Jump to content
BulForum.com

Романтика! Кога за последно


Recommended Posts

:wub: Решил съм да устроя роматична вечер за приятелката си. :love Интересно ще е, ако всеки сподели, кога за последно е устроивал такава вечер за приятелката си(за момчетата) и кога за последно сте имали такава вечер(за момичетата). И бихте ли направили такова нещо за любимия/любимата си или ............? :blink: А как си представята тази вечер :lol: , ако въобще смятате, че трябва в една връзка да има романтика :confused
Link to comment
Share on other sites

Последният път беше в петък.В едно много приятно ресторанче-"Огледалото".Прекарах си много приятно,тя-също,надявам се де....Иначе нямаше нищо по специално освен музиката,която беше много подходяща за случая....Иначе обичам да водя момичето,което е с мен на ресторант....

Link to comment
Share on other sites

Ми преди около 2 седмици. Нормалните неща-вино, свещи и т.н. Само че ся се сетих нещо(и ще е добре да се включи във въпроса на темата)-как според вас тряабва да завърши тази романтична вечер? Имам предвид смятате ли че е добре да се "натискате" примерно или пък да правите секс/любов?

Link to comment
Share on other sites

Ми преди около 2 седмици. Нормалните неща-вино, свещи и т.н. Само че ся се сетих нещо(и ще е добре да се включи във въпроса на темата)-как според вас тряабва да завърши тази романтична вечер? Имам предвид смятате ли че е добре да се "натискате" примерно или пък да правите секс/любов?

 

Е това влиза във въпроса "как си е представяш". ;) Едни могат да си е представят без свещи, вино и т.н. , а само любовната игра или само секса. А пък аз лично смятам, че ако романтичната вечеря е вкъщи, просто без любна игра и секс, някак си романтиката няма да е цяла(просто от едното следва другото.Но все пак зависи и от двете страни, а не само какво аз мисля, а и това какво мисли приятелката ми :love

Link to comment
Share on other sites

Бе,така като поставяш въпроса почвам да се усещам колко си прав. И да, ако момичето с което си не е съгласно за едно "по-пълноценно" продължаване на вечерта,то тогава ще си е чисто изнасилване. А ние драги, деца не искаме това нали :D ?

Link to comment
Share on other sites

offfffffffff nie mnogo otdavna ne sme imali . i sq kato se zamislih i mi stana tajno.

kakvo to4no e romanti4na ve4er ?

6toto nie mnogo pati sme bili ve4er samo dvamata , pregarnati i 6tastlivi ama ne e imalo nqkva specialna dopalnitelna romantika

Link to comment
Share on other sites

Ами романтиката за всеки е различна,съжалавям,но ми писна всичко да е като по филмите-рози,рози,свещи,пак свещи,вино,ужасно вкусна храна,абе пълна идилия.И сигурно като музикален фон слушаме балади на Елтън Джон.Супер,ама изтъркано.

За мен е много по-хубаво да си седнем на тъмно и да си говорим,а наоколо да е тихо.Останалото е просто обикновена вечеря,само свещите и баладите на мистър Елтън Джон са малко по-необичайни.

Тва е,а вечер като онази,която казах,че предпочитам,не съм имал от половин година.

Link to comment
Share on other sites

за какво ти е тази "допълнителна романтика". за последно имах "романтична вечер" преди месец, гледахме " laws of attraction" на кино. държахме се за ръка и се поглеждахме и целувахме по устните.

на 1-и януари тя дойде в нас вечерта, даваха Шрек по телевизията. аз бях супер изморен, тя също. лежахме и го гледахме.той филмът свърши ние просължихме - няколко часа пълна тишина, перфектно.

Link to comment
Share on other sites

След поредната доза секс, след съвместния душ, двамата лежим в тъмната стая, лампите са загасени, звучат баладите на Kiss, прегърнати, пушим и си приказваме...

Сега се замислям, че може би би могло да се счете като "романтика"... Но мразя някакви defaultски представи за романтика. Прекалено клиширани и захаросани ми изглеждат...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, за всеки романтиката е различно нещо, никой не е казал, че трябва да е като по филмите. Наистина това е изтъркано, но просто при повечето хора това е приятно. Свещи, музичка(който каквато харесва), да си с любимия човек. Може да не е вечеря, а просто гушкане на свещи (за предпочитане ароматни) например. Поне на мен това ми звучи романтично :rolleyes: и т.н. . Всеки има право да прояви въображение, защото това, което е приятно за едни, за други може да не е. ;)

Link to comment
Share on other sites

ебаси..странното е, че съм съгласен с повечето от вас:) ниастина.

романтично може да е гледане на филм, ходене на палатка, натискане, пиене на ракия и такива работи:) важно да е гот и да остава приятен спомен дори и след евентуална раздяла. да е от онези вечно приятни спомени независимо от следващите го случки!

мнение-не мисля, че натискане или секс ще развали романтиката-жените съще му се кефят все пак...само се правят, че не се кефят колкото нас!

Link to comment
Share on other sites

Ami takava ve4er ne sam imala nikoga :D predstavqm si q v dalgi razgovori s vino  :blink: vsa6nost izob6to ne mi dopada tova ne e za men! :bgrin:

 

 

Как разбираш, че нещо не е за тебе, след като не си го преживяла ? Това че не си имала романтична вечер, незнайно защо, но ме натъжава.

Link to comment
Share on other sites

Mи бяхме на балкан с него само двамата и в студа излезнахме да видим какво е времето по бельо и си приказвахме някакви приятни неща, докато снега валеше в/у нас..

И сега имам бронхопневмония. :woot

Link to comment
Share on other sites

Dobre e vseki v jivoda da prejivee takava ve4er, mnogo e hubavo i priatno. As vinagi sam se staral da predam romanti4en niuans i na po- obiknovenite ne6ta, a kogato ima vazmojnost, estestvono i s udovolstvie bih organisiral i po- specialna ve4er za liubimoto si sa6testvo.

Samo da kaja na tesi koito ne sa imali takiva momenti - imam samnenia, 4e ste propusnali prekrasni migove.

Link to comment
Share on other sites

Тая тема ме накара да се чувствам много нещастна :cry аз никога съм нямала такава вечер :excl: Мисля обаче, че няма момиче, което да не харесва поне малко романтиката и да не си мечтае приятеля му да устрои нещо подобно :love А иначе една романтична вечер си я представям по следния начин : луна, звезди,свещи и едене :) еььь...ако има и морееее.... :) и любимия човек естествено :love

 

Go For It! :punk

Link to comment
Share on other sites

сега в тоя сняг да излезеш и да се разхождаш в някоя горияка, или поне парк. страхотно ще е. но хем няма с кого, хем съм на училище :(

и накрая да завърши разходката е едно боричкане в снега, после мокри да се приберем у дома и да съхнем на по чаша чай - ммм :) прекрасно!

Link to comment
Share on other sites

Защо ли наистина за романтика се приемат свещи и бутилка вино, вечеря и т.н.

Романтичното прекарване за мен се счита всеки един момент, в който някой предизвиква заспалата в мен нежност :) Пък и не на всеки му се отдава да бъде романтик. Сега си спомням за един случай от преди доста години. Имам един много добър приятел, с когото бяхме доста близки. Та той беше луд по едно момиче и се опитваше по всякакъв начин да го впечатли. Една вечер бяхме седнали на една пейка в парка. Беше някъде към 1-2 след полунощ и го "учех" да бъде романтичен. :) Накарах го да ми опише една бреза, която изглеждаше повече от опияняващо на лунната светлина. :) Думите му бяха горе-долу следните: "Ми к`во да ти кажа-гот`но дърво... ... ... На него сигурно живеят катерички..." :) :) :) ДОбре е, че му помогнах да подготви на следващия ден романтичната обстановка, иначе нямаше да има голям шанс да предизвика романтика. :) Ама като се замисля, с него си изкарахме наистина романтично, нищо че не бяхме гаджета и нищо, че се смях доста, но точно заради това той винаги в съзнанието ми ще сладката ми бисквитка-непренудено глуповат, но когато се сетя за него, винаги се усмихвам с умиление...

Link to comment
Share on other sites

Романтично за мен е да покараме ски на Пампорово, цял ден изморени от каране, вечерта да седнем на по чашка отлежало вино с вечеря, разговор пред току що разпалена камина, да се гушнем и да си говорим докато изтлее и последното дърво в камината :) Далече от всякакви телефони, компютри и комуникации ;) Grrrr.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За мен лично романтика може да има навсякъде и по всяко време, стига естествено да съм с любимия човек :love . Независимо да ли сме си вкъщи, дали на ресторант или където и другаде да е, щом сме си само двамата значи може да го превърнем в едно романтично и незабравимо изживяване :wub:

А относно това, дали една романтична вечер трябва да завърши със секс, мисля че всичко зависи от обстановката и момента, и естествено от желанието и на двамата :hump:

Link to comment
Share on other sites

Как разбираш, че нещо не е за тебе, след като не си го преживяла ? Това че не си имала романтична вечер, незнайно защо, но ме натъжава.

e za tova si prav ne moje da sam sigurna dali e ili ne e :bgrin: prosto nikoga ne sam si padala po tova :D sega neznam dali me razbra.Za men romantikata moje da predstavlqva mnogo drugi ne6ta ot ob6to prietite :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...