Jump to content
BulForum.com

Филмите по комикси и игри...?!


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Още по-смислено изказване...явно като стоиш до късно ти идва музата...

merci :)...

btw pichove zamislqli li ste se che i garfield, the mask, son of the mask syshto sa po komiksi? kvo she kajete po vaprosa? izlagat li se s teq filmi ili ne(izkliuchvam The mask shtoto za men lichno e gotin)

Link to comment
Share on other sites

merci :)...

btw pichove zamislqli li ste se che i garfield, the mask, son of the mask syshto sa po komiksi? kvo she kajete po vaprosa? izlagat li se s teq filmi ili ne(izkliuchvam The mask shtoto za men lichno e gotin)

 

Garfield специално (за мен де) не беше лош филм , свежи майтапчета , Гарфилд беше направен много добре (външен вид , а и поведение :lol: ) ... на моменти трябва да се признае , че избиваше на детски филм , но като цяло -> хареса ми ! А за The Mask хмм като цяло не харесвам такива филми , гледал съм само части от него (и то като по-малък) , но лично на мен не ми допада .

Link to comment
Share on other sites

AEON FLUX - gledaite tova. Psihariika si e. O4akvam igralniq film s Charlize Teron!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

За вас незнам ама на мене лично като бях малък мнооооого ми хареса едно комиксче.За името не се сещам ама си спомням, че имаше три патенца и чичо им Скруч.Много зарибен комикс а и детското не беше лошо(върха). :punk

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

Блаа :sick гледах преди няколко седмици трейлъри на фантастичната четворка, актьорите са мооого кофти подбрани, дано филма да е добър (нещо като паячето, кофти актьори, добър филм).

Link to comment
Share on other sites

Два въпроса:

1. DJ CyberGod защо си мислиш, че всяко мнение в темата е насочено към теб. Просто не мисля, че някой иска да чете 1/2 от темата с твои коментари на всяко мнение.

2. Може ли някой да изброи наистина всички Марвелски филмчета и изобщо филми по комикси, защото мен лично ме кефят доста и макар и да не смятам че са много добри, за доста увлекателни за мен. Дори включвам и най-тъпичките в това число, макар че има и такива дето просто не изтърпявам да ги догледам.

 

10х

Link to comment
Share on other sites

всичките сакс с изключение на Син сити и Батман,дето даже на съм сигурен дали е по комикс.

@dakela1,ти не си добре!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно нищо му няма, освен че е на 8, или на 10 ;) От всички филми по комикси най ми хареса Sin City - просто беше върха.Останалите по комикси също ми харесват, всички, не са нещо страхотно, но са забавни. А по игри - до тук всичко излизало е боза и не ми се вярва скоро да направят нещо хубаво. Най-малкото режисьора, който се е захванал с "начинанието" е доста некадърен.

Link to comment
Share on other sites

Гледайте Super Mario Bros пък тогава ще си говорим за филмчета по игри :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sin City-просто върха.Не само май-добрият филм по комикс но и най-добрият за тази година.Чудя се какви хора има само.Кой нормален човек над 14 би харесал филм като Spiderman-на тоя филм ти идва да си прережеш вените от простотия.Иначе за други добри филми по комикс.Незнам защо никой не се сети за един доста стар филм-Spawn.Тоя филм според мен е по-добър от другият фаворит-Blade.Третата част беше покъртително тъпа обаче.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Х-мен и Спайдър-мен са много добре направени , но Х-мен ме кефи повече , и откъм ефекти и откъм история на самия комикс... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

The Fantastic Four не е зле, ей сегичка го гледах. Бая по-смислен и интересен ми се видя от Spider-man, макар че не може да се сравнява с X-men, който до момента е най-добиря за мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aeon Flux

Гледах трейлъра и анимациите, определено филмът ще е доста свежа и интересна фантастика, която ще ми помогне да се съвзема след бруталната тъпня на "Блейд тринити" и "Фантастичната четворка".

Някой да каже кога ще е премиерата, че отдавна несъм ходил на кино, а тези ефекти определено заслужават нещо повече от 17 инча.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Освен X-Men 3 какви други филми по комикси се готвят?

След Ultraviolet и Aeon Flux съвсем се отчаях :(

Link to comment
Share on other sites

Според мен Х-мен и Спайдър-мен са много добре направени , но Х-мен ме кефи повече , и откъм ефекти и откъм история на самия комикс... :bgrin:

Х-мен е за мен най якия филм правен по комикс...оле как чакам третата част само

по игра-мисля silent hill.още не съм го гледал но го чакам да излезе dvd rip щото тряа да е много як

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...