Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh! Турнир


love_boy_88

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

V nito edna versiq gi nqma a 350 sa shtoto nqmash dostaty4en level(v Joey e predstaven sys Zvezdi4ki - Duelist Lvl)kato vleznesh v Card List dolu vlqvo i v dqsno trqq ima All cards ili v Options pak All Cards - a tunchev kato iskash si kupi bg kartite i si play s tqh nishty protiv :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Abe hora v sabota edin priqtel mi kaza 4e hodil do panaira da pita za turnira.Ohranata se obadila tam da pita i kvo izleze nqma turnir.Takova ne6to ne sa6testvuva.Vie tuka se lajete edin drug koi kvo 4ul.Samo sluhove.Ina4e detskoto ne e lo6o ama ba6 da si kupuvam karti..Kato spre detskoto vsi4ko 6te utihne a s kartite 6te si bar6ete gazovete. :P

Link to comment
Share on other sites

Abe hora v sabota edin priqtel mi kaza 4e hodil do panaira da pita za turnira.Ohranata se obadila tam  da pita i kvo izleze nqma turnir.Takova ne6to ne sa6testvuva.Vie tuka se lajete edin drug koi kvo 4ul.Samo sluhove.Ina4e detskoto ne e lo6o ama ba6 da si kupuvam karti..Kato spre detskoto vsi4ko 6te utihne a s kartite 6te si bar6ete gazovete. :P

 

Я да млъкваш!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry: :angry:java script:add_smilie(":argue")

argue.gif Супер яка игра и карти са си това!!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe hora v sabota edin priqtel mi kaza 4e hodil do panaira da pita za turnira.Ohranata se obadila tam  da pita i kvo izleze nqma turnir.Takova ne6to ne sa6testvuva.Vie tuka se lajete edin drug koi kvo 4ul.Samo sluhove.Ina4e detskoto ne e lo6o ama ba6 da si kupuvam karti..Kato spre detskoto vsi4ko 6te utihne a s kartite 6te si bar6ete gazovete. :P

Ти филмчето не го дават вече по бТВ. А този твой "приятел" .. турнир ще има..

Link to comment
Share on other sites

;) Незнам ако има нека има на мен на измислени турнири с измислени карти не ми се ходи - а като секи вика : "Има Турнир" - кфа е наградата - не е 200лв майче като гледам ... ;)
Link to comment
Share on other sites

predi malko govorih e sdin priatel po telefona . Turnir 6te ima no prez aprilskata vakancia sled malko 6e pi prati SMS da mi kaje ne6to pove4e nz kvo za nagradata nz ni6to predi 24-ti Dekemvri pak ima6e takuv Turnir ;) spoko za teq deto iskat da hodiat Турнир ще има

Link to comment
Share on other sites

Я да млъкваш!!!! :angry1  :angry1  :angry1  :angry:  :angry:java script:add_smilie(":argue")

argue.gif Супер яка игра и карти са си това!!! :punk  :punk

Vij kakvo fen4e az 6te si pi6a kakvoto iskam.Ti ne si tozi koito 6te mi kazva kakvo da pi6a i kakvo da pravq.Az sam pisal tuk sas dostoverna informaciq.A igrata na karti si e qka samo za bebetata.Tq prosto e gubene na vreme.Vmesto da igrae6 na poker 6te mi igrae6 na tazi bezmislena igra.Tvoq si rabota. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Yo Gi Oh suxxxxxxxxxxxxxx big time.

Тва е ебати кретенията вместо да играете някоя хубава игра като покер или

комар вие играете тая боза.

 

YO GI OH SUXXXXXXX HUGE TIME ALL ITS FANS MUST BE DEAD!!!

:sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Az bqh razbral 4e v angliq se provejda takuv turnir i kartite trqbva da sa originalni struvat dosta vpro4em i mai o6te gi nqma v BG su6to razbrah 4e dvamata igra4i sa na edna masa i prosto slagat kartite i tva e nqma ni6to efektno

Link to comment
Share on other sites

Az bqh razbral 4e v angliq se provejda takuv turnir i kartite trqbva da sa originalni struvat dosta vpro4em i mai o6te gi nqma v BG su6to razbrah 4e dvamata igra4i sa na edna masa i prosto slagat kartite i tva e nqma ni6to efektno

 

razgledai malko tozi forum

tuk 6te razbere6 4e:

1 ima originalni karti v BG

2 struvat 26lv

3 ti kvo o4akva6e da ima i holugramali :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

Abe ne moga da razbera edin vika Yu-Gi-Oh! TCG bila typa igra dryg vika po qko poker mi maina kat ne ti oturva si igrai typiq poker i nedei pishi v temi kato tazi prosto , shtoto nqma kfo da prai6 ! Kysmet Na Vsi4ki Koito Shte Hodqt Na Turnira ! Yu-Gi-Oh! TCG Rules :)

Link to comment
Share on other sites

abe aprilskata 6te e kato se obadi6 na toq tele6on ti kazvat 4e triabva da se zapi6e6 niakade v podlez na apteka marica (0898 220091 ) 6te se pla6ta 5lv za da vleze6 v turnira

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...