Jump to content
BulForum.com

Бай Брадър


ilioX

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

И аз нямам търпение да ги кача, ама за съжаление няма място на фтп-то...шом се освободи ще кача каквото имам...

Лошата новина... :( :Преди малко гледах Господари на ефира и Няма жече Бай Брадър... :unsure: :(

 

П.П:Честити 100 поста по темата за Бай Брадъъър... :punk :pirate

Link to comment
Share on other sites

И аз нямам търпение да ги кача, ама за съжаление няма място на фтп-то...шом се освободи ще кача каквото имам...

Лошата новина... :( :Преди малко гледах Господари на ефира и Няма жече Бай Брадър... :unsure:  :(

 

П.П:Честити 100 поста по темата за Бай Брадъъър... :punk  :pirate

mi dobrede ne mojesh li da metnesh posledniq epizod

kato bai brother kazvashe koi shte vzeme 200 000-ta hilqdi

na Play.Evrocom.net

Link to comment
Share on other sites

mi dobrede ne mojesh li da metnesh posledniq epizod

kato bai brother kazvashe koi shte vzeme 200 000-ta hilqdi

na Play.Evrocom.net

Ми не, няма да мога да го метна по простата причина, че нямам достъп до този сайт :( :( (аз съм от Пазарджик и имам д0стъп само до warez oт повдивските сървъри)

Така че ще трябва да чакаме в warez да се освободи място :( :cry

Link to comment
Share on other sites

Ми не, няма да мога да го метна по простата причина, че нямам достъп до този сайт :( :( (аз съм от Пазарджик и имам д0стъп само до warez oт повдивските сървъри)

Така че ще трябва да чакаме в warez  да се освободи място :( :cry

V momenta ima mesto 4G

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо видях че има 5 свободни ГБ и почнах да качвам, и докато качих епизодите с Виктор и Здравко, то мястото свърши...Като се освободи още ще кача това за 200-те бона и за психоложката... :punk

 

П.П: ето и линк:http://www.warez.ru:8080/FTP/Videos/Bai.Brother/

Link to comment
Share on other sites

Дай линк...

Link to comment
Share on other sites

Ако не те затръднява ще качиш в вареза каквото няма?

 

Men mnogo me zaribqva Bai Brother osobeno kato kajat Sakvartirantite. Bai Brother e sto pati po qka ot Big Brother.

много яснооо :punk

Big Brother :sick

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам какво мислите за пародията, която пичовете от "Господари на ефира" правят на "Големия Брат". Според мен е супер яко :D направо се размазвам от смях всеки път като го гледам.

Даже мисля, че ще е добре ако някойс ТВ-тунер се наеме да записва серийте и да ги качва в многообичания ни warez.

Това е от мен, очаквам да науча мнението ви... :music  :punk  :tongue

 

Nqpravixa super spolu4livo ne6to pokrai ''Big Brother''.Na men li4no mnogo mi xaresva :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...