Jump to content
BulForum.com

Бай Брадър


ilioX

Recommended Posts

Искам да знам какво мислите за пародията, която пичовете от "Господари на ефира" правят на "Големия Брат". Според мен е супер яко :D направо се размазвам от смях всеки път като го гледам.

Даже мисля, че ще е добре ако някойс ТВ-тунер се наеме да записва серийте и да ги качва в многообичания ни warez.

Това е от мен, очаквам да науча мнението ви... :music :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply
Bai bradur e mnogo po-qko ot Big Brother smehovkata e golqma

Абсолютно съм съгласен .Big brother затъпя изключително много и със сигурност му е паднал рейтинга.А иначе Бай брадър си голяяям смях :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Бай Брадър много ми харесва и го гледам по-често от Биг Брадър. Колкото до това дали някой ще го качи, ще говоря с един приятел, който има ТВ тунер но не гарантирам.

Link to comment
Share on other sites

като кажат "моля съквартирантити" с някъв луд диалект и умирам от смях! :D

 

Не казват "моля съквартирантити", а казват "моля съквартиранЧИЧИ", което е много по-яко от първото... А иначе щеше да е по-яко да дават 1 час "Бай Брадър" и 5мин. "Биг Брадър", а сега "Големият Брат" е много по безинтересен и скучен от "Бай Брадър", и си мисля, че всички сте съгласни с това!!! :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

"big brother" тфа е много тапо ве !

знам за кфо си губите жремето с тия глупости !

тъпо е да гледаш тая ПТОСТУТИЯ !

иначе за "бай брадър" не сам го гледал и немога да кажа нищо !

а да опреличе "биг брадйр" с две дути "ЖИВ ТАШАК" :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :bgrin: :bgrin: :bgrin: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 тфа ми е мнението за ББ

Link to comment
Share on other sites

Бай Брадър е много яко ама вече трябва да измислят нови скечове защото почнаха да стават и те леко глупави  :D

То к'во ли става вече в BigBrother, че да го изиграят в Бай Брадър....нямат нови свежи ситуации....

Link to comment
Share on other sites

 

ОО много ти благодаря за тези филмчета, ще ги сваля и ако може някой друг пак да качи нещо друго ще съм му много благодарен................................

А до Бай Брадър, днес него гледах и искам да знам нещо по-интересно стана ли или пак дават същото :blink:

Link to comment
Share on other sites

Вярно е че нямат.Big Brother беше много интересно само в началото когато бяха 12 човека и всеки беше съвършено различен от другия и ставаха най-яките моменти сега се превърна в сапунен сериал и няма много интересни моменти иначе Баи Брадър ме радва повече от Биг Брадър :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...