Jump to content
BulForum.com

Фитнес за жени


Stenli

Recommended Posts

ok jeni nie sme!!!!iskam da pitam kolko ot vas se zaribqaat da hoat na fitnes,i kolko se kefat na trenirovki v ku6ti?6oto li4no az predpo4itam da si treniram v ku6ti!ne za drugo mi fitnesa mnoo ne me kefi,puk i trqaa da iam vreme,puk i kvo 6e kaite za onezi "uslujlivi" pi4ove deto ne vi ostaat na mira da si potrenirate???a i v ku6ti sam redovna i efekta e super!!!

pls vklu4vaite se :D

Link to comment
Share on other sites

Аз се зарибявам да хода по разни фитнеси, сауни всякви такива неща, но по-рядко..

Просто фитнеса специално не е за жени! Винаги съм била на това мнение,макар че ходя. По-хубаво тренировки в къщи, тичане ако се има време и възможност и задължително разделно хранене B)

Просто тва е начина за хубаво тяло- ама не да се изкъртваме от фитнес, щото просто не ни отива ;)

Link to comment
Share on other sites

mdam,suglasna sum!kvo 6e kaite za oneq madami deto sa se izkurtili brutalno ot fitnes,4e 4ak sa si razvalili telata i mqsat na muje?? :confused vijdam mnooo takia i naprao po4vam da se 4uda-az li ili te ,ne sa v 4as :blink:

Link to comment
Share on other sites

извенете ме, че съм мъж и се намесвам, но съм готов да поспоря с вас двечките, дет сте против сериозното занимание с фитнеса. аз лично съм зарибил 4-5 приятелки по фитнеса и повярвайте ми нито една от тях не е с хипертрофирали мускули и не е съжалила, че е започнала да се занимава. харесвам спортните женски фигури и им помагам да се размножават :)

нищо не е вредно ако не се прекалява, а и никой не е казал, че жените трябва да се занимават с бодибилдинг. нали говорим за фитнес, което е нещо съвсем различно и определено не води до изродяване на женската физика.

Link to comment
Share on other sites

абе момичета вие сте с много изкривени представи за фитнеса. след като mobo ви обясни как стоят нещата на теория аз мисля да ви покажа каква е разликата м/у фитнес и bodybuilding

0614L.jpg

и Bodybuilding

billdobbins4ebig.jpg

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сори че и аз се меся ама пичове тва е женска тема и само кат се месите немисля че им харесва а и пък кво ви пука кво си пишат вътре даже започвате да спорите с тях тва е бая нахално,немислите ли?

Link to comment
Share on other sites

Абе я стига, женска тема...сякаш мъжете нямат какво да кажат. Аз съм "за" тук да пишат и мъже, понеже в доста случаи те разбират повече от нас по простата причина, че повече спортуват.

Аз понякога ходя на фитнес (когато не ме домързи) и се чувствам чудесно. Отделно си правя и упражненийца вкъщи (отново ако го няма фактора мързел) и мога да твърдя, че фитнеса определено е ЗА жени. Ако си имаш направена подходяща програма с разнообразен вид натоварване хем е полезно, хем е интересно.

Link to comment
Share on other sites

da ,dobre,ok,da pi6e koito iska! bez polova diskriminaciq :D

po temata,razlikata mi e qsna,no ne tova imah v predvid,

(sry za missunderstanding-a)

govoreh za madami(koito za jalost sa mnoo a ima i takia ot mujki pol)koito prosto hodat,bluskat po uredite,bez ideq da imat za kvo su6nost sluji i kuv mu e efekta,i tva e kraino nezdravoslovno,mi daje zle.....nakraq rezultatite sa.......mnoo zle!

6oto nali znaete 4e si4ko se prai s mqrka i v slu4aiq s kompetentni suveti i lica!

nqaam pic na taq macka da vi pokaa za kvo izkrivqvane staa ?,no tq puk se haresva taka -s mujks figura,ni6o jensko:ghost

Link to comment
Share on other sites

Май само farrell ме е разбрала за какво става въпрос...

Просто тва е начина за хубаво тяло- ама не да се изкъртваме от фитнес, щото просто не ни отива

 

А на тия, дето тръгнаха на 'контра' нямам кво да им кажа. Тва си е моето мнение, не го натрапвам на никой, ако искат да го успорват тва си е тяхна работа, дето мен не ме бърка.

Link to comment
Share on other sites

hi.и аз да изкажа мнение по темата.Аз лично от 4 месеца ходя на зала,но не на фитнес(и това пробвах),а на каланетика.Това е стахотно и много по-забавно от броенето на серийки по уредите.Има си инстукторка,която е измислила програмата,загрявка,за ръце,крака,корем,отпускащи упражнения накрая и готина музичка.На мен лично това повече ми хареса от фитнеса. ;)

Link to comment
Share on other sites

hi.и аз да изкажа мнение по темата.Аз лично от 4 месеца ходя на зала,но не на фитнес(и това пробвах),а на каланетика.Това е стахотно и много по-забавно от броенето на серийки по уредите.Има си инстукторка,която е измислила програмата,загрявка,за ръце,крака,корем,отпускащи упражнения накрая и готина музичка.На мен лично това повече ми хареса от фитнеса. ;)

kvo prestavlqva tva? :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

kvo prestavlqva tva? :confused  :confused

Злобилчо, това не е за мъже. Упражненията се правят изключително бавно, с малка амплитуда и помага за горене на конкретни тлъстинки, както и за стягане на мускулчета. Маса не се прави, ама то на жените това не ни и трябва. Аз лично не се кефя на каланетиката. Предпочитам фитнес или йога.

Link to comment
Share on other sites

И аз се извинявам, че се меся, но държа да кажа няколко неща:

1. За да направи една жена мускулите от горната фотография трябва доста здраво да вкарва яка химия.

2. Точковата редукция на мазнините е една голяма измислица. Мазнините се топят от цялото тяло и принципа е, че си заминават първо от там, където са се натрупали. Ако спот-редукцията беше възможна коремните преси щяха да са незаменимо упражнение.

3. Основните калории се "горят" на масата. В залата оформяте силата и издръжливостта на мускулите (за жените).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам питане:

Къде в Каршияка може да се иде на аеробика.

Питам заради приятелката ми, която се е зарибила, но не знае къде да иде.

 

Моля, някой ако знае да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Аеробика ако не се лъжа има в сградата на кино Фламинго..като застанеш с лице срещу входа на киното, заобикаляш сградата от дясно - към края на дясната страна има врата :) .. пробвай там.

Link to comment
Share on other sites

Аеробика ако не се лъжа има в сградата на кино Фламинго..като застанеш с лице срещу входа на киното, заобикаляш сградата от дясно - към края на дясната страна има врата :) .. пробвай там.

 

А можеш ли да ми кажеш някъде в Гагарин, понеже аз живея на Борбите и се интересувам за аеробика, каланетика, фитнес нещо наблизо ако има.

Фламинго ми идва много далече... :(

Link to comment
Share on other sites

govoreh za madami(koito za jalost sa mnoo a ima i takia ot mujki pol)koito prosto hodat,bluskat po uredite,bez ideq da imat za kvo su6nost sluji i kuv mu e efekta,i tva e kraino nezdravoslovno,mi daje zle.....nakraq rezultatite sa.......mnoo zle!

6oto nali znaete 4e si4ko se prai s mqrka i v slu4aiq s kompetentni suveti i lica!

Аз съм за фитнеса за жени.Преди ходих редовно - по три тренировки седмично.Имах треньорка,която беше ми показала как да тренирам всички мускули.Чувствах се страхотно! Винаги съм смятала,че една жена не трябва да е слаба и отпусната,а стегната та дори и малко едра.

За съжаление от няколко месеца не ходя и естествено бездействието ми се отразява.Сега съм решила пак да подновя тренировките.

Така че тренирайте за здраве и самочувствие :P

Link to comment
Share on other sites

завършила съм ски в чепеларе и определено фитнеса помага.сега ходя редовно защото трябва да се подготвя за другия сезон.ако михлюзиш няма да спечелиш ништо :

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Знае ли някое от тук присъстващите другарчета зала за фитнес ЗА ЖЕНИ, някъде в района на Гребната база. И да има инструктори на място, защото "пациентката" ще е АБСОЛЮТНО начинаеща.

Моля, отговаряйте с Л.С.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Имам един спешен и важен въпрос! Моята госпожа дохи да вдига разни железа, та покрай това и аз взех да чета литературка. На много места срещнах споменати неопренови пояси, гащи, потници, цели костюми и прочее. И всеки казва, че без тях не може да се тренира пълноценно, ама е нормално, когато някой продава краставици, да разбравя, че без тях салатата не струва.

 

Моля, който е ползвал нещо подобно, да обади каква е файдата от ползата !!!! Че се оказаха бая скъпи тия нещо, и ако хвърля 100-200 лв и се окажат безполезни, ще се изям от яд, това са си примерно три сериозни купона :-)

Link to comment
Share on other sites

Имам един спешен и важен въпрос! Моята госпожа дохи да вдига разни железа, та покрай това и аз взех да чета литературка. На много места срещнах споменати неопренови пояси, гащи, потници, цели костюми и прочее. И всеки казва, че без тях не може да се тренира пълноценно, ама е нормално, когато някой продава краставици, да разбравя, че без тях салатата не струва.

 

Моля, който е ползвал нещо подобно, да обади каква е файдата от ползата !!!! Че се оказаха бая скъпи тия нещо, и ако хвърля 100-200 лв и се окажат безполезни, ще се изям от яд, това са си примерно три сериозни купона :-)

Чак пък да не може да се тренира пълноценно :blink: . Разбира се, че може да се тренира абсолютно пълноценни и без подобни.....екстри. За мен те са по-скоро рекламен, търговски, маркетингов или не знам си още какъв трик да си продават стоките производителите им. Пълноценната тренировка, за мен е свързана с правилен хранителен режим, възстановяване и самото физическо натоварване, разбира се. Всичко останало, според мен, е измишльотина, с която залъгват по-мързеливичките, дето не им се тренира и дето си похапват пърженко всяка вчер и се чудят закакво "нямат" преса.

Link to comment
Share on other sites

Бе това си е така, ама на мене ми е интересно хората, дето са ползвали подобно нещо, какво ще кажат. Все пак потенето е важна част от тренировките, така поне съм чувал. И че така се постига по-добро премахване на мазнините. Тук не става дума за мързел, има хора, които поради ред причини не могат да тренират по много. Имах един приятел в прогимназията, гото заварих веднъж у тях просто да размахва ръце като махало, с по една петкилограмова гира във всяка, облечен с пуловер и шушляково яке отгоре. Видя ми се идиотско упражнение, защото е с много малко натоварване, а и тоя пулавер латноп време ... И човекът ми обясни, че това било за релеф. Нямаше неопрени и си караше с пуловерче човекът, ама в наше време не върви някак си човек да иде в залата с блузата от баба. Особено ако е жена :-)

 

А за пърженото ... Аз са тъпча като разпран с пържено и пак имам "преса", то е въпрос на метаболизъм, научно казано, и на "право черва", по народному. Не тренирам нищо вече, просто се тарая повечко да се движа. И това явно или помага, или имам късмет, защото срещам съученици, дето на по тридесет и малко години са абсълютни торби, а аз съм си като едно време :-) И си влизам и в абитуриентския, и в сватбарския панталон. Само саката са ми отеснели в раменете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...