Jump to content
BulForum.com

Bihte li si kupili 6apka kato na Diado Koleda


ikoo

Bihte li si kupili 6apka kato na Diado Koleda  

108 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

оле тея шапки преди супер много ме кефиха!преди 2 или 3 години точно като излязоха и беше много трудно да си намериш такава и доста малко хора имаха аз си купих и си я носих и много се кефих ама после сички си зеха и секи 2 е с подобна и малко кофти а моята беше със звънче даже :P

сега не бих си зел обаче за украса на вратата или нещо подобно става :)

Link to comment
Share on other sites

za 6apka kato na dqdo koleda moje bi ama takava 6apka sas zvan4eta deto star4at po nqkolko nz kak da q obqsna bih si zel takava adski me zaribvat mnogo tapo izglejda6 s tqh

ей сори че слагам поредни постове ама....ауе се 1 сори

да тея са много яки като на чут нали?сестра ми преди доста време са беше симала с 1 такава в Унгария много преди да ги донесат тука сега веше и тука има и мене супер много ме кефат

ама ониа дето светкат са тъпи

Link to comment
Share on other sites

@Agarvaen: завиждам ти за ушанката! И аз искам такава!

По темата - ми няма да си купя... просто щото си имам. Не че ходя с такава по улиците, но пък като се празнува си е шоу с нея:)

Link to comment
Share on other sites

Аз бих си купил. Всъщност през по-голямата част от този период нося на сестра ми, ама пък тя ми е малка. Ще взема да си купя моя :)

По-интересното е когато сложиш подпорни материали вътре и самата шапка стърчи нагоре :)

Ti gleday da ne po4ne6 da nosi6 i drugi drehi na sestra ti :)

Link to comment
Share on other sites

Бих си купил, но не бих я носил. На момиче стои добре обаче. :D

☺☼♂♀

ПП: Зависи от момичето. Results may vary. :ghost

Link to comment
Share on other sites

ей сори че слагам поредни постове ама....ауе се 1 сори

да тея са много яки като на чут нали?сестра ми преди доста време са беше симала с 1 такава в Унгария много преди да ги донесат тука сега веше и тука има и мене супер много ме кефат

ама ониа дето светкат са тъпи

da sa6tite kato na kolun sega sam zel edna ot sau4enik super oligofrenska e s dve star4a6ti a ve super seki se obra6ta sled men da gleda bahti super qko e :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако нещо ми харесва, ще го нося, независимо дали ме харесват останалите, или ми се присмиват тайно (или явно).

В случая не бих си купил такава шапка. По принцип не се харесва с шапка, камо ли ако е червена с пискюлче :)

Link to comment
Share on other sites

На Дядо Коледа шапката "МИРИШИ" :bgrin:

Много ми е смешно като видя някои мъж с такава шапка.Ако я носи жена разбирам на тях по им Утива. :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

Zavisi kva po to4no ima edni na dqdo Koleda super obiknovenni, edni takiva tanki te sa selski naistina. Ako namerq nqkoq po svqsna na dqdo koleda bih si q kupil i ste q nosq samo pokrai praznicite.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...