Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

heller (ham) не само ти се замисляш да я зарежеш ROSE аз това го мисля от 2-3 дни - голямата простотия вече е факт няма самнение и ще става още по голяма...Започвам да тарся нова free игрица която да мяза

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
ми квото такова и без тва зе да става същатата простотия като iRose и да си кажа честно си мислех да я зарежа

blab кат са замисля може да почна "пътя на коприната", въпреки че не мой тип.

пробвах "мапъл стори" и "фърчи за кеф", ма те са точно детски :(

Az tykmo se yredih s kamyni i shtqh da razdavam , a ti shte se otkajesh....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
igrata ve4e e sprqha 6te kajite li ot kade moga da si q svalq pak oba4e bez pari

Ще кажем...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
кога ще излиза безплатен сървър за ROSE ONLINE

Като излезе ще кажем , ай стига флууд , няма определена дата още!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сори за двойния пост , ма трябваше да върна темата ;)

На 22 ще има бета на p/eRose , бетата започна на 15 , но блокирането на европейските IP-та се премахва на 22 . Новото е , че ще се използва системата на еволюцията на Роуз (Нови скилове , карти , итеми ... бла бла )Не мога да кажа колко ще продължи бетата , но е идеален начин да се избере героя , с който ще се играе на auRose (за тези , които ще играя там естествено :) )Като стана дума за auRose , те също ще използват evo системата , но чакат бетата на pRose за да оправят скиловете (или нещо от сорта казаха).Developement team-a казаха , че забавят играта , защото не искат да стартират сървъра със стотици бъгове и дупки , което го прави лесен за хакване (точно като iRose).

Ето и малко фън :

Открийте грешките :)

screen065.jpg

Link to comment
Share on other sites

За мен ROSE е едно от най-добрите MMO-та :) .Кога ще пуснат някой фрее сървър,за да цъкаме щото до ся колкото и пъти да почна да я играя тая геймка се не мога да и отделя достатъчно време :) .Ся да мине 23 и ша праа кфо'т си искам бе ей :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Малко снимки от 15 часовата бета на pRose :

screen013.jpg

screen014.jpg

screen017.jpg

Утре ще напиша какви промени има в скиловете , цените , въобще в геймплей-я на еволюцията.

До Heller12a , we'll be aZrudite again ;) Ся работя върху лого , ако можеш свирни по Q-то утре :)

Link to comment
Share on other sites

ари даите линк,за да си сваля ROSE ама да е безплатна.

благодаря предварително

Ми безрлатно можеш да играеш само 15 часа , ако те устройва ще ти дам линк ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми безрлатно можеш да играеш само 15 часа , ако те устройва ще ти дам линк ;)

Ауе Tomahawx понеже та знам че зарибявате с Хелера на тая игра не знаете ли някоя дата за излизане на безплатен сървър пък било и на маймуница?

Link to comment
Share on other sites

Ауе Tomahawx понеже та знам че зарибявате с Хелера на тая игра не знаете ли някоя дата за излизане на безплатен сървър пък било и на маймуница?

В момента се правят два сървъра (уж сериозни проекти се водят) , от които единия е супер шитава работа , единствената надежда е ауРоуз , която е почти готова , но все пак има още работи за изглаждане , за дата никой не може да ти каже , когато е готово , ще е готово ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента се правят два сървъра (уж сериозни проекти се водят) , от които единия е супер шитава работа , единствената надежда е ауРоуз , която е почти готова , но все пак има още работи за изглаждане , за дата никой не може да ти каже , когато е готово , ще е готово ;)

А мерси за точния отговор :)

Link to comment
Share on other sites

ех от доста време не съм играл РОСЕ и ся кат е пуснат (не съм я играл до много голямо развитие но сега кат пуснат сервер (фрее ) ще видя докаде ще стигна :)

 

моля ако има някаква нова информациа да пишете че наистина ми се плаъ :)

 

10х :) предварително

Link to comment
Share on other sites

Влизате в roseonline.ph и си правите акаунт , след това сваляте играта , аз я свалих от един торент , ето линк

цък

П.П. Както казах имате 900 безплатни минути на акаунт :)

Link to comment
Share on other sites

Влизате в roseonline.ph и си правите акаунт , след това сваляте играта , аз я свалих от един торент , ето линк

цък

П.П. Както казах имате 900 безплатни минути на акаунт :)

То това е гадно защото тамън си развиеш някои герой и хоп времето ти свършва.Аре като излезне фрее сървар пишете.Много ми се цъка

Link to comment
Share on other sites

Ще кажем...
Като излезе ще кажем , ай стига флууд , няма определена дата още!
Link to comment
Share on other sites

ъъъ изкам да питам няколко въпроса относно някои неща в R.O.S.E.

например за какво служат тия материали кадето юпадат по земята

тея клиновете и другите му работи (само за дилър ли са или и другите херота могат да ги ползват)

и горе долу кжи статс треа се дигат на даден херо (или Job)

аз играя с hawker и му дигам декстирити и стрент (така ми беха казали кат почнах )

 

та благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

ъъъ изкам да питам няколко въпроса относно някои неща в R.O.S.E.

например за какво служат тия материали кадето юпадат по земята

тея клиновете и другите му работи (само за дилър ли са или и другите херота могат да ги ползват)

и горе долу кжи статс треа се дигат на даден херо (или Job)

аз играя с hawker и му дигам декстирити и стрент (така ми беха казали кат почнах )

 

та благодаря предварително :)

Еми с материалите дилърите прават итеми , другите герой ги продават :) Има материали , които са по редки и имат по-голямо качество и тогава ги продават на дилърите.За статс не е толкова лесно да си направиш билд , щото трябва да преценяваш от какво имаш нужда и от какво нямаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...