Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

Хелер.По принцип твърдо предпочитам да съм с теб в клан.Само че вашите клановете които ти правиш имат много високи изисквания и много трудно мога да влезна в един твой клан например.Та затова са навих иначе ако мога да са джоинна ще дойда с удоволствие :) .

 

П.П.тоя дето ша прай клан не е Soncero(или там нещо си) ами е Summon Master ;)

точно sonichero е - всички искаха аз да дам парите, па той да е клан мастер :blink:

summonmaster просто зарибява другите

то ша е един клан - 7-8 човека 30+ не могат да съберат 1М (не им достигат 300к), направо усещам как като станат ~50 ша решат да правят нови герои

 

... а поне 5 пъти ги питахме как искат да се казва клана...

 

точно така стана - може и повече от 5 пъти да съм ги питал и никой нищо не каза и аз си направих клан къвто ми харесва (грешка, Tomahawx го направи :D )

 

ЕДИТ:

Puk za clana koito ste napravili po4ti nikoi (ot grupata koqto ne sme v clana) neznaeshe 4e shte se pravi.

 

то и аз не знаех 5 минути преди да го направя B)

 

ЕДИТ2:

EDIT3: Това го знаете нали?! хАХАЕХхиаехаие.. btw, ако искам да си направя магьосник кво да вдигам. до сега не съм вдигал нищо.

бе тука по-рядко се омазва като пишеш на БГ но пак на моменти ти излиза всичко на един ред. намери ли Mairard :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
точно sonichero е - всички искаха аз да дам парите, па той да е клан мастер :blink:

summonmaster просто зарибява другите

то ша е един клан - 7-8 човека 30+ не могат да съберат 1М (не им достигат 300к), направо усещам как като станат ~50 ша решат да правят нови герои

точно така стана - може и повече от 5 пъти да съм ги питал и никой нищо не каза и аз си направих клан къвто ми харесва (грешка, Tomahawx го направи :D )

za tiq raboti az izobshto ne sum 4ul(sigorno sa vqrni),verno 4e nqmame pari ama nie igraem ot sedmica i polovina.e verno 4e po4nah s nov geroi no ne zashtotot nqmam pari,a zashtoto hawkera e mnogo slab v tozi survar.

 

Puk za clana koito ste napravili po4ti nikoi (ot grupata koqto ne sme v clana) neznaeshe 4e shte se pravi.

Link to comment
Share on other sites

Ami te sa si vinovni...koito iska moje da vliza v klana na men mi e vse edno dali 3-4 n00b-a shte vlqzat ili ne...(ne viziram nikogo ot foruma)

Link to comment
Share on other sites

Хелер.По принцип твърдо предпочитам да съм с теб в клан.Само че вашите клановете които ти правиш имат много високи изисквания и много трудно мога да влезна в един твой клан например.Та затова са навих иначе ако мога да са джоинна ще дойда с удоволствие :) .

 

П.П.тоя дето ша прай клан не е Soncero(или там нещо си) ами е Summon Master ;)

shtom nqmate nishto protiv nqkolko n00bs da vlqzat kakvi sa tiq VISOKI IZISKVANIQ :confused

Link to comment
Share on other sites

shtom nqmate nishto protiv nqkolko n00bs da vlqzat kakvi sa tiq VISOKI IZISKVANIQ :confused

emi nzn asd kvo ima predvid ama heller-a dosega ne si e pravil klan...imashe edin star klan kudeto beshe edno iziskvane da utrepesh clown bez mruvka ma klana ne beshe heller-a

btw ti sega s nov geroj li si?

Link to comment
Share on other sites

shtom nqmate nishto protiv nqkolko n00bs da vlqzat kakvi sa tiq VISOKI IZISKVANIQ :confused

Преди когато играехме РОСЕ изискването за клана ви беше 50+ лвл.А на клана в който бяхте допреди ден 55+лвл :) .Това имам предвид.Иначе ако може да дойда при вас :punk

Link to comment
Share on other sites

че ти беше там като направих клана

i reject-na kogato te pokanih ;) ...

Link to comment
Share on other sites

bla-bla-bla o6te nqkva pri4ina nqma li pak i za6to ne napravim o6te 2-3 pak moje i 5-6 bg klana ta nali 100-200 bg-ta igraqt da ima mqsto

 

 

pak i koito dava parite toi pora4va muzikata

 

 

 

P.P. izberete po dobriq klan aZruditeBG

Link to comment
Share on other sites

pak i koito dava parite toi pora4va muzikata

P.P. izberete po dobriq klan aZruditeBG

вярно е това.Снощи хелера ме аддна в клана ама аз нали съм на маймуна и без да искам се махнах.Та после се наложи да си оговаряме среща с един пич той да ме аддне.Хелер мн тенкс ман :punk

Link to comment
Share on other sites

Проблем , проблем , проблем ... !!!!!

Стигнах до 14-та страница и ми омръзна да чета , след като постовете са изцяло за гейм-плея.

Иам проблем със самата игра още преди дори да съм я подкарал !!

Четох , че играта се ъпдейт-ва , до никъв ъпдейт не стигам.

Кликам върху иконата на десктопа , firewall-а ми го засича , давам на Unblock и ..... НИЩО , ама абсолютно нищо , играта просто се изключва.

Никва идея неам кво да правя.Свалил съм всичко от директорията дето е в локала (освен филмчетата) и се надявам някой да земе да обясни !!

П.П.

MPABKATA_Z , брат , пускай го тоя скайп от време на време да му **а майката , почти никога не моа те намеря Online.

Link to comment
Share on other sites

Ми като за начало земи прочети първия пост :laughing: .Там където TED е писал за регистрацията има подробни описания

Офф , а ве братле , прочетох го тоя първи пост , и втори , и трети и така до сумати страници напред , докато не почнаха постовете само за гейм-плея !!!

Не ми е проблема в регистрацията , не съм чак толкова Mentaly retardet !!

Тряа ми некво инфо закво неще дори да тръгне шиб**ото ЕХЕ !

Тъй-че плс не ме вземай за някое малко хлапе дет за най-малкото пита големите батковци , просто дайте няква идея как да подкарам ЕХЕ-то , ако поне го подкарам нататък мога да се управя сам.

Айде 10х

EDIT :

MPABKATA_Z , не си ти тъпия , а пък въобще не си най-тъпия , ето ме мен :(

Ама все пак имам малко напредък :)

Видях в директорията на играта , че всеки път като стартирам ЕХЕ-то и се създава файл наречен "Errors.txt".

Ето какво пише в това чудо :

----------------------------------------------------------------------

log: start. (2006/01/22, 23:14:01) from(e:/games/rose/online) version(1.7.11.124). lang(0)

log: end. (2006/01/22, 23:14:02).

----------------------------------------------------------------------

Е някой ако знае как да го оправя т'ва ще е много добре :D

П.П.

Проверил съм вече из регистрите , не се хабете . Дори пробвах като изтрия рег-овете създадени от играта.

Пробвайте нещо друго :D

Link to comment
Share on other sites

а пробва ли да сложиш това?

Да , а ве аз успях да го пусна (Special Thanks to MPABKATA_Z for the help) , обаче се появи едно друго проблемче , не мога да говоря с НПЦ-та :D

Ся ше пробвам да преинстална клиента и пача (пак ше чакам бая време) и дано стане.

БТВ , ако някой е имал същия проблем и си го е оправил без да преинсталва нека да каже , че ме мързи да ги правя сички простотии на ново

Link to comment
Share on other sites

Да , а ве аз успях да го пусна (Special Thanks to MPABKATA_Z for the help) , обаче се появи едно друго проблемче , не мога да говоря с НПЦ-та :D

Ся ше пробвам да преинстална клиента и пача (пак ше чакам бая време) и дано стане.

БТВ , ако някой е имал същия проблем и си го е оправил без да преинсталва нека да каже , че ме мързи да ги правя сички простотии на ново

Един френд имаше същия проблем,но след 3 преинстала не се оправи.Погледни кой клиент си свалил.Щото то нали има 4 клиента.Свали стретия от горе-надолу.Само така мога да ти помогна

Link to comment
Share on other sites

Един френд имаше същия проблем,но след 3 преинстала не се оправи.Погледни кой клиент си свалил.Щото то нали има 4 клиента.Свали стретия от горе-надолу.Само така мога да ти помогна

be klienta e edin i susht ma moje da se svali ot nqkolko mirror-a.Ako na nqkoi ot mirror-ite e razvalen moje , ma e edin i susht

Link to comment
Share on other sites

be klienta e edin i susht ma moje da se svali ot nqkolko mirror-a.Ako na nqkoi ot mirror-ite e razvalen moje , ma e edin i susht

Стига се потете ве момковциии :D

Добре , че MPABKATA_Z беше навит да помогне , че немаше се оправя до коледа без него :rolleyes:

Айде със здраве и мравка , ше те черпим.

Играта е зарибенка (поне това , което съм видял аз )

Пробвайте я , ако се упрайте с инстала :bgrin:

П.П.

Ако имате проблеми , четете постоввете на TED и на MPABKATA_Z , т'ва е начина да го пуснете.

Link to comment
Share on other sites

ето още няколко логота, избирайте щото петък-събота ша го сменям (казвайте в играта)

nuke :P

Link to comment
Share on other sites

ето още няколко логота, избирайте щото петък-събота ша го сменям (казвайте в играта)

По принцип аз също гласувам за нюк , обаче и аз като един горд българин имам една проста идея , можете да разгледате все пак

Link to comment
Share on other sites

имате много по здрави от тея момчета отзад :D

post-266-1138219123_thumb.jpg

 

ЕДИТ: който е с английски интерфейс да знае че има нов пач

 

съжалявам _Dave_ ма с тва лого ще изглеждаме като пунтьори

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...