Jump to content
BulForum.com

street fights


blo0d_master

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Смешен е тоя - не може да се бие. Е, сигурно тия хърбаляци ше ги отупа ама искам да го видя срещу някой от неговия ранг :)

Link to comment
Share on other sites

To това го има в warez-a.Точно тук!! :P

Ама иначе е яко!

 

ами аз от warez-a съм дал линк http://warez.ru:8085/videos/Fight/Faces.of...Skater.Fag.mpeg

ако не виждаш :)

 

Тоя е пълен нещастник. Не знам за кво тия не го наляха.  Щяха да го пръснат от бой

да ама ги опука за 35 секунди 4-ма :) хахаа

 

Смешен е тоя - не може да се бие. Е, сигурно тия хърбаляци ше ги отупа ама искам да го видя срещу някой от неговия ранг

 

верно че тея срещу него са балуши ама и тои не е чак толкова зле

Link to comment
Share on other sites

Смешен е тоя - не може да се бие. Е, сигурно тия хърбаляци ше ги отупа ама искам да го видя срещу някой от неговия ранг  :)

ама точно смешен виж с какви се бие и ония му скачат като кукли олее и тоя се прави на биач хахахаха :laughing:

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=3283

Link to comment
Share on other sites

аве пичове знам че въпроса не е за тук, ама вече 5ти път ми се случва да не мога да плейвам клипчета дадени кат линкове по такива теми. става дума за .mpeg, имам инсталиран Аце Мега Кодекс Пак 6.01 и досега с нищо друго съм нямал проблеми. пробвам на медиа плейър Класик, на БСплей, на Виндовс медиа плейър и на Кристал плейърите и пак не става. къде по дяволите греша?

Link to comment
Share on other sites

аве пичове знам че въпроса не е за тук, ама вече 5ти път ми се случва да не мога да плейвам клипчета дадени кат линкове по такива теми. става дума за .mpeg, имам инсталиран Аце Мега Кодекс Пак 6.01 и досега с нищо друго съм нямал проблеми. пробвам на медиа плейър Класик, на БСплей, на Виндовс медиа плейър и на Кристал плейърите и пак не става. къде по дяволите греша?

Tи онлайн ли искасш да ги гледаш?

Link to comment
Share on other sites

Тоя пич клипчето е известен скейтър, ама не мога да се сетя как му беше името, а боя започна щото го наричат педал :) И мисля, че е изял доста бой за да тръгне да се бие срещу 4 човека .... не знам защо го упреквате, но надали ако толкова хора ви кажат че сте педал ще им скочите така ..... тъй че....

Link to comment
Share on other sites

Mike Vallely се казва,то пише в началото.И тва е яко,супер забавно изглежда,тея трябва да са големи шубета,много смешно му бягат.Мен взеха да ме обземат обаче агресивни мисли от тея клипове и филми

Link to comment
Share on other sites

едва ли са му скачали преди това , че той да им налита на 4-ма аз като го гледам не ми изглежда много нормален :) така , че всеки луд с номера си

П.С. : а като ги гледам тея кви са льольовци и аз бих им скочил

Link to comment
Share on other sites

Тоя пич освен,че може да се бие кара и доста добре скейт.Голямо животно е.Много ма кефи.

Link to comment
Share on other sites

тея Bumfights са уникални :) изгледах ги и двете и ме зарибиха и ся търся да гледам още такива

П.С. : ако някой знае каде могат да се намерят такива клипчета със street fights да поства тук! :) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

а за ТОВА какво ще кажете ? мен лично ме изби на смях  :woot  :tongue

 

Тва е голям майтап :P , само да се разбираше какво точно си казват :blink:

 

@velvet_underground и мен бе избиват някви странни вълни на адреналин като ги гледам тея филмчета :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Пича ги е претеглил че са вафли още преди да им скочи. Ако бяха яки - щеше да клати с глава и да се отдалечава...

хахах това ми хареса... абе недейте така, че в боя кантар няма ... има фафли, които се бият като нинджи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...