Jump to content
BulForum.com

И после защо децата ставали олигофрени


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Авторът на тази книжка,че е болен мозък-това е Факт :zzz ,но аз се чудя що за родител трябва да си,че да купиш тaкава "образователна книжка" на детето си :confused

Откаде знаещ че родителите я копуват :) Според мен са "децата".

Link to comment
Share on other sites

ако това е наистина бестселър , както казваш, то тогава в света не е останало нищо нормално! нараво ти идва да се застреляш :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тцтцттц тъпите немци няма просто кво друго да измислят да забавляват децата си,иначе е забавна :lol: :laughing: :D защото е изклиючително глупава

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тая книжка не е като ония за половите въпроси. Ония имат няква образователна цел поне. А тва... Познай на кой е тва л****о :

1 на козата

2 на кравата

3 на прасето

И ако тва е бестселър, тоя свят отива направо за тоалетната.

Книжката май има образ(у)ователна цел(като някое образувание не като образование). Да научи децата с каква форма и как изглеждат формата на л _ _ _ _ то на гореспоменатите животни. :bgrin: Книжката може да е олигуфренска обаче я намирам за интересна в предвид, че толкова (има на места повече) постове има за такава смехория. Друг е въпроса че ние при нас нямаме тази книжка или поне не на български (може и без превод де) и пак има олигуфрени :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

И тогава , тате, кравичката се изакала на главичката на къртичето ...

След което всички заживели мирно и щастливо :D

 

Да живее олигУфренията !

Link to comment
Share on other sites

И тогава , тате, кравичката се изакала на главичката на къртичето ...

След което всички заживели мирно и щастливо  :D

 

Да живее олигУфренията !

Съгласен съм с тебе

Link to comment
Share on other sites

Майтапът настрана, ама вие вижте другото - щом къртичето не разбрало кой го е наакал, за да не е валат, нааква главата на първия срещнат. И това ако е възпитателно ...

Точно както едно време ,когато бях в армията. Питам аз един мой боен другар - защо се държиш свински с новобранците, а той ми казва - ами и с мене се държаха свински. И като не може да си го върне на тоя, дето е виновен, го прави на тоя, дето е под ръка. Отвратително .

Link to comment
Share on other sites

Това е уникална олигофрения ,просто нямам думи ,хем се смея ,хем няма да я прочета на дъщеря си :angry1 :confused Голяма простотия ,ще взема да и го покажа като стане голяма!Да живее простотията :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...