че сме братя и сме се едни хентай фeнове, ама до ся не ме бяха убърквали с него. :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мдаааам, Banner of the Stars. Много ми хареса, само че ако смятате да го гледате почнете от Crest of the Stars иначе ще имате малко празноти в историята. :) А като цяло ви препоръчвам следните анимета, които мен са ме накефили яко: New Dominion Tank Police, Gunsmith Cats, Iria - Zeiram: The Animation, Bubblegum Crisis, Noir, Samurai 7, Record of Lodoss War, Night Warriors (Darkstalkers), Maburaho (в момента го гледам) и естествено класики като Akira, Venus Wars и Ghost In The Shell. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

New Dominion Tank Police е яко, но в уареза е с супер гадно качество и е много много много зле доблирано на english.

Link to comment
Share on other sites

10х беше за Алукард, защото той е качил Рагнарок.

 

Crest of the Stars и Banner of the Stars са много добри.

Абе някой да има субтитри за фул метъл паник ? оригиналните серии, не фулметсу

Link to comment
Share on other sites

10х беше за Алукард, защото той е качил Рагнарок.

 

Crest of the Stars и Banner of the Stars са много добри.

Абе някой да има субтитри за фул метъл паник ? оригиналните серии, не фулметсу

 

За ФМП ето ти линк тука трабва да имат вградени субове, а ако ти трабват само субове можеш да намериш само чрез eMule.

Link to comment
Share on other sites

1. Арига то, Keitaro-kun.

( така и не разбрах, кога е кун, чан, хан и т.н :( )

 

2. Дай линк към някакви пародийни анимета.

3. http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl ~ това само инфо сайт ли е, или може и да се тегли. Линкове много, ама не видях download

Link to comment
Share on other sites

1. Арига то, Keitaro-kun.

( така и не разбрах, кога е кун, чан, хан и т.н :( )

 

2. Дай линк към някакви пародийни анимета.

3. http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl ~ това само инфо сайт ли е, или може и да се тегли. Линкове много, ама не видях download

 

На сайта има линкове за ed2k.

Отделно за всяка release група има сайт на който предлага някакъв друг начин за download. (irc,ftp,http, дори torrent).

 

Full Metal Panic ми е в листа за сваляне, само не мога да реша на коя група да е. Имам предпочитания към mkv файловете и DVD размери, с разни странни кодеци (AAC).

Link to comment
Share on other sites

1. Арига то, Keitaro-kun.

( така и не разбрах, кога е кун, чан, хан и т.н :( )

 

2. Дай линк към някакви пародийни анимета.

3. http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl ~ това само инфо сайт ли е, или може и да се тегли. Линкове много, ама не видях download

 

 

Ми аз до колкото знам чан означава малак, кун е нещо като за средна възраст, сан е на по-голям или важен човек, а сама го използват много в хентай-те. :) :lol:

Явно този Линк не го знаеш вътре има яки анимета и як хентай :) на мен от тук любимите ми са Elfen Lied(psycho,horror,ecchi) | Onegai Teacher(romance,comedy,ecchi) | Onegai Twins (кърти мивки/romance,ecchi,comedy) :)

Link to comment
Share on other sites

аз до колкото знам, sama се употребява за някой много важен напримеп както в Наруто, Hokage-sama и се използва и за мъже и за жени.

 

днес свърших да гледам Trinity Blood анимацията е една от най-добрите които съм виждал в последно време, историята също е много хубава, който се кефи на вамрири може да го погледне

тук може да намерите инфо, а който желае може да си го дръпне от тук

Link to comment
Share on other sites

Grave of the Fireflies

Това аниме е просто велико, но да предупредя, че е супер тъжно и тежко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...