Jump to content
BulForum.com

Anime


Recommended Posts

Според мене най-култово като сцена в Наруто е Наруто Яроста.

Ярост

Тогава става истинското мазало и се разкрива същността на Наруто.

О и Какаши дето е вечно с тая книга "Рай за Флирта"Направо кърти

Рай за флирта

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

haha za 1 po-malko ot sedmica izgledah 97 epizoda na naruto :D prosto e neveroqtno....narejda mi se vednaga sled kenshin v klasaciqta.ama neshto ne mi haresva....pochti sum siguren che ima oshte epizodi.to nali tam predposledniq deto e v wareza e neshto kato krai ama toq sled nego e suvsem razlichen :allien ako nqkoi sluchaino znae linkove za oshte epizodi da pishe zaduljitelno plz

Link to comment
Share on other sites

haha za 1 po-malko ot sedmica izgledah 97 epizoda na naruto  :D prosto e neveroqtno....narejda mi se vednaga sled kenshin  v klasaciqta.ama neshto ne mi haresva....pochti sum siguren che ima oshte epizodi.to nali tam predposledniq deto e v wareza e neshto kato krai ama toq sled nego e suvsem razlichen  :allien ako nqkoi sluchaino znae linkove za oshte epizodi da pishe zaduljitelno plz

 

Използвай търсачката. Останалите са на ФТП-то. До 126-ти мисля. Лошото на Наруто е, че в момента все още излизат нови епизоди и като изгледаш и последния качен почва едноседмичното чакане за новия...

 

Тва Наруто има ли субтитри на англ.??Щото ако е без става малко кофти, но ако е наистина яко пак ще го гледам и да е без суб.

Но все пак отговорете има ли??  :D

 

Субтитрите са вградени на английски :)

Link to comment
Share on other sites

на Naruto стигнах някъде до 115 епизод и ми направи впечатление колко добре са направени героите и особено Наруто много ,много силно присъствие ,а пък и смеха тече като река от него ,седя пред компа и се смея като побъркан направо невероятно аниме

 

а и да попитам ,смята ли някои да качи скоро 127 епизод?

Link to comment
Share on other sites

i az tova da pitam :) aide veche :) vchera gi izgledah do 126 i Shin ako mislish che Naruto e smeshen samo da vidish Lee piqn gati shtqh da umrq ot smqh  :laughing:  :laughing:

the drunken master :D golqm idiot e Lee i s pozata "nice guy" zaedno s Gai sa absolutni nehora :D

Link to comment
Share on other sites

Дано не се повтарям но - на всички аниме фенове препоръчмав Animation Runner Kuromi 1 и 2

Изключително забавно, свежа анимация, комбинация от различни стилове, хубави цветове и изобщо - вижте как се прави аниме :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

./Hack Sign - става дума за едно момче "заседнало" във виртуалин свят от онзи тип, с футуристичните очила и ръкавица.

 

Каkyuusei2 - романтично и приятно. Ако искате да се разтоварите.

 

Elfen Lied - това ТРЯБВА да се гледа. Просто must have.

 

//oftopic Искам да мога да качвам :angry: oftopic//

Link to comment
Share on other sites

ghost in the shell

 

радва, класика , добро

 

едит :

v sravnenie s Naruto Trigun si e slabo anime

 

напълно не-съгласен

с каквото и да го сравняваш не можеш да наречеш trigun-a слаб

 

кажи , че ябълката ти харесва повече от банана ... ама не изкарвай банана слаба ракия

Link to comment
Share on other sites

Може някой вече да ги е писал (което е повече от вероятно, защото са наистина страхотни), но аз препоръчвам да се гледа InuYasha, Samurai Deeper Kyo, Samurai Chaploo и разбира се Naruto, макар че последните серии с това, че почти всички се превращат в някакви изроди, сред които и Квазимодо би блеснал като красавец, не ми допаднаха. Но като цяла Naruto rulz

Link to comment
Share on other sites

Да прав си,а този New fist of the north star бива ли го ? Нещо различно има ли?

Ами добър е ама са само 2 епизода качени ако някой каже от каде да скиваме другите няма да е зле.

 

И ако има някой да не е гледал Ruroni Kenshin - Reminiscence значи нищо не е гледал.

Link to comment
Share on other sites

Ами добър е ама са само 2 епизода качени ако някой каже от каде да скиваме другите няма да е зле.

az do kolkoto razbrah ima o6te samo edin epizod moje da si go drupnete ot tuk az li4no ne sum go gledal o6te no 6te go gledam v nai blizko bude6te

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...