Jump to content
BulForum.com

na koi m sprq toka


XC^^The_Devil^^

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

За да е спрял тока в целия град,значи трябва да е станало нещо. Извинявай, ама те не може да си го включват и изключват когато им хареса.

Link to comment
Share on other sites

Mi az bqh na basketbolen mach v Pazardzhik i ne sum 4ul  :confused A zashto zadavate toq  vupros kato e vuzmozno da sa sprqli toka za 30 min ,vse edno izvun zemni sa doshli :angry1 Mnogo tup forum.Izvinqvaite ama kvo ot tova 4e nqma tok :angry1

kato e tup foruma koi te kara da pishesh tuka be?????????? da ne te e vurzal nqkoi :wtf:

Link to comment
Share on other sites

kato e tup foruma koi te kara da pishesh tuka be?????????? da ne te e vurzal nqkoi :wtf:

Извини ме, приятелю, но аз наистина имам чувството, че извън земни са дошли. Поне така се държите. Не забравяйте, че все още живеете в България. А вече сте забравили (ако изобщо се били родени тогава) какво е режим на тока. На мене през ден като ми спира тока оплаквам ли се? Не! Що? Ми щото живея в България, а не в Япония, където ако спре тока за 30 минути, ще избухне гражданска война!

 

Нима на вас, хора, за сефте ви спира тока? Нима за първи път виждате какво е това?

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King Е, помним как да не помним режима на тока. Дори вкъщи татко е направил допълнителни 12 волта крушки свързани с акумолатор, че преди от скапания режим човек неможеше да вечеря. То от тая "романтика" (нали на свещи) да ти писне :huh: Ама ся е интересно тва, все пак кога за последно е спирал тока в цял Пловдив :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе никой не казва в колко часа. Тук не бил спирал, там не бил спирал?! Ами като сте спали по тва време как ще е спирал. И аз незнаех, че е спирал ама ся питах наще и те казаха, че бил спирал към 1:30. Пък аз си бях легнал в 1:15. На Пещерско шосе съм, брои се район централен. Е и гледам един вика в прослав нямало проблеми, ама изглежда той е спинкал, защото дракула каза, че е бил спирал в прослав. Изглежда наистина е била в целия град тая авария  :confused  :blink:  :confused

Ами аз си легнах към 02:00,не съм спирал компа и сутринта като станах си работеше.Значи като ти казвам,че не е спирал тока значи съм сигурен че не е,или поне около центъра не е спирал. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си легнах към 02:00,не съм спирал компа и сутринта като станах си работеше.Значи като ти казвам,че не е спирал тока значи съм сигурен че не е,или поне около центъра не е спирал. :)

 

Е центъра :confused тва е много широко понятие и аз се броя, че съм район централен ама тук е спирал :D а то ПЦ-то ти може да е спряло и пак да се е пуснало :lol: Незнам как ама мойто ПЦ, поне преди( сега незнам защо нестава тоя номер), като включа кабела в контакта само се вклюва, без да натискам никви копчета :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам,ама снощи тока е спрял фдокато съм спал :allien :allien и климатика изключил,та сутринта беше ледник в стаята

Ами аз си легнах към 02:00,не съм спирал компа и сутринта като станах си работеше.Значи като ти казвам,че не е спирал тока значи съм сигурен че не е,или поне около центъра не е спирал.

Точно около центъра спря! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Извини ме, приятелю, но аз наистина имам чувството, че извън земни са дошли.

абе не ме интересува кой е дошъл плащам по 300лв и като им се обадя на тея :censored2: искам да ми дадат поне обяснение защо нямам ток и кога ще го пуснат! а не да се държат като некви диваци хванати от гората :angry1

Link to comment
Share on other sites

заради тая шиб**а авария ми се прецака флашгета и ми писна от тва спиране на тока ,един ден ще е токов удар ,на другия няма да имам ток за половин час ,писна ми вече :angry1 :angry1

от каршиака съм ,снощи спря към 1:30 май

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...