Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Za dneska6niq ma4 kvo da kaja. Mi prosto NO COMMENT. Basi tapotiqta. Awe na tiq hora izob6to puka li im za otbora? Dali bie dali pada? Ot 10 100 procentovi polojeniq 1 ne vkaraha. Kak ne gi e sram? I na vsi4koto otgore 6tastlivi. Awe az da bqh trenior na Barca 6tqh da gi stegna az. Awe tva e sramota. Ronaldo naprimer po4ti ne propuska polojenie dokato na Eto'o mu trqbvat 10 za da vkara edinaistoto. Awe kvo da govora prosto. Kato gledam ma4ove na barca kato tozi napravo mi idva da hvana samoleta do tam i da gi na6amarosam vsi4kite tiq oligofreni deto se nari4at igra4i na barca. Awe ne gi li e sram da se izlagat taka? Ei zaradi tva ne mi se vqrva da spe4elqt purvenstvoto ili 6ampionskata liga (makar 4e mnogo se nadqvam ama tva e drug vapros) . Mi te ako igraqt taka za kvo izob6to igraqt?

Link to comment
Share on other sites

FC Barcelona - RCD Espanyol  Х

FC Barcelona - RCD Espanyol X

Браво! Познахте :( напосредък Барса са непостоянни. Бият Челси, после се мъчат с Нумансия. Еспаньол играят добре, имат няколко отлични играча. Но това беше градско дерби и трябваше Барса да спечели. Да видим какво ще направи Реал, Бетис са в форма.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа . Аз имам да го черпя Чефо с близалка :P

Все пак не е нужно да се правят толкова радикални и категорични изводи заради два мача , аз например не очаквах мачът с Еспаньол да е лек , за този с Нумансия имаше и други фактори...Давай Барса , само напред и само нагоре!!!

Link to comment
Share on other sites

Такам. След двата последователни слаби мача с Депортиво и Атлетик Билбао , сега дойде време и ние да покажем добра игра. Честито на феновете на Реал . А дано да бием и Валенсия :)

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че това е било силна игра? Ти или си пиян или живееш на някой друг свят.

 

1-вия гол макар и на Оуен (рулз) беше малко щастлив.

2-рия гол беше напълно незаслужен и след подарък на съдията - яко подкрепа.

3-тия гол беше от спорна засада...

 

Но и без головете Реал не игра особено добре, да не говорим, че дебелия Роналдо нищо не прави - пък го пращат в Челси - къдеееееееее маааааааааааа !?

 

Биха, но не след някаква игра. Просто по-слаб съперник и подкрепата / грешките на съдията и умението да реализират положение, което не е малко все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Браво Самиии , хайде Барса , напред и нагоре !!!newsm18.gif

Номер 1 (the keeper) е номер едно :bgrin: Отново феноменален Валдес .

Малко ми е жал за Иниеста , но макар и с единствен гол , трите точки са вече факт.Честито на феновете :punk

@HBK , te quiero :bgrin:

*****************

Ооо , и в 14-тата мин. на мача Валенсия-Реал Мадид 1:0 , Браво Пабло :) Айде още един поне :)...и свинята взе , че се размърда...

Link to comment
Share on other sites

Браво на Барса.Можеха да не играят добре,но важното е,че взеха мача....Не забравяйте,че след 3 дена е този с Челси,който е далеч по-важен......

 

П.С.NightWolf,идеята ти е много добра,но за тази работа трябва да се обарнем към vas90

Link to comment
Share on other sites

3-тия гол беше от спорна засада...

 

 

Сега ще си позволя да не коментирам последни мач на Реал,а предпоследния...Дреамер не,че нещо ама явно не си гледал мача и някой ти казал,че гола бил от засада,нямаше засада,защото Елгера не бе в засада,в засада бе Оуен,който не игра с топката :P.1-вия гол,Да може би бе и случаен.Айде ще се съглася с теб за 2-рия,че било съдийска грешка.

 

за вчера ми аз съм доволен на точката,предвид съперника и предстоящия мач с Юве.

Link to comment
Share on other sites

П.С.NightWolf,идеята ти е много добра,но за тази работа трябва да се обарнем към vas90

Няма проблем , днеска нали има още мачове като пуснат таблицата , ще я постна ;) , само као може да ми кажете някой и друг линк , че само от топспорта гледам , а там малко се бават :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем , днеска нали има още мачове като пуснат таблицата , ще я постна ;) , само као може да ми кажете някой и друг линк , че само от топспорта гледам , а там малко се бават  :lol:

Отиваш на uefa.com , горе в дясно на country съответно на Spain и долу в джама на standings.

Link to comment
Share on other sites

Класирането в Испания ще бъде следното:

 

1.Барселона

2.Реал Мадрид

3.Виляреал

4.Валенсия

5.Еспаньол

6.Севиля

7.Бетис

8.Атл.Билбао

9.Атл.Мадрид

10.Ла Коруня

11.Сарагоса

12.Малага

13.Осасуна

14.Реал Сосиедад

15.Леванте

16.Сантандер

17.Хетафе

18.Майорка

19.Албасете

20.Нумансия

Link to comment
Share on other sites

Класирането в Испания ще бъде следното:

 

1.Барселона

2.Реал Мадрид

3.Виляреал

4.Валенсия

5.Еспаньол

6.Севиля

7.Бетис

8.Атл.Билбао

9.Атл.Мадрид

10.Ла Коруня

11.Сарагоса

12.Малага

13.Осасуна

14.Реал Сосиедад

15.Леванте

16.Сантандер

17.Хетафе

18.Майорка

19.Албасете

20.Нумансия

Емй както виждаш (надявам се) в първия пост vas90 е написал класирането :angry1 :angry1 ...

Вчера от мача не съм доволен ... Защото накрая имахме 2-3 по-добри шанса , но и Валенсия имаха. Роналдо испусна и това беше края на надеждите ми , но какво да се прави :love .

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм доволен от вчерашните резултати :laughing: разликата е наистина доста голяма , не знам дали Реал вече има шанс ...

ето я програмата

 

12/03/05 Barcelona - Athletic

12/03/05 Malaga - Betis

13/03/05 Albacete - Deportivo

13/03/05 Levante - Osasuna

13/03/05 Villarreal - Espanyol

13/03/05 Real Sociedad - Numancia

13/03/05 Racing - Mallorca

13/03/05 Sevilla - Zaragoza

13/03/05 Getafe - Real Madrid

13/03/05 Atlético - Valencia

 

едва ли Реал и Барса ще имат много затруднения :)

Link to comment
Share on other sites

Реал няма да има проблем срещу Хетафе,но си мисля,че Барса може да се запъне срещу Атлетико.Да не забравяме,че се играят мачове и през седмицата.От тях много зависи настроението на играчите.....

Link to comment
Share on other sites

Пфуууу,докато намеря къде са 'скрили' темата... :)

В следващия кръг не очаквам изненада,според мен почти всичко вече е решено :)

Да стискаме палци на Манчев да вкара срещу Осасуна,че ме е жал вече за момчето ;)

@net_figher,как си мила?Беше ми мъчно за теб :love :wub: :)

Link to comment
Share on other sites

Отпадането на Барселона ШЛ може да им подеиства стимулиращо в първенството, но пък може и да ги доведе до тежка криза. :bgrin: Във всички случаи, ако Барселона иска големи успехи, то Рийкард не е подходящия човек за треньор :punk

Link to comment
Share on other sites

Отпадането на Барселона ШЛ може да им подеиства стимулиращо в първенството, но пък може и да ги доведе до тежка криза. :bgrin:  Във всички случаи, ако Барселона иска големи успехи, то Рийкард не е подходящия човек за треньор :punk

 

До криза едва ли ще се стигне,Барса загуби достойно от Челси.Още преди първия двубой с англичаните Деко определи първенството за приоритет,сега може да се фокусират на него :) Рийкард е добър треньор,защо да не става?Вижте резултатите-лидер в първенството,добра игра в ШЛ и красив футбол....просто перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

До криза едва ли ще се стигне,Барса загуби достойно от Челси.Още преди първия двубой с англичаните Деко определи първенството за приоритет,сега може да се фокусират на него :) Рийкард е добър треньор,защо да не става?Вижте резултатите-лидер в първенството,добра игра в ШЛ и красив футбол....просто перфектно :)

Тепърва ще си проличи дали Риикард е толкова добър. Миналата година Баерселона печелише "по инерция", а сега настъпи тежак момент и от него зависи дали ще успее да мотивира отбора.

Link to comment
Share on other sites

Barca otpadna ot Ligata i sega 6te se sasredoto4i varxy parvenstvoto. Pone tazi titla 6te vzemem, no dostata4na li e za tozi otbor?

Mislq 4e Barcelona zaslyjava6e ligata.

 

CHELSEA SA SELQNDYRI

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...