Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
pls nqkoi da mi dade nqkakvo svobodno acc ili da igraq s negovoto nqma da pls

 

nqma da my dokosna geroq

nqma smisyl nqkoi da ti dawa acc.Kogato ediniq e v igrata drug ne moje da vleze.Taka samo shte si pre4ite ;)

Link to comment
Share on other sites

emi da az sam mnogo ob6titelen :D :D :D nqkoi moje li da mi dade acc-to si za foruma v www.gamerzplanet.net za6toto nqmam prava da teglq ot tam

registrirai se i vednaga shte mojesh da teglish ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента я свалям ето ти линка: http://www.opticalgaming.com/matt/rose_105_105_eu.exe

Само че няма дa се видим ;) Ти сваляш eRose , а ние играем в twRose.Няколко страници по-назад има линк със обяснение как да се присъединиш към twRose

Link to comment
Share on other sites

Еми можеше да кажете по-рано. Аз вече я бях свалил 50% и се наложи да я изтрия :angry1. Ако правилно съм разбрал в тая EU версия само няколко дни е free? А в тайванската какво, постоянно така ли :)? Окей... свалям тайванската тогава. А акаунта в joypark ли да си го направя?

Link to comment
Share on other sites

za edin den igra stanax 20 lvl ve4e i se zapoznax s dosta balgari v toq sarvar eto imenata im:

 

deflorator

sheffieldbg

legolas

gosheto

darkwariorbg

asldbg

terrorknight

bloodrayne

 

 

ako moje nqkoi da mi kaje koi skilove da digam za soldier--->champion 4e sam igral samo eROSE kogato be6e bezplatna i sega sa mi dosta obarkani

Link to comment
Share on other sites

How to за акаунт за играта

click 10x to Tomahawx

как да направим интерфейса на английски тук

нужните файлове:

всички скинове

triggervfs

клиент на локалния

 

филмче на кво мяза играта

 

в това филмче можете да видите как изглежда ROSE сега, а на края му се виждат нововъведенията

 

куестове могат да се гледат от naRose

 

@v_shadow: мен що ма забравяш :) търси ме вечер като френд да ти дам някой хинт

@MPABKATA_Z: ъпдейтна ли си играта преди да я кирилизираш :confused и то по принцип е наобратно - първо избираш канал и след тва герой

Link to comment
Share on other sites

Еми да де.

 

1. Инсталирам patch_2420_install.exe в e:\Rose

2. Инсталирам RoseSetup0823.EXE в e:\Rose

3. Пускам Patcher.exe и то я ъпдейтва.

4. После там натискам на ония вторите ????? под Online и пак ъпдейтва нещо и ма вкарва в играта. И като избера някой сървър и после герой и ми излза това съобщение. Като изтрих играта и после първо инсталира играта, после пача.. пак същото!

 

EDIT:

бе трябва да даеш "??-??" и то почва да ъпдейтва цяла вечност (поне 1 час отива)

Да де аз на тях натискам. Ъпдейтва 1-2 мин. Обаче ся като натисна на тях и направо ми отваря играта. Сигурно щото вече я е ъпдейтнало ;)

Link to comment
Share on other sites

току що видях че не си единствения с такъв проблем, може ъпдейтват сега. за жалост в момента не мога да проверя как работи при мен. щом го проверя ще едитна този пост.

 

бе трябва да даеш "??-??" и то почва да ъпдейтва цяла вечност (поне 1 час отива)

 

едит: не знам - мат съм. при мен просто работи. ей - тва лие ИП-то на срв 219.84.166.51 което въвеждаш или ползваш тайванската версия?

Link to comment
Share on other sites

Heller12a кога ще влизаш.Аз се запознах с един пич.Ще правим БГ гилдия.Събираме 100к за да съберем 4 мил.Надявам се на вашата подкрепа :)

Link to comment
Share on other sites

Heller12a кога ще влизаш.Аз се запознах с един пич.Ще правим БГ гилдия.Събираме 100к за да съберем 4 мил.Надявам се на вашата подкрепа :)

4 mil?

Trqbva vi 1 milion za gildiq.Ideqta e dobra ama v momenta s Hamalina (Heller12a) sme v dosta po-dobyr klan i neznam dali shte ima smisyl da vlizam (e)

Link to comment
Share on other sites

4 mil?

Trqbva vi 1 milion za gildiq.Ideqta e dobra ama v momenta s Hamalina (Heller12a) sme v dosta po-dobyr klan i neznam dali shte ima smisyl da vlizam (e)

 

може пък да реша да направя клан със Screams xD , знае ли се знае ли се :) , стига да се намерят достатъчно активни играчи

Link to comment
Share on other sites

Еми незнам.Най-добре всички да се съберем в един клан,но както решите :) .А иначе може и милион да е важното е че се събират по 100к на човек за начало пък после фрее

Link to comment
Share on other sites

ОМГ!!!!! ТРЪГНААААА!!

Освен аз да съм най-тъпия тука.. Трябва да напишете с ЕЙ ТАКИВА букви следното нещо

 

ИГРАТА И ПАЧЪТ СЕ ИНСТАЛИРАТ В ОТДЕЛНИ ПАПКИ!!!

 

Поне при мен така стана след двудневна борба да я някарам да работи :punk. WHO'S THE MAN!? Айде сега казвайте никове ингейм да ви уиспърна :wir

 

EDIT: А да в кой сървър играте в горния или долния или тва не са сървъри? Пегасус и нещо си..

 

EDIT2: Също така за хората които не могат да разберат как се прави на английски:

как да направим интерфейса на английски тук

нужните файлове:

всички скинове

triggervfs

Първия линк не го гледайте. Направо свалете втория и третия.

 

Първо отворете третия и вътре има TriggerVFS_tw.zip. Този файл се слага в главната директория на играта. Без да го сложите НЕ МОЖЕ играта да ви стане на английски!!! Добре е да прекръстите оригиналния.

 

Второ, отворете втория файл и вътре има разни папки. Не се занимавайте ами отворете главната директория на играта и отидете в 3Ddata\Control. Там има само една папка Xml. До нея направете друга и я кръстете RES. След това , от отворения файл влезте в 3DDATA\CONTROL\NA-RES хванете всички файлове и го сложете в новонаправената папка RES. Сега би трябвало да е на английски :). Сори, че е малко объркано.

 

EDIT3: Това го знаете нали?! хАХАЕХхиаехаие.. btw, ако искам да си направя магьосник кво да вдигам. до сега не съм вдигал нищо.

Link to comment
Share on other sites

Пич аз съм HanSolo :D .Ще превим БГ гилдия и си добре дошъл.На този етап гилдията е в процес събиране на пари.трябват ни още 300к,но до 2 дена ще си имаме гилд Balgaria :punk .Кажи как е твоя ник.А и още нещо.Гледай да си вземеш главния куест още в началото,защото после получаваш много яки бонуси.

 

П.п.Няма ли да се намери някой дилър да ми направи едно Back Shield-4e сас по добър статс,че по магазините нищо не се намира.Естествано ще си платя :)

Link to comment
Share on other sites

днеска направих БГ клан - aZruditeBG :D . бяха се събрали около 7-8 човека но повече (почти всички) твърдо отказаха да се включат в него.

желаещите за присъединяване да търсят: Hamalina, Screams или Angela

 

ЕДИТ:аsd, само да ти кажа че sonichero e n00b, бяхме заедно в клана Bulgaria в naRose

post-266-1137540872_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хелер.По принцип твърдо предпочитам да съм с теб в клан.Само че вашите клановете които ти правиш имат много високи изисквания и много трудно мога да влезна в един твой клан например.Та затова са навих иначе ако мога да са джоинна ще дойда с удоволствие :) .

 

П.П.тоя дето ша прай клан не е Soncero(или там нещо си) ами е Summon Master ;)

Link to comment
Share on other sites

Хелер.По принцип твърдо предпочитам да съм с теб в клан.Само че вашите клановете които ти правиш имат много високи изисквания и много трудно мога да влезна в един твой клан например.Та затова са навих иначе ако мога да са джоинна ще дойда с удоволствие :) .

 

П.П.тоя дето ша прай клан не е Soncero(или там нещо си) ами е Summon Master ;)

Където хвана SummonMaster там ще му е гроба.От ония всичките , който бяха там само деъдли ми се стори свестен.Хелера дава 1 милион от него си и тоя пед*л summonmaster ми се прави на шеф , а поне 5 пъти ги питахме как искат да се казва клана.Единственото ми впечатление е , че са 12 тодишни(summonmaster e на толкова) идиотчета , който се мислят за велики...Вече го казах-видя ли ги на арената или във филда , много бързо ще се върнат в junon

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...