Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh! Турнир


love_boy_88

Recommended Posts

Мда ако са на български няма да си взимам ново тесте,щото имам достатъчно карти.Иначе боговете и аз ги имам;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Еми и аз това чакам да разбера - кога ще е турнира ама нз и аз :) а аз имам уникални карти 3-те бога по 2 пъти екзодия 6 пъти и т.н. пък магически имам 2-3 които дори не сме ги и виждали по епизодите и където и е :) - та и аз се надявам който разбере за тура да пише тук :)

Link to comment
Share on other sites

Axa sega izpratih e-mail za pove4e informaciq otnosno turnira molete se da mogat da u4astvat pone kartite na KONAMI ne samo teq BG Karti!? A zadavate li si vyprosa kfo shte ima v tfa teste (edva li shte ima vsi4ko nujno) - kak da polzvame exodia magic/trap cards god's i t.n - shte e typo spored men ako ne namerat reshenie :angry:

Link to comment
Share on other sites

Na4i to predi 24-ti dekemvri ima6e su6to takuv turnir az togava si tursih karti ma ne namerih sega namerih i 6e ida na turnira . 4udia se 6e se zapisva li dali 6e se pla6ta kato se vliza v turnira moje da ima i niakvi kvalifikacii (6e e super divo ) puk moje i da davat karti abe da stava 6ou :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na4i to predi 24-ti dekemvri ima6e su6to takuv turnir az togava si tursih karti ma ne namerih sega namerih i 6e ida na turnira .

 

q kaji kakvi karti nameri.oficialnite na konami li che az si kupih predi godina edni nachalni testeta deto imaha pravopisni greshki :angry1 bqha ujasni.ta plz kaji otde da si namerq hubavi karti i kakva e cenata

Link to comment
Share on other sites

q kaji kakvi karti nameri.oficialnite na konami li che az si kupih predi godina edni nachalni testeta deto imaha pravopisni greshki :angry1 bqha ujasni.ta plz kaji otde da si namerq hubavi karti i kakva e cenata

 

Az si gi kupih ot edno magazin4e do u4ili6te (Vasil Petleshkov) struvat 6lv(tolkova ti6e na opakovkata ) i v saita na kartite koito e tva http://yugiohbg.hit.bg/ pi6e 4e s tiah moje da se vleze na turnira

Link to comment
Share on other sites

Ама смисъл самите карти са написани на Български или... :confused пък защо да не ползваме своите карти аз ся откъде да намеря на Български ... а този турнир в Пловдив ли е бил , къде и как се е провел... :confused  :)

Karti na BG prodavat v knijarnicata na 2-ra poliklinika (sre6to restorant stadiona :D).nadqvam se da sam pomognal :D.Afe hora nqkoi znae li koga i kade 6te se provejda tyrnira.ako nqkoi znae da pi6e tyk ili da mi drasne edno PM-4e.10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Abe hora ami ako sme na dasklo kogato e turnira kvo 6e praim moje da ni izvinut :) to ne ti triabvat nogi karti 50-60 sa dostata4no ne ti triabvat (PR 500 karti) 6ansa ti za uspeh e 1na100% :confused

 

 

i az pratih e-mail da titam za info dano da mi kajat

Link to comment
Share on other sites

Xa shte ni izvinqt mnogo qsny a na men mi hrumna ideqta ako stane taka 4e se precakame s turnirite da si napraim nie edin ama v posledstvie shte re6im kyf  :)

 

4udia :confused se 6te ima li kvali6ikacii (dano ) vie kvo 6e kajete :confused

oba4e 6to bogovete se tolkova skupi 6lv a sa 3 karti tuk testeto i to e 6lv ?????????????????? :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Xa shte ni izvinqt mnogo qsny a na men mi hrumna ideqta ako stane taka 4e se precakame s turnirite da si napraim nie edin ama v posledstvie shte re6im kyf  :)

Тва ще е яко!Warez.ru-Yu-Gi-Oh турнир!

ЕДИТ:ЕДно тесте на български колко карти съдържа???

Link to comment
Share on other sites

Имам приятел ,който се занимава много с Yu-Gi-Oh и от него знам ,че на такива

състезания е задължително да се играе с оригинални карти (само за сведения

едно тесте от 40 карти стува 25-30 лева) в противен Блучай няма да те допуснат до турнира.

Link to comment
Share on other sites

Имам приятел ,който се занимава много с Yu-Gi-Oh и от него знам ,че на такива

състезания е задължително да се играе с оригинални карти (само за сведения

едно тесте от 40 карти стува 25-30 лева) в противен случай няма да те допуснат до турнира.

 

da verno e no teq karti sa za Svetovnia Tornir te sa laminirani kato gi namokri6 im niama ni6to . a teq sa drugi samo za toq tornir v Balgaria

Link to comment
Share on other sites

da verno e no teq karti sa za Svetovnia Tornir te sa laminirani kato gi namokri6 im niama ni6to  . a teq sa drugi samo za toq tornir v Balgaria

 

Моя прятел стана 2-ри в Пловдив и там където игра всички бяха с оригинални

карти за дуел(дори видах 3-те бога и Exodia оригинални в един и същи човек)

ако в Панаира се играе с обикновенни карти ще стане много чупено ,защото

ще се обесмисли тунира.Всеки като има по 5 Бога 3 пъти Exodia и то ще стане

"най-бързия печели" :D

Link to comment
Share on other sites

Моя прятел стана 2-ри в Пловдив и там където игра всички бяха с оригинални

карти за дуел(дори видах 3-те бога и Exodia оригинални в един и същи човек)

ако в Панаира се играе с обикновенни карти ще стане много чупено ,защото

ще се обесмисли тунира.Всеки като има по 5 Бога 3 пъти Exodia и то ще стане

"най-бързия печели" :D

 

ne be to mai Exodia i Bogovete niama da igraiat abe nz ama kartite se drugi i na se 25lv

.E pak sa hubavi dobre se napraveni i na sa niakvi izmisleni

ne6to mi vurna e-mail-a i ne moga da pratia da pitam za turnira EE ma*** m* s**r*

Link to comment
Share on other sites

...."най-бързият печели" - с тая реплика ме размаза тотално впрочем наистина е така , но в едно тесте не може една карта да се повтаря повече от 3 пъти мисля ... :confused ... в крайна сметка къде е бил този турнир - как се е провел и наистина какви са тези карти които са "уж" оригинални.... :)

Link to comment
Share on other sites

kude prodavat tezi originalnite karti.a i to spored men ne e nai-burziia pe4eli tuikato nali triabva da gertva6 tam niakvi po-slabi karti, :blink:  nemoge6 da izkara6 napravo silnite.

 

Da de to tfa e qsny ama i az se 4udq razbrah 2 mesta do sega

1.Sreshtu Restorant Stadiona nqkfa knijarnica

2.Do nqkfo si u4ilishte Petleshkov pak v knijarnica

3.Sigorno gi ima i na djumaqta po golemite knijarnici :) :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...