Jump to content
BulForum.com

Bihte li si kupili 6apka kato na Diado Koleda


ikoo

Bihte li si kupili 6apka kato na Diado Koleda  

108 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bihte li si kupili shapka kato na diado koleda mnogo 4esto ve4e vijdam po ulicata da hodiat sas takiva 6apki.I as se kolebaia dali da si kupia.Kajete si mnenieto spored vas sme6nili sa.Ili vi haresvat

Link to comment
Share on other sites

bihte li si kupili shapka kato na diado koleda mnogo 4esto ve4e vijdam po ulicata da hodiat sas takiva 6apki.I as se kolebaia dali da si kupia.Kajete si mnenieto spored vas sme6nili sa.Ili vi haresvat

 

Добре де, в тая анкета що няма и отговор просто "Не бих си купил", що е казано, че няма да си я купя само защото било смешно?

Link to comment
Share on other sites

Да бих си купил и бих я носил.Даже това смятам и да направя :)

Какво толкова...седи яко:)Пък който ме сметне за ненормален..негов си проблем. :P

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Какво питаш другите? Важното е ТИ да се харесаш с нея ,а който не те харесва да се е*е

Link to comment
Share on other sites

Ми що пък да не си купя...даже е много яко според мен :P :D :P :D :P

Пък и както каза добрия pyroman важното е теб да те кефи и да се харесваш,пък да не те интересува кво говорят другите,те нищо не разбират :lol: :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам 2 и винаги си ги нося по Нова Година. Пък и нали съм Снежана...хората ми се радват :)

 

snejko най-много се уреди от цялата работа :P :P Няма опастност да й се подиграват или нещо такова :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ми треба такаа щуротиа. За идиод кат мени саму шабка-идиодка

А', ти ако ще се правиш на дедо Коледа си вземи и шейничка

Link to comment
Share on other sites

Мноо са смешни.И са супер смотани.Аз си имам една стара руска ушанка за тая работа. :punk

 

Да не говорим,че е яко асимилативна идея по отношение на стремежа ни да догоним американците като култура....само дето ние сме бая по-умни => затъпяваме покрай тях.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да не си взема ;-)

Шапката на дядо Коледа е супер фънки... Просто не съм от тия дето имат много желание да се набиват на очи точно с това ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз бих си купил. Всъщност през по-голямата част от този период нося на сестра ми, ама пък тя ми е малка. Ще взема да си купя моя :)

По-интересното е когато сложиш подпорни материали вътре и самата шапка стърчи нагоре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...