Jump to content
BulForum.com

Работа в Интернет Клуб


Recommended Posts

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

- работи се на 2 смени

 

- заплащане 150лв.

 

Изисквания:

 

- познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

- работа в интернет и с чат програми.

 

- над 20-годшни

 

 

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

ул. ,,Даме Груев" 1а

 

Email: zala@technobg.net

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

LOL, защо никой не казва 'ориентировъчно' заплащане.... :confused Не че е важно, ама ей така за разнообразие....

Link to comment
Share on other sites

LOL, защо никой не казва 'ориентировъчно' заплащане.... :confused Не че е важно, ама ей така за разнообразие....

Даже е МНОГО важно да се каже какво ще е заплащането и какви са смените, за да знам дали да си пращам изобщо CV-то!

 

ЕДИТ:

Е именно де......
- е да де .... :) аз просто допълних твоя пост!
Link to comment
Share on other sites

Даже е МНОГО важно да се каже какво ще е заплащането и какви са смените, за да знам дали да си пращам изобщо CV-то!

Е именно де......

Link to comment
Share on other sites

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

  - познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

  - работа в интернет и с чат програми.

 

  - над 20-годшни

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

  ул. ,,Даме Груев" 1а

 

  Email: zala@technobg.net

По-добре дай телефон... gsm...

Link to comment
Share on other sites

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

  - познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

  - работа в интернет и с чат програми.

 

  - над 20-годшни

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

  ул. ,,Даме Груев" 1а

 

  Email: zala@technobg.net

 

Заплата? работно време? осигоровки? смяни ? интересувам се за друг човек не за себе си но нещата които питам ще са от полза за всеки които желае да отговори на обявата

Link to comment
Share on other sites

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

  - работи се на 2 смени

 

  - заплащане 150лв.

 

Изисквания:

 

  - познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

  - работа в интернет и с чат програми.

 

  - над 20-годшни

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

  ул. ,,Даме Груев" 1а

 

  Email: zala@technobg.net

 

150 leva na sedmica li?

Link to comment
Share on other sites

Доста извън темата е, но немога да се сдържа...за такава проста работа колко пари искате да получавате ?Какви специални умения се изискват ? Обща компютърна грамотност и да можеш да броиш до 100...еми за толкова- толкова пари....а за това, че по залите никой не плаща осигуровки и даже няма договори са си виновни само работниците...

Link to comment
Share on other sites

Доста извън темата е, но немога да се сдържа...за такава проста работа колко пари искате да получавате ?Какви специални умения се изискват ? Обща компютърна грамотност и да можеш да броиш до 100...еми за толкова- толкова пари....а за това, че по залите никой не плаща осигуровки и даже няма договори са си виновни само работниците...

 

Prav si dotolkova 4e rabotata ne e tejka. Makar 4e 90% ot horata idvashti po zalite si nqmat i predstava ot tova kakvo e PC. Mogat da si stignat do poshata i da si pusnat igrata. No ot druga strana pri edin realen dogovor s osigurovki i vsi4kite bozi, s nadbavkite za noshten trud, s vrednite zaradi 12 4asovite smeni (koito daje mislq 4e nqmash pravo da gi pravish) kolko pari shte trqbva da se plashtat i dali shte se nameri 4ovek koito da raboti za tolkova.

Link to comment
Share on other sites

Ами знам, работил съм по зали, и за 70 лева съм работил, но тогава бях 13-14 годишен и ми идваха достатъчно.12 часовите смени лека по лека ще изчезнат и ще ги сменят с 8 часови..другия вариянт е да вдигнат заплатите, което не ми се вярва да стане точно в този бранш.За осигуровките и нощния труд си напълно прав, но за това, че работодателите не ги зачитат са си виновни само работниците, защото си натискат парцалите и нищо не правят.Но дори и да се плащат пак няма да се вдигне кой знае колко заплащането, просто защото това си е неквалифициран персонал в повечето случаи...Аз се дразня защото съм сигурен, че поне един от хората, които се обадиха, че парите били малко и това било подигравка никога не е виждал работа и незнае как се вадят пари, а иска директорска заплата.

Link to comment
Share on other sites

Ами знам, работил съм по зали, и за 70 лева съм работил, но тогава бях 13-14 годишен и ми идваха достатъчно.12 часовите смени лека по лека ще изчезнат и ще ги сменят с 8 часови..другия вариянт е да вдигнат заплатите, което не ми се вярва да стане точно в този бранш.За осигуровките и нощния труд си напълно прав, но за това, че работодателите не ги зачитат са си виновни само работниците, защото си натискат парцалите и нищо не правят.Но дори и да се плащат пак няма да се вдигне кой знае колко заплащането, просто защото това си е неквалифициран персонал в повечето случаи...Аз се дразня защото съм сигурен, че поне един от хората, които се обадиха, че парите били малко и това било подигравка никога не е виждал работа и незнае как се вадят пари, а иска директорска заплата.

 

Много си прав. Не разбирам само защо си чешете езиците по тази тема. Мога да се обзаложа, че ще се намери човек, който да работи там въпреки всичко, ако вече не се е намерил. Нали знаете за всеки влак си има пътници :)

Link to comment
Share on other sites

абе на истина има пътници за всякаде и ше отиде да работи някого и ще се премири с условията само защото няма какво да прави и каде да отиде , а по въпроса за това дали парите са малко и ли не такава е схемата в България.

Link to comment
Share on other sites

Мога да Ви кажа,че много зависи от човека,който държи залата :) . А колкото до самия труд... не е лесно,кой квото иска да говори.Поне при мен е така,през деня са лапетата,а вечер са гъзетата (или поне 70% от тях).Да,вярно е също,че хората и грам не умеят да ползват компа и за това ти трябва да ходиш да им даваш познания "как да си сменя езика,че почнах да пиша на НЕМАЙЧИН език"..Да работиш с хора не си е толкова лесно,особено в тая сфера.Примери колкото искаш и то си ги знаем ние,които се занимаваме с т'ва :) Колкото до работата ... 150лв на две смени... т'ва е подигравка.Само давам пример,че ние работим на 3 смени,3ма човека за по 280лв. месечна заплата + трудов договор + осигуровки и тенденция за повишаване на заплатата (кой колкото си заслужи).

Link to comment
Share on other sites

Явно си попаднал на работодател...аз съм 'бачкал' общо 6 месеца в зали. Заплащането беше средно 200лв / 2 смени / 5 работни дни. И мога да заявя, че е по-добре са се бъхтиш като луд по 8 часа за 10 лв., отколокото да 'седиш' за по-малко от лев на час..............има хора които бачкат за 0.40лв. на час.......повярвайте!!!

Link to comment
Share on other sites

Явно си попаднал на работодател...аз съм 'бачкал' общо 6 месеца в зали. Заплащането беше средно 200лв / 2 смени / 5 работни дни. И мога да заявя, че е по-добре са се бъхтиш като луд по 8 часа за 10 лв., отколокото да 'седиш' за по-малко от лев на час..............има хора които бачкат за 0.40лв. на час.......повярвайте!!!

абе докато има малоумни дето са съгласни да работят за такива малки заплати до тогава ще има и такива които дават такива.

А да се бъхтиш за 10 лв 8 часа е някаква форма на мазохизъм ,аз за по малко 15 кинта 8 часа и 5 дневна работна седмица + осигуровки и платен годишен отпуск не излизам от къщи .

Link to comment
Share on other sites

абе на истина има пътници за всякаде и ше отиде да работи някого и ще се премири с условията само защото няма какво да прави и каде да отиде , а по въпроса за това дали парите са малко и ли не такава е схемата в България.

Схемата си я правим сами, стига сте говорили глупости......и аз съм работил.....

Link to comment
Share on other sites

една неграмотна циганка дето вдига прах с метла по улиците и не знае как даси напише името взима 150 лв на месец работи 5 дена в седмицата и е осигурена на заплатата която получава а тук все пак се изискват някакви умения и познания така че сами си направете изводите .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...