Jump to content
BulForum.com

Честит рожден ден на PECHENATA


Recommended Posts

Честито и на двете дами да са живи,здрави и много късмет във всяко едно начинание и леко с алкохола,защото има много менте

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден! Подарявам ти поредната готварска рецепта (by default).

 

Домашна сельодка.

 

Пет килограма херинга (като се изчисти, остават четири), се нарязват на половинки по дължина и се налагат на пластове с поръсена между тях готварска сол. След едно денонощие се вадят, отупват се от солта и в плосък съд се заливат с един литър ВИНЕН оцет. След осем часа рибата се вади от оцета, изцежда се, нарежда се в буркани (може да се нахвърлят и малко зелени маслини между рибките) и се заливат с охладено препържено олио.

 

След ден-два престой на хладно може да се яде. Велико мезе за водка или мастика!

 

Ха със здраве и наздраве !!!!!

 

P.S. А, като стана дума за пиене, един тост за Pechenata !

 

Значи - предлагам да пием за ковчега на Pechenata, който нейният внук ще издялка от стогодишен дъб, посаден лично от него :) .

Link to comment
Share on other sites

ех, значии! пак cheese преди мен. супер много се срамувам като пожелава на някого нещо по случай празник, когато чййз го е направил пред мен - моите пожелания супер брутално бледнеят пред неговите. НО важно е желанието! искам да поздрава другарката ПЕЧЕНА по случай празника - да ни е жива и здрава, всичко най и най! нека все повече да пише във форума, за да се усеща малко и женското присъствие. хайде наздраве и пак честито!

 

cheese след няколко дена и аз имам РД, да ми намислиш нещо специално :P хаха!

Link to comment
Share on other sites

Offtopic - стига бе, какво толкова казах !??!

Но ако все пак на някой от форума му трябват рецепти, да се обажда - знам ги с тонове!

 

Още веднъж - ЧРД на Pechenata !

Link to comment
Share on other sites

И пак казвам Благодаря на всички..

Стана ми едно такова готино,защото тия пожелания наистина ми трябват,а като са от непознати ми става още по-хубавичко :love

Празника си го изкарах подобаващо,като изключа чалгата :D

Пиене,хапване и много чалга :D (Направих 15 и заиграх кючеци,край провалих се аз!) :D

 

Пак Благодаря,същите пожелания за всички в тройни дози B)

Link to comment
Share on other sites

Ааа,Благодариме..

Нема значение,че е късно важното е,че сте се разписали :D

Link to comment
Share on other sites

Psihо,aз на тая тема не й давам повече от 24 часа живот и после ключа :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

malko sam zakasnql ma i az kaf sam..........edno nazdraqve pone za nova godina

:beerchug

ma are 4RD na dvete(s mn zadna data)(a i psiho e prav 4ak do drugiq 6te vi se 4esteti :laughing1: ) :beerchug

 

 

 

 

 

 

Що не изровиш всички теми с рожденни дни, нищо че са с закъснение

 

koi znae moje i da go napravq :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

4rd pak na paterici ama pro6tavaite tiq deto ne se zastoqvat pred kompa sme taka pojelavam ti vsi4ko nai hubavo i nai ve4e zdrave :)  :D

 

 

4estit da e :)  :D  :P

 

Не бе, velvet_underground, не си разбрал... Момчето си има цикъл като една Халеева комета. Първо появяване - 16 Декември 2004, второ появяване - 04 Януари 2005... Тоест приблизително 3 седмици (19 дена). На базата на това наблюдение прогнозирам следващо появяване-честитка от Sandro около 24 Януари 2005, после около 12 Февруари 2005, после около 03 Март 2005 и така нататъка- Pechenata и kopche да се готвят на тези дати...

Link to comment
Share on other sites

Не бе, velvet_underground, не си разбрал... Момчето си има цикъл като една Халеева комета. Първо появяване - 16 Декември 2004, второ появяване - 04 Януари 2005... Тоест приблизително 3 седмици (19 дена). На базата на това наблюдение прогнозирам следващо появяване-честитка от Sandro около 24 Януари 2005, после около 12 Февруари 2005, после около 03 Март 2005 и така нататъка- Pechenata и kopche да се готвят на тези дати...

 

И това си бяха логики.Да знаеш честно много се смях.ПОсле като мине 3 Март ще е на 16 Март ( УРААА тя знае защо ) след това някаде 1 Април.После 6 Май и 24 Май и абе на всеки празник.Няма лошо де ще взема да го практикувам и аз.Айде наздраве бе Pechenata.Важното е да си жива и здрава.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...