Jump to content
BulForum.com

street fights


blo0d_master

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Mnogo e smeshno niakoi da se nadahva na niakoi.kakto v slucheia se poluchi.Parvo nishto niama da stane i pisheta samo za da si zagubite chast ot svobodnoto vreme i vtori nito se poznavate nito nishto ama triaa da se bitkadji.afe smoah mnogo,hubavo che pone siir pravite... :) :sayjin :pirate B)

Link to comment
Share on other sites

Хаха какво се надъхваме аз дори нямам мерак и нищо бойно не съм писал.Той искам да ме бие :bgrin: А м/у другото питбулите са ми любимите кучета.^WickeD^ти така го каза, че все 1 искаш да стане.

Link to comment
Share on other sites

Хаха какво се надъхваме аз дори нямам мерак и нищо бойно не съм писал.Той искам да ме бие :bgrin: А м/у другото питбулите са ми любимите кучета.^WickeD^ти така го каза, че все 1 искаш да стане.

нали знаеш, че на теб най много държа и винаги скачам за теб :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

офффф айде тоя път ще се замълча да не става излишен спам ама ако сте толкова отворени да не пълним форума с излишни постове - пишете на ПМ каде и кога да е срещата !!

П.С. : говоря на Boro , snatch :pirate

 

 

нещо се сбъгяса и се получиха 2 последователни поста

Link to comment
Share on other sites

нали знаеш, че на теб най много държа и винаги скачам за теб  :bgrin:  :lol:

 

мухльовци да не пълним форума с излишен спам , ако сте толкова отворени колкото и в тоя форум пишете на ПМ кога и каде да се видим !!!

 

P.S. : govorq na Boro i snatch :pirate

 

 

нещо се сбъгяса и се получиха 2 последователни поста

Link to comment
Share on other sites

Абе няма ли кой да го Warn-не тоя наперения младок blo0d_master, търсещ популярност, като оня кантонерския петел дето тича да кълве влака и после се връща с наперена стъпка при кокошките си и да се затвори безкрайно затъпялата тема...

 

Ако искаш може и на мен да ми скочиш пич, може пък някое момиче от форума да ти се възхити :love

Link to comment
Share on other sites

Ти кво,нинджа ли го раздаваш?Ебати навитака,що не си седиш кротко?Или ти си от големите биткаджии?Пак стана мерене на пишки.

Залагам 88 стотинки за Боро и Гепи,щото не се кефя на подрастващи културистчета с големи усти

а,верно,ти не беше от групата на културистите.Много се обаждаш обаче,не води до хубави неща тва.Трябва да усетиш момента,в който да замълчиш.Ти ще го пропуснеш май

Link to comment
Share on other sites

Абе няма ли кой да го Warn-не тоя наперения младок blo0d_master, търсещ популярност, като оня кантонерския петел дето тича да кълве влака и после се връща с наперена стъпка при кокошките си и да се затвори безкрайно затъпялата тема...

 

Ако искаш може и на мен да ми скочиш пич, може пък някое момиче от форума да ти се възхити   :love

хахаахаха тръгнал съм да търся популярност сред форум от хора не приличащи даже на един средностатистически българин , между другото никога не съм търсил полупярност

а пък ако искаш можеш да ми се възхитиш на х*я ве :love

 

Ти кво,нинджа ли го раздаваш?Ебати навитака,що не си седиш кротко?Или ти си от големите биткаджии?Пак стана мерене на пишки.Залагам 88 стотинки за Боро и Гепи,щото не се кефя на подрастващи културистчета с големи усти

не го давам нинджа казвам ако някой има нещо против мен да ми пише на пм и да се видим не съм културистче ама ако искаш и ти ела да те пробвам , пиши на пм !

Link to comment
Share on other sites

Тука май има One law for them and another law for us!В правилата пише, че при нарушаване на точка 2 и 3 по 20%!А на blo0d_master му станаха над 5

muhlio neshtasten kai utre kade i koga da doida da ti razcepa glavata we !!!
Сами познайте кой ми го писа.Аре сега модераторите да си свършат работата.
Link to comment
Share on other sites

Тука май има One law for them and another law for us!В правилата пише, че при нарушаване на точка 2 и 3 по 20%!А на blo0d_master му станаха над 5

Сами познайте кой ми го писа.Аре сега модераторите вършат ли си работата?

стига прави циркове ве дечко ти започна цялата тая история ! така че аре тихичко и не пълни темата със спам щото и тва между другото е против правилата ако имаш да ми кажеш нещо ми го кажи в очите !

Link to comment
Share on other sites

стига прави циркове ве дечко ти започна цялата тая история ! така че аре тихичко и не пълни темата със спам щото и тва между другото е против правилата ако имаш да ми кажеш нещо ми го кажи в очите !

Викам да се успокоиш ле нинджа нещо го раздаваш много на бунт и то към всички и т`ва не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Малко ме е яд, че не съм 10 години по-малък, че да се срещнем да те положа. Едно време бая се побийвах по кви ли не места. Абе ял съм и бой то юнак без рана не може, ама процента е в моя полза. Все пак съм и едричък и нося :)

Та... жалко, че вече минавам в графата "Голям Мъж" и не ми прилича на годините. Иначе би било удоволствие да те стисна за врата ама май е подсъдимо... :)

Link to comment
Share on other sites

blood master e warned със 7-дневен модерейтед. Ако не си вземе поука за обидите, както и другите ще се продължи с тази практика.

 

Успокойте се, защото и без туй последните страници не съдържат никаква полезна информация, да не говорим, че някой като BuPoC само спамят... то не че в тази тема има нещо смислено тъй, че най-добре е да я затворя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...