Jump to content
BulForum.com

Работа в Интернет Клуб


Recommended Posts

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

  - работи се на 2 смени

 

  - заплащане 150лв.

 

Изисквания:

 

  - познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

  - работа в интернет и с чат програми.

 

  - над 20-годшни

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

  ул. ,,Даме Груев" 1а

 

  Email: zala@technobg.net

 

В нашата фирма чистачката получава толкова. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
абе докато има малоумни  дето са съгласни да работят за такива малки заплати до тогава ще има и такива които дават такива.

 

Да те питам ако нямаш покрив над главата си, ако нямаш пари за хляб, ако си стигнал до просия малолумник ли си?! Ще бачкаш не за 150, а за 50! Странен критерий имаш.

А за това, че чистачките получавали по толкова - ами това е минималната работна заплата в БГ. И ще ме прощавате ама и някой дебил може да седне и да взима паричките на хлапетиите.

Толкова от мене. Не смятам да изпадам в абсолютно тъпагиозки спорове, каквито подушвам.

Link to comment
Share on other sites

Да те питам ако нямаш покрив над главата си, ако нямаш пари за хляб, ако си стигнал до просия малолумник ли си?! Ще бачкаш не за 150, а за 50! Странен критерий имаш.

А за това, че чистачките получавали по толкова - ами това е минималната работна заплата в БГ. И ще ме прощавате ама и някой дебил може да седне и да взима паричките на хлапетиите.

Толкова от мене. Не смятам да изпадам в абсолютно тъпагиозки спорове, каквито подушвам.

 

Ако е само до взимане на паричките,и аз съм съгласен на тея пари.

Link to comment
Share on other sites

Да те питам ако нямаш покрив над главата си, ако нямаш пари за хляб, ако си стигнал до просия малолумник ли си?! Ще бачкаш не за 150, а за 50! Странен критерий имаш.

  А за това, че чистачките получавали по толкова - ами това е минималната работна заплата в БГ. И ще ме прощавате ама и някой дебил може да седне и да взима паричките на хлапетиите.

  Толкова от мене. Не смятам да изпадам в абсолютно тъпагиозки спорове, каквито подушвам.

 

Аз лично няма да работя за 150 никога ясно . безработните цигани в селата не ходят да бачкат на полето за по малко 10 кинта на ден а това при 5 дневна работна седмица е равно на 200кинта .

Link to comment
Share on other sites

Пич аз имам много хора, но нито един от тях не взема 150 лв. Подеграваш се с трудя на хората. Ако не ти върви бизнеса - бачкай ти. Но ако наистина си бизнесмен, сметни, какво от сметките си можеш да платиш с тия пари и какво ти остава за хляб. :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз лично няма да работя за 150 никога ясно . безработните цигани в селата  не ходят да бачкат на полето  за по малко 10 кинта на ден а това при 5 дневна работна седмица е равно на 200кинта .

Никога а!? Или си прекалено самоуверен, или си адски глупав......да за да не се обидиш има и трети вариант...че си под 15 г....

Link to comment
Share on other sites

accel, смяташ ли, че 150 лв. са ти достатъчни? ако е така прати PM, търся работници.

НЕ, нямах предвид заплащането. Идеята ми беше, че всеки иска ~300лв, а покритието е нулево...Да ме извиняват колегите, но 90% от хората работещи в тази област (не говоря само за PC зали) не знаят къде се намират...

 

EDIT: Може да ти е смешно, но аз карам с 30лв на седмица!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

по въпроса за заплащането по закон в българия има за всяка длъжност минимална заплата провери закона и ще видиш какво можеш да работиш с заплата до 150 лв. :)

Link to comment
Share on other sites

Що да ми е смешно? Само казвам да не се подценявате. Щото един от последните ми въпроси на интервютата за работа ми е - "Каква заплата очакваш да получаваш?" т. е. топката е в теб - но все пак очаквам прилични отговори.

Оооооооо милия twoface на кой свят живееш?

Link to comment
Share on other sites

Работа.....работа.......има работа само трябва да търсим и да не сме толкова взискателни! А представете си всеки си мисли, че 150-200 лв не са пари.....тогава какво следва....

Link to comment
Share on other sites

Що не вземат да се застрелят ...

Link to comment
Share on other sites

Така е. Но това не значи, че трябва да ти давам 100 лв. заплата, нали?

Не знам кой си и какъв си....но не си шеф на PC-клуб:) Ако всеки мислеше така, всичко щеше да е по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Интернет Клуб ,,Теchnonet" търси оператори:

 

  - работи се на 2 смени

 

  - заплащане 150лв.

 

Изисквания:

 

  - познания по инсталиране на Windows,игри и софтуер.

 

  - работа в интернет и с чат програми.

 

  - над 20-годшни

Автобиографии с актуална снимка се приемат на:

 

  ул. ,,Даме Груев" 1а

 

  Email: zala@technobg.net

Четох всичко до тук и направо останах изумен е меко казано. 150 лева заплата. Май аз не съм в час. Кой ще работи за толкова пари 8 часа и ще живее с тях. И за какво по-точно ще му стигат. А пък се пъчим че тръгваме за Европа. Докато има хора да приемат подобни трохи до никъде няма да я докараме.

От една страна хората дето идват в залите от нищо не разбирали, а от друго тези дето само "седели" и прибирали парите обикалят от комп на комп и ги светват за това онова. Това че повечето от нас са в час с Компа не прави труда ни и знанията ни слабо платени. Напротив мисля, че това си е високо квалифицирана работа само, че трохите, които ни подмятат ни карат да се чустваме като нищожества.

Link to comment
Share on other sites

аве кво говорите бе супер яко е да бачкаш в залица (пак зависи ква е де) :)

аз работя доста време по зали дори съм се отказал от няколко работи с двойно по високи заплати :P

Link to comment
Share on other sites

аве кво говорите бе супер яко е да бачкаш в залица (пак зависи ква е де) :)

аз работя доста време по зали дори съм се отказал от няколко работи с двойно по високи заплати  :P

Имаш ли семейство което да издържащ :confused щото ако имаш на дали така щеше да направиш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...