Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh! Турнир


love_boy_88

Recommended Posts

Днеска дочух , че скоро щяло да има турнир по Yu-Gi-Oh! в Панаира и наградният фонд щял да бъде 200лв нз до колко е верно , но моля който има информация да пише тука аз съм малко дърт за тази игра , но "малко" окрадах лапетата в нашата махала и нали разбирате имам доста и то солидни карти :) - не бих отишъл да играя но 200лв.... :D Впрочем турнира нямало да бъде на PC-Ta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Ми аз чух , че картите които се продават на тестета от дъфки и валфи и тестето си го правиш ти , а доколкото разбрах щяло да има и спонсори за турнира ... :)

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам един приятел си е взел карти,които са на български език и имало някаква книжка с упътвания с тях,даже имало и полето за игра на тях и май само с тези карти можело да се играе.Ама дали наистина е така ...? :confused

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам един приятел си е взел карти,които са на български език и имало някаква книжка с упътвания с тях,даже имало и полето за игра на тях и май само с тези карти можело да се играе.Ама дали наистина е така ...? :confused

 

Да , но става въпрос дали турнир ще има или не пък картите лесна ралта аз иам към 800-900 :)

 

Отново призовавам , който има информация да пише в темата :D

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам един приятел си е взел карти,които са на български език и имало някаква книжка с упътвания с тях,даже имало и полето за игра на тях и май само с тези карти можело да се играе.Ама дали наистина е така ...? :confused

 

moite karti sa takiva i kni6ka imam i pole ama se 4udia da li 6e moje da se igrae s Egiptian God Card :confused :confused i Exodia to zimata uima6e niakav takuv turnir i se igrae6e s karti na bulgarski

Link to comment
Share on other sites

Ама смисъл самите карти са написани на Български или... :confused пък защо да не ползваме своите карти аз ся откъде да намеря на Български ... а този турнир в Пловдив ли е бил , къде и как се е провел... :confused :)

Link to comment
Share on other sites

Да картите са написани на български език ама нз от къде можеш да си купиш :( , но може да разпитам оня пич за повече инфо може да знае нещо повече,че той доста е зарибен.

Link to comment
Share on other sites

Да картите са написани на български език ама нз от къде можеш да си купиш :( , но може да разпитам оня пич за повече инфо може да знае нещо повече,че той доста е зарибен.

 

Ок ще чакам да пишете тук за повече инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Ама смисъл самите карти са написани на Български или... :confused пък защо да не ползваме своите карти аз ся откъде да намеря на Български ... а този турнир в Пловдив ли е бил , къде и как се е провел... :confused  :)

 

da be da kartite sa na bulgarski ama samo etdolo efekta e na bulgarski ina4e drugoto e na angliiski abe Bogovete 6e mogat li da igraiat v turnira edno teste a da vi kaja 6lv e edno teste :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ami poprincip Bogovete trqq sa zabraneni shtoto nqma da ima smisyl ili shte ima otdelni pravila za tqh a otkyde da si kypq tova teste :confused i ako mojesh gledai da razberesh za turnira shtoto useshtam shte e golqm kupon :) :D

Link to comment
Share on other sites

То , че ще е по яко да не е на компютри ще е по-яко , ама и аз незнам кога и къде ще е чакам днес да получа информация както от мои приятели така и от вас :) Впрочем мога да разменям карти защото имам повтарящи и то доста и всякви :D

Link to comment
Share on other sites

neska edim priatel kaza 4e 6e ide do Panaira da vidi 6e mu kajat li ne6to

kaji kade jivee6 i 6e ti kaja ot kade da si kupi6  :bgrin:

 

Ми до Аква Парка живея ако не го знаеш Хотел "Санкт Петербург" помага ли :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Впрочем Това Ли Са Боговете:

 

1.Obelisk The Tormentor

2.Slifer The Sky Dragon

3.The Winged Dragon Of Ra

 

И Какво Се Прави с Тях - Защо АТК & ДЕФ на:

 

1.4000/4000

2.Х000/Х000

3.????/????

 

Някой Ако Може Да Разясни , че само с тфа не съм наясно :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

Впрочем Това Ли Са Боговете:

 

1.Obelisk The Tormentor

2.Slifer The Sky Dragon

3.The Winged Dragon Of Ra

 

И Какво Се Прави с Тях - Защо АТК & ДЕФ на:

 

1.4000/4000

2.Х000/Х000

3.????/????

 

Някой Ако Може Да Разясни , че само с тфа не съм наясно :laughing:  :)

 

na4i sq tva sa vsi4ki bogove na bogovete ne im deistvat kapani!na slaifar kolkoto karti ima6 v rakata toi za vsqka karta zima po 1000 to4ki i pri vsqka druga koqto e teglena a za krilatia dracon na ra primerno ima6 v rakata si sineok i tam drugi deto sa s golemi to4ki ili puk ne sabir6 vsi4ki atakuva6ti to4ki na 4odovi6tata koito sa ti v rakata i te stavat nego vi a i za da izkara6 edin bog triabva da pojertva6 drugi tri!tva e :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

e tova 6te e qko +tova mislq 4e 6te se pozvolqva d a se igrae samo sys KONAMI karti neznam oba4e tva teste koeto imam e dosta dobro makar 4e iama edin god i sled tova nai silnatami e sineokiq no imam mnogo magic koeto kompensira dobre e da si namerite magazin v koito prodavat na broika i to koito si izbere6

Link to comment
Share on other sites

Еххх...що само с такива карти на български бе :( !Аз с мойто тесте(3-те бога ги имам и обелиска се повтаря,3-пъти ексодия,и още супер яки карти!) ще ги мачкам! :D

Дайте инфоо!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...