Jump to content
BulForum.com

Kak da se razviva warez.ru


netrootbg

koi ot izbroenite ekzemplqri spored vashi nablyudeniq ima nai-qsna predstava kak trqbva da se razviva warez.ru  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

abe znaeh si 4e shte me biqt za tozi pool no vupreki tova go pusnah. kato gledam kolko hora sa glasuvali zna4i ne e bilo naprazno. a i v osnovata si tozi topic ne e za da se opredeli nqkoi koito da vzima reshneniqta, a da vidim koi spored vsi4i posetiteli e nai prav. koito ne iska da glasuva negova si rabota. nikoi ne e karan nasila.

Link to comment
Share on other sites

netro, trqbvashe da slojish v poll-a i sgan, tq si ima pochitateli :)

imenno poradi tazi pri4ina ne sum go slojil. obqsnih mu go po irc. iskah i drugi hora no edno 4e stavashe mnogo dulgo puk i ima ograni4eniq.

Link to comment
Share on other sites

abe znaeh si 4e shte me biqt za tozi pool no vupreki tova go pusnah. kato gledam kolko hora sa glasuvali zna4i ne e bilo naprazno. a i v osnovata si tozi topic ne e za da se opredeli nqkoi koito da vzima reshneniqta, a da vidim koi spored vsi4i posetiteli e nai prav. koito ne iska da glasuva negova si rabota. nikoi ne e karan nasila.

.........a da vidim koi spored vsi4i posetiteli e nai prav. koito ne iska da..........

 

spored men sichki sme ednakvo sednali!

 

NULL VOTE

Link to comment
Share on other sites

az pak za6to sam v toq poll???

A be az sam si obiknoven prost user (ot klas mrunkalo). Niamam nikakav sans da promenia kakvoto i da bilo. Ne mi e miastoto v tozi list. Ima si admini, moderatori i t.n. neka te da reshavat v kakva posoka da se razviva warez-a. Vseki ot nas bi mogal da izrazi mnenie ili pak da predlozi neshto, mislia che kolkoto poveche mnenia ima po edin vapros, tolkova po-dobre, nai-nakraia ste se stigne do pravilen izvod.

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Ако избирам, то ще е някой от нормалните юзери, защото админите имат твърде консервативна политика.

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

И в никакъв случай "Veli". Не и след като прочетох topic-a и "Rules"!

Link to comment
Share on other sites

Правилата добре, но имам един "неудобен" въпрос: ще важат ли и за модераторите (и най-вече за "езика" на някои от тях)? :wir

Link to comment
Share on other sites

Pravilata vazhat za VSEKI edin potrebitel na foruma.

Veli, da razbiram li tova, che znachi pravilata vajat za userite, a moderatorite mogat da si psuvat na volia :wacko: ili v nai-dobria sluchai da postvat neshta, kato tova: "Понеже виждам че 90% от юзерите тука са пални малоумници неудачници и олигофрени...". :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...