Jump to content
BulForum.com

na koi m sprq toka


XC^^The_Devil^^

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Aз съм от Изгрев тука беше тамнича само 2 патрулки осветляваха

през прозореча видях,че и първите блокови на Тракия де ги виздам и те

нямаха ток а тая сутрин говорих с един приятел тои ми кажа, че и в

Кичука нямало.Яка авария е било.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Тракия и страшно се изнервих, понеже като спря тока си легнах и точно заспах и тока дойде следователно компа ми се включи, стреснах се и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Тракия и страшно се изнервих, понеже като спря тока си легнах и точно заспах и тока дойде следователно компа ми се включи, стреснах се и т.н.

 

Хехе и аз така :P :D

лампата светна,компа се вклучи,акомуриращата до главата ми грамна

:P :D :D аве прощо стана бати хорор филма. :D :allien

Link to comment
Share on other sites

аз съм до лъки синема и не е имало проблеми с тока...явно в центъра не е спирал....

Link to comment
Share on other sites

Абе никой не казва в колко часа. Тук не бил спирал, там не бил спирал?! Ами като сте спали по тва време как ще е спирал. И аз незнаех, че е спирал ама ся питах наще и те казаха, че бил спирал към 1:30. Пък аз си бях легнал в 1:15. На Пещерско шосе съм, брои се район централен. Е и гледам един вика в прослав нямало проблеми, ама изглежда той е спинкал, защото дракула каза, че е бил спирал в прослав. Изглежда наистина е била в целия град тая авария :confused :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Тракия спря към 1:30 :angry1 Тъкмо бях разцъкал малко CS и зе че спря да му се невиди помислих че е от бушона ама като излезнах да видя дали другите имат тик беше бахти тъмницата :)

Link to comment
Share on other sites

Абе тва не беше човешко. цъкам си аз silent hill2 и по едно време фиууу ток нема. супер много се ядосах щото не бях напраил save :angry1 :cry :angry1 :cry

 

 

edit: абе някой от вас да си е праил светлинно шоу с един олигофрен, с фенери. Че с един пич много смях си напраихме явно и на него му беше тъпо, че няма ток :lol: :lol: :lol: от тракия съм :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Изглежда че цял Пловдив не е имал ток през ноща.Аз също нямах,някъде към 5-6 сутринта.Дано тази вечер да няма пак такива спирания!

Link to comment
Share on other sites

И все пак, някой разбра ли защо е спрял в целия град тока. Толкова много се изписа пък никой нищо незнае, дори и предположения няма.

Link to comment
Share on other sites

I pri mene spra toka. V ki4uka sum az. I na mene mi sprq toka. Usetih kogato izvednaj mi sprq kompa dokato si lqgah. Kofti raota. I vse pak razbra li se kvo e stanalo? :confused V ki4uka (specialno pri men) sprq to4no v 1:27 nqkade do kum 1:50 - 2.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...