Jump to content
BulForum.com

street fights


blo0d_master

Recommended Posts

хахах това ми хареса... абе недейте така, че в боя кантар няма ... има фафли, които се бият като ниджи  :laughing:

Ами в случая на Нинджа-Вафли им набиха кантара в дупарата :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Много хубави филмчета...

Link to comment
Share on other sites

Хаха супер сте ми смешни тея, дето говорите, че не можел да се бие!Ако го бяхте виждали и в други филмчета, а не само в тези 35 секунди щяхте да знаете, че е супер изрод.И според мен се бие супер честно!Дори не рита ония, дето е паднал.

edit:а и пичовете може да не са като него, но да ви видим вас как смелвате дори двама от тях. :P

Link to comment
Share on other sites

Всеки който разбира ще види че този си няма понятие от бой.Или е наредена работата или е изкарал голям късмет.

Айде големите биячи дето се изкарахте!Аз ви питам дали вие, дето разбирате сте в състояние да набиете дори двама от тези?!

edit:а тази тема не е ли за videos?

blo0d_master дам мнгого се заяждам!А не мислиш ли, че ако беше там щеше да е по-удобно?Лично аз не влизах в темата, докато един приятел нe ми каза, че всъщност в нея има филмчета.Не ми пука дали са заяждам, приемай го както искаш!Но темата пак казвам според мен е за videos.

Link to comment
Share on other sites

Айде големите биячи дето се изкарахте!Аз ви питам дали вие, дето разбирате сте в състояние да набиете дори двама от тези?!

edit:а тази тема не е ли за videos?

blo0d_master дам мнгого се заяждам!А не мислиш ли, че ако беше там щеше да е по-удобно?Лично аз не влизах в темата, докато един приятел нe ми каза, че всъщност в нея има филмчета.Не ми пука дали са заяждам, приемай го както искаш!Но темата пак казвам според мен е за videos.

 

 

Както е казано на бой и е.... кантар няма ама онзи смешник ще го спукам от бой гаранция.

Link to comment
Share on other sites

blo0d_master дам мнгого се заяждам!А не мислиш ли, че ако беше там щеше да е по-удобно?Лично аз не влизах в темата, докато един приятел нe ми каза, че всъщност в нея има филмчета.Не ми пука дали са заяждам, приемай го както искаш!Но темата пак казвам според мен е за videos.

 

да, признавам че съм сбъркал и че е за Videos , ама ти недей много да зяпаш и да се заяжваш тука из форумите да не ти се подуе главата... :pirate :excl:

и не казвай че не ти пука щото ще вземе да ти запука...!

:blowup:

Link to comment
Share on other sites

Аве не знам ама аз като се знам каква торба с лайна съм тия ми се струват железни сичките ...

Link to comment
Share on other sites

Както е казано на бой и е.... кантар няма ама онзи смешник ще го спукам от бой гаранция.

Хехе....бат Рамбо.......

да, признавам че съм сбъркал и че е за Videos , ама ти недей много да зяпаш и да се заяжваш тука из форумите да не ти се подуе главата... pirate.gif excl.gif

и не казвай че не ти пука щото ще вземе да ти запука...!

.....и още един.Тва заплаха ли е? :angry1 И май ти се заяждаш в случая ;) Има си админи,има си модератори.Ако смяташ,че се заяжда оплачи се на тях,пък те ша решат прав ли си или не.

Link to comment
Share on other sites

Хаха супер сте ми смешни тея, дето говорите, че не можел да се бие!Ако го  бяхте виждали и в други филмчета, а не само в тези 35 секунди щяхте да знаете, че е супер изрод.И според мен се бие супер честно!Дори не рита ония, дето е паднал.

edit:а и пичовете може да не са като него, но да ви видим вас как смелвате дори двама от тях. :P

ee але шамшал искам да вида колко е силен тоя та чак ни се смееш. всички сте все биачи

Link to comment
Share on other sites

всички сте все биачи

Ми не всъщност не съм казал, че ше го набия или, че ще набия някого.Изобщо не съм се изкарвал за "бияч".А за да видиш колко е силен си намери някой друго негово филмче :)

blo0d_master чел ли си правилата?А да си видял точка 1, 2 и особено точка 3

3. Отправянето на заплахи (вкл. и чрез системата за лични съобщения) е недопустимо.

Погазването на т. 2. или 3. се счита за грубо нарушение. Пост с такова съдържание се редактира или трие, а авторът му се наказва с предупреждение (warn). При упорито и системно незачитане на тези правила участникът се лишава от права за даване на мнения в този сайт.

?А сега да видим дали се спазват правилата и дали тези, които ги нарушават си получават заслуженото.

Айде със здраве!

edit:blo0d_master само не разбрах за какво ги наговори тея неща, при положение, че сме на едно мнение, но твоя си работа.

Link to comment
Share on other sites

А сега да видим дали се спазват правилата и дали тези, които ги нарушават си получават  заслуженото.

Айде със здраве!

edit:blo0d_master само не разбрах за какво ги наговори тея неща, при положение, че сме на едно мнение, но твоя си работа.

Скоро ще се срещнем......................................

Здраве да е както си казал.............................

 

П.С. : земи го махни тоя подпис !

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще се срещнем......................................

Здраве да е както си казал.............................

 

П.С. : земи го махни тоя подпис !

олеле тежки заплахи може ли и аз да дойда. ша се развърта с камерата :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...