Jump to content
BulForum.com

Mp3 list


netrootbg

Recommended Posts

Ако някой иска някакъв друг лист да казва.

 

... на групи! :bgrin:

 

т'ва е просто грамадно. търсенето е направо невъзможно, поради факта, че имената не са %artist name - %song name

Link to comment
Share on other sites

... на групи!  :bgrin:

 

т'ва е просто грамадно. търсенето е направо невъзможно, поради факта, че имената не са %artist name - %song name

Казваш на кои групи и как ги искаш. Всичко в един голям или на няколко отделни.

Link to comment
Share on other sites

Казваш на кои групи и как ги искаш. Всичко в един голям или на няколко отделни.

 

... ами по възможност на няколко отделни. аз вече заочнах да правя така на всеки албум, който качвам, но след като се премести от ftp-то вече не става.

 

аз например мога да направя на няколко групи и да ги пусна тук

Link to comment
Share on other sites

... ами по възможност на няколко отделни. аз вече заочнах да правя така на всеки албум, който качвам, но след като се премести от ftp-то вече не става.

 

аз например мога да направя на няколко групи и да ги пусна тук

Така и не разбрах на кои групи искаш лист.

Link to comment
Share on other sites

Браво като идея е просто перфектно, само дето като се опитам да зареда листата с mp3-тата и ми дава illigal operation на winamp-а :bgrin: иначе soundtrack-ите си ги отваря отма :punk продължаваите в същия дух, само така :music

Link to comment
Share on other sites

netrootbg iskam samo da te popitam dali moje6 da napravi6 edna lista samo na elektronnata muzika  :allien

Ако ми кажеш на кои изпълнители не е проблем. Мога да ти направя на някой които ги знам аз, но няма да е на всички.

Link to comment
Share on other sites

vreme beshe da se napravi tva

pozdravi na netrootbg :)

Сори ама аз нищо не правя реално. Просто някакви си плейлистчета за удобство.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш на кои изпълнители не е проблем. Мога да ти направя на някой които ги знам аз, но няма да е на всички.

neiskam da te zanimavam s gluposti :P napravi na tezi koito znae6,na men misylta mi be6e da se napravi na vsi4ki el. pesni ama kato i te ne gi znae6 koi sa :D to i kato ne sa otdelini v papki mnogo krivo dokato se izrovqt koi sa :allien

abe ako ne ti e problem napravi edna listi4ka 6te i se kefq da znae6 :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...