Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh! Турнир


love_boy_88

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Прочетох го.Разгледайте сайтовете те ще ви отговорят на повечето въпроси.Ако се пак се интересувате от нещо повече аз съм насреща.Направих същата огромна грешка едно време да си купувам неорогинални карти само че открих Палдиум и реших да мина да видя за кво става въпрос.Иначе съм доволен че имам оригинални карти както и американци европейци и т.н.Пък и си плейваме сяка седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Прочетох го.Разгледайте сайтовете те ще ви отговорят на повечето въпроси.Ако се пак се интересувате от нещо повече аз съм насреща.Направих същата огромна грешка едно време да си купувам неорогинални карти само че открих Палдиум и реших да мина да видя за кво става въпрос.Иначе съм доволен че имам оригинални карти както и американци европейци и т.н.Пък и си плейваме сяка седмица :)

 

Dano da polzvash IRC da stafa malko po-fast si4ko kaji mi na PM-a deto ti go pratih :)

Link to comment
Share on other sites

Прочетох го.Разгледайте сайтовете те ще ви отговорят на повечето въпроси.Ако се пак се интересувате от нещо повече аз съм насреща.Направих същата огромна грешка едно време да си купувам неорогинални карти само че открих Палдиум и реших да мина да видя за кво става въпрос.Иначе съм доволен че имам оригинални карти както и американци европейци и т.н.Пък и си плейваме сяка седмица :)

 

ei nai-nakraq nqkoi deto seriono da se e zael s tova!mojesh li da mi kajesh kolko tochno e cenata na edno originalno teste?

Link to comment
Share on other sites

25 kинта ако небъркам, знам го и аз клуба преди беше на марица сега го преместиха,но там се играят основно lotr i mtg а оригиналните теста маи цената им е еднаква по 25 кинта и после по 10 за busters та за това още само онлаин и на компютъра играя тея игри няма пари за карти.

Link to comment
Share on other sites

A kvo stana posledno s turniraimage2.gif

 

Скоро ще видите и истинските карти - как да ги закупите и какви видове турнири има в България и т.н айде късмет на всички :)

Link to comment
Share on other sites

www.paladium-games.com

www.paladium-pld.hit.bg

Тука можете да си намерите информацията която ви е нужна.Има и форуми.Ние в клуба си имаме играчи достатъчно,не бух се съгласил да участвам в турнир с неоригинални карти като ние си правим с оригинални по стандартите на всяка държава.Но ако някой иска дуелче срещу мене,нека да пиеше ПМ.

БИх искал да добавя въпреки че съм фен на Юги,че в клуба се играят и Magic the Gathering i Lord of the rings,Pokemon и др.НО не ви ги препоръчвам.Ако някой сериозно се занимава с играта и има въпроси да ми драсне едно Лс.С удоволствие ще му разясне ИСТИНСКИТЕ правила на играта,карти ефекти и сайтове за любимата игра.

 

pro4etoh i vidiah testetata v testeto ot 6lv ima absolutno su6tite karti kato v originalnoto teste abe 1kun1

 

 

Yu-Gi-Oh Rulezz

Link to comment
Share on other sites

Днес 26.02. лето 2005 обявявам среща на "играчи" предлагам изкормвача и търся ритуали, и всички видове магьосници. тя ще се проведе на 27(неделя) от 2:00 пред магазин "евмолпия". Pease на всички черни братя и всички метали :punk :punk !!!

Алилуя!

Link to comment
Share on other sites

pro4etoh i vidiah testetata v testeto ot 6lv ima absolutno su6tite karti kato v originalnoto teste abe  1kun1

Yu-Gi-Oh Rulezz

Добре аз само исках да информирам,играй си с неоригинални карти майна.

Link to comment
Share on other sites

Днес 26.02. лето 2005 обявявам среща на "играчи" предлагам изкормвача и търся ритуали, и всички видове магьосници. тя ще се проведе на 27(неделя) от 2:00 пред магазин "евмолпия". Pease на всички черни братя и всички метали  :punk  :punk !!!

Алилуя!

ti prodava6,razmenq6 ili kypyva6 karti.6tot ako prodava6 ili razmenq6 as sam tam.v 2:00.

P.S.Na 12 godini sam.Ako misli6 4e sam edno ot tezi malki zadrestini hlapeta i 4e sam mnogo malak za kakvato i da bilo dalavera mi kaji.A ako si ot otvorenite pi4ove za koito vazrasta nqma zna4enie mi pi6i PM pak posle 6te se razberem

Link to comment
Share on other sites

По последни данни турнира по Yu-Gi-Oh! ще е на 17.03.2005 в Панаира.Информацията не е достоверна.За всички които питат - оригиналните карти струват 26лв... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...