Jump to content
BulForum.com

Mp3 list


netrootbg

Recommended Posts

Абе ся си свалих един лист дето е само на един албум и като цъкна то автоматично се сваля някъде, и пуска Winamp-a, но вместо да плейва песните само минава през тях и така се въртят??Някой ще каже ли що така?? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Е как мислиш една песен като е качена със 160 примерно и ти да я слушаш със 128? Качеството си зависи от това, с което е качена от съответния потребител :)

Link to comment
Share on other sites

Е как мислиш една песен като е качена със 160 примерно и ти да я слушаш със 128? Качеството си зависи от това, с което е качена от съответния потребител :)

Мен по нереален ми се струва от 112 на 128 :bgrin: Другото може някак да се прекодира (едва ли ще е риълтайм ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Мен по нереален ми се струва от 112 на 128  :bgrin:  Другото може някак да се прекодира (едва ли ще е риълтайм ;) ).

 

Да, прав си. Лош пример дадох... май трябваше да кажа нещо от сорта на 96... то дори да я слушаш на 128 къде го смисъла като качеството по-хубаво няма да стане :)

 

Edit: Всъщност сега отоворих бол.бг да видя за какво става дума... И май разбрах за какво говори Kozela1 :lol: Цитирам:

"Ако имате поне 128К връзка, можете да слушате музиката в реално време (без да я download-вате предварително) като щракнете върху "Радио". " Край на цитата

 

Все пак тук става дума за онлайн радио (което и този варез си има)... :music

Link to comment
Share on other sites

Да, прав си. Лош пример дадох... май трябваше да кажа нещо от сорта на 96... то дори да я слушаш на 128 къде го смисъла като качеството по-хубаво няма да стане :)

 

Edit: Всъщност сега отоворих бол.бг да видя за какво става дума... И май разбрах за какво говори Kozela1  :lol:  Цитирам:

"Ако имате поне 128К връзка, можете да слушате музиката в реално време (без да я download-вате предварително) като щракнете върху "Радио". " Край на цитата

 

Все пак тук става дума за онлайн радио (което и този варез си има)...  :music

охххх поне да бе6е видял по хубаво сре6ту сяка песен си има слу6аи онлаин

и ба4ка на 128кб/с :laughing: :lol: Моля гледаи по хубаво!!! :lol: :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

охххх поне да бе6е видял по хубаво сре6ту сяка песен си има слу6аи онлаин

и ба4ка на 128кб/с :laughing:  :lol: Моля гледаи по хубаво!!! :lol:  :laughing:  :lol:  :laughing:

a да ти е идвало на акъла, че всики песни може да са кодирани на 128кб и за тва да е написано така :angry1

Link to comment
Share on other sites

a да ти е идвало на акъла, че всики песни може да са кодирани на 128кб и за тва да е написано така :angry1

ми 4ове4е по малко нерви ве сигорен сум 4е не са кодирани за фо тогава 6е се теглят??? :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol:

и какво стана 6те се прави ли лист с 128кб/с??? :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
Някой със свободно време дали може да продължи доброто дело,на всички ни да помогне.

Благодаря!

Във вторник вечерта ще го обновя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Обнових листите. В първия пост са линковете. Бъдете внимателни с целия лист на песните. На по слаби машини ще прави проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не ми отваря линковете, някой да знае откъде другаде мога да дръпна плейлистата или да я качи някъде

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...