Jump to content
BulForum.com

XP Themes


hldd3n

Recommended Posts

  • 1 year later...

Някой може ли да ми обясни как да ги заредя тея теми щото.... незнам вече... :(

А пък с тва styleXP само се инсталира , престартира PCто и нищо не става!

За пръв път се занимавам с теми за ХР така че моля пообеснете ми малко :)

Link to comment
Share on other sites

в същност няма нищо за обяснение. то си рестартира и слага новата тема. толкова е лесно. после като го отвориш си избираш другите теми. също така може и от Display Properties.

Link to comment
Share on other sites

Нали, темата (theme) ти сменя изгледан а прозорците, менютата, някои звуци и т.н. Тази тема, сигурно също променя и кусора

Link to comment
Share on other sites

Добре тва разгеле вече го права :)

Но защо не ми се променя cursor-a ?

 

 

Нали, темата (theme) ти сменя изгледан а прозорците, менютата, някои звуци и т.н. Тази тема, сигурно също променя и кусора

 

samata tema ne smenq kursora zatova ako iskate celiqt prozorec da se preobrazi si svalete programata StyleXP (primerno).. promenq izgleda, iconi, kursori i t.n. .. :))

Link to comment
Share on other sites

Нали, темата (theme) ти сменя изгледан а прозорците, менютата, някои звуци и т.н. Тази тема, сигурно също променя и кусора

 

със StyleXP не можете да постигнете ефекта който имаха темите от Win 98. Това можете да направите само с една програма.. тя е лицензирана. казва се StyleXP Plus! .. сменя всичко. точно като в Win 98. самоче темите май са платени. с програмата вървят 3 броя.

Link to comment
Share on other sites

със StyleXP не можете да постигнете ефекта който имаха темите от Win 98. Това можете да направите само с една програма.. тя е лицензирана. казва се StyleXP Plus! .. сменя всичко. точно като в Win 98. самоче темите май са платени. с програмата вървят 3 броя.

 

 

Ще можеш ли да ми дадеш линк...

Link to comment
Share on other sites

Нещо, не мога да го намеря на този сайт. Можеш ли да ми дадеш директен линк?

10х :)

Дам,директен линк няма на сайта(бях забравил)-трябва да влезеш в Themes>Skins и оттам да дръпнеш "Stardock Universe Metal 2004 by Pixtudio"-тоя скин върви с програмата-цитирам: "....This all comes with a special version of Theme Manager, a program that lets you apply or unapply this premium suite in one easy step! " Аз поне така направих :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HELP!!!??? :confused :angry1 Значи ситуацията е следнат-Имах StyleXP 2.0-кракната и много инсталирани теми,след качването на SP2-StyleXP избуча,че не е за тази версия на WindosXPMy Webpage :angry1 :confused и след това се получава все това My Webpage Инсталирах StyleXP 2.15, но немога да е кракна :angry1 ???? КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ :laughing: :angry1 :angry1 :confused :angry1 :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!??? :confused  :angry1  Значи ситуацията е следнат-Имах StyleXP 2.0-кракната и много инсталирани теми,след качването на SP2-StyleXP избуча,че не е за тази версия на WindosXPMy Webpage :angry1  :confused  и след това се получава все това My Webpage Инсталирах StyleXP 2.15, но немога да е кракна  :angry1 ???? КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ :laughing:  :angry1  :angry1  :confused  :angry1  :cry  :cry

Хайде бе хора,толкова ли няма някой който да помогне :lol: :cry :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...