Jump to content
BulForum.com

Бай Брадър


ilioX

Recommended Posts

Днес специално Бай Брадър беше пълна тъпотия. Е не че друг пън сценката от вътре в къщата е била интересна де, но днес беше направо отчайващо тъпо!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Men me razcepi kato Bai Bradar pita Zdravko, dali predpolaga kakvo si misli Hristina za nego v tozi moment, a Zdravko kaza:"Ne znam k'vo si misli, 6toto ne moga da izlezna ot ku6tata i da i razbiq glavata!"T'va napravo me omaza :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

И такова нещо трябва да има......

Link to comment
Share on other sites

Кажете когато всичко е готово

Link to comment
Share on other sites

"Бай Брадър" е просто размазващо.Доста ме зарибява и ми прави кеф като гледам как се гаврат с тази тъпотия "Биг брадър".Най-яката серия е тази със Здравко и Баба Меца.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми харесва много, когато ги дават в къщата. Верно има забавни серийки обаче повечето пъти са много тъпи.

Най ми харесва когато ги давт в изповедалнята. :punk Пукам се от смях :D

Link to comment
Share on other sites

За мен тая рубрика е SupeR тъпа..не намирам нищо интересно, някви елементарни шегички и иронизиране..нищо оригинално.Актьорите се правят на малоумници, изтъкват се само отрицателните качества на участниците..на места има достa грубовати подмятания..ако такъв тип хумор ви допада..виждам ви в образите на геройте от "бай брадър" хаХа :P Крайна съм в изказването на мението си ,за да се впиша лекинко в духа на такааа "забавнуту" "баи брадър" :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...