Jump to content
BulForum.com

Романтика! Кога за последно


Recommended Posts

e za tova si prav ne moje da sam sigurna dali e ili ne e :bgrin: prosto nikoga ne sam si padala po tova :D sega neznam dali me razbra.Za men romantikata moje da predstavlqva mnogo drugi ne6ta ot ob6to prietite :P

 

Само казваш какво е за теб или не е. Поне кажи какво е за теб, ти как си го представяш или пък дали си имала такава вечер.Нали това е идеята на темата, а не да казваш какво не ти харесва от представите на другите. Ти нямаш ли си въображение? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Романтичен може да бъде всеки един момент с любимия човек.Например аз много обичам да изненадвам моята любима .Онзи ден я изненадах с роза поднесена в леглото придружена с целувка по челцето(за да отвори очички)бях взел и филмчета и любимата и закуска малки кифлички със сиренце,направих и айрянче и всичко беше много романтично ;)

Link to comment
Share on other sites

:confused znaci romantikata ne6to koeto strogo individualno!

 

ot v seki se razbira PO RAZLI4EN NA4IN, no ob6toto e 4e vsi4ki go svurzat s lubovta i s tova dmam du6i koio se obi4at da si prekat xubavo!

 

spored men xubavoto na romantikata se systoi imenno v tova 4e e razli4na ot ejednevieto, 4e tezi romanti4ni ve4eri, i t.n. se slu4vat rqdko! i zatova mojem da im se nasladim tolkova mnogo! pomislete ako vsqka edna ve4er be6e "ve4er na romantikata"!??? 6te6e li da sy6toto :confused

inace do kolkoto si spomnqm poslednata romanti4na ve4er, koqto bqx prekatal s moqta polovinka, ,be6e predi okolo 2 meseca! Zatova i az sega si mislq da napravq ne6to takova! :sayjin :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

За мен всеки ден с нея и нещо много романтично независимо какво правим-дали сме на романтична вечеря или пък на разходка в градската градина,а може и когато заедно двамата белим картофи....тези мигове за безценни...Но аз съм човек-традиционалист и затова смятам,че на 14-ти ще я заведа някъде.......защото тя го заслужава.......

Link to comment
Share on other sites

Ами то романтичната вечеря е нещо, което само по себе си предразполага към секс(не говоря за бруталии).Имам предвид нежни докосвания, Брайън Адамс и т.н.Едното не може без другото.Взаимно се допълват.

Иначе аз за последно устроих такава вечеря преди 2-3 седмици.

Link to comment
Share on other sites

:wub: Решил съм да устроя роматична вечер за приятелката си. :love  Интересно ще е, ако всеки сподели, кога за последно е устроивал такава вечер за приятелката си(за момчетата) и кога за последно сте имали такава вечер(за момичетата). И бихте ли направили такова нещо за любимия/любимата си или ............?  :blink: А как си представята тази вечер :lol: , ако въобще смятате, че трябва в една връзка да има романтика :confused

 

 

 

Аз пък си мисля, че това понятие романтика е много, ама много относително. Това, което може да е романтично за нея, може да не е романтично за него и обратното. Ето защо много често се получават неприятни ситуации, когато има неизказани неща между партньорите. Така че преди да я заведеш на ресторант, където храната да не й хареса, на клуб, където музиката да не й допадне, на разходка в снега, където да й измръзнат краката и т.н., та преди да направиш това, дискретно опипай почвата и разбери какво наистина тя смята за романтично.

 

Така де, не задавай въпроси във форумите, а я попитай нея!

Късмет!

:love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...