Jump to content
BulForum.com

Pomognete v izbora na Video Card


Recommended Posts

Ta znachi v momenta sum sus Radeon 9000 Pro2 64DDR obache iskam da ia smeniam sus niakoia po dobra...Ta kajete si mnenieto kakva da bude..

Radeon 9500 Pro 128DDR ili GeForce 4 5600 mislia beshe..abe gore dolu cenite im sa ednakvi.. Taka che sum v zatrudnenie..Thanks predvaritelno :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply
GeForce 4 5600 mislia beshe

e takova jivotno nqma

variant 1

ako si si mislil za gf4 ti 4600 - ami radeona e po dobre, v sega6nite igri nqma mnogo razlika no r9500 podurja dx9 i v bude6tite igri razlikata 6te e dosta po golqma v polza va ati-to

razbira se tuk stava duma za r9500 pro, za6toto 4istiq ne si zaslujava (na tiq deto 6a po4nat da mi razpravqt teq idiot6tini za modvaneto na r9500 -> spestete si go ne e tuk mqstoto i ve4e dostatu4no e obsujdano)

 

variant 2

ako si si mislil za gf FX 5600->ami 4istiq variant ne e po burz ot r9500pro, ultrata moje da mu se opune ama neznam dali sa s edna i su6ta cena, struva mi se 4e 5600ultra e po skupa ot r9500pro puk ne si opravdava parite

Link to comment
Share on other sites

TQ, gresish neshto. Ima takova zivotno i to daze se prodava za "skromnite" okolo $180. Cialostnoto mu ime mai e taka:

GeForce FX5600 AGP8x TV out DVI 256 MB DDR

Ili pak moze i taka:

MSI GF FX 5600-VTDR128 AGP8x 128 MB DDR DVI VIVO

Za "skromnite" okolo $200.

 

I az iskam takava karta............. :)

Link to comment
Share on other sites

Fon Tomov pak 4ete6 s gyzy si.

 

variant 2

ako si si mislil za gf FX 5600->ami 4istiq variant ne e po burz ot r9500pro, ultrata moje da mu se opune ama neznam dali sa s edna i su6ta cena, struva mi se 4e 5600ultra e po skupa ot r9500pro puk ne si opravdava parite

 

Posle da ne kaje6 4e se zaqjdam !

Link to comment
Share on other sites

Sorry TQ, greshkata e moia. :)

 

KILLERINCHO, mamin sladak, slanchice na nashata nacia, ne sam si i pomislil da te obviniavam za kakvoto i da bilo. Griah mi na dushata da kaza takova neshto. Bih ti predlozil obache (ako mi razresish razbira se), da se obarnesh kam debelite uchebnici po anatomia na choveka, da gi razlistish i da vidish kade ajaba se namirat zritelnite organi (inache kazano ochi, zurkeli, kombali). Togava predpolagam ste razberesh greshkata si. Nali? :woot

Link to comment
Share on other sites

Fon Tomov ocenkata mi po anatomiq v instituta be6e sys sigurnost dosta visoka i edva li 6te zabravq s kakvo se 4ete. Samo 4e normalnite hora 4etat vnimatelno i sled tova otgovarqt, dokato ti si 4el posta na TQ do sredata i ve4e si gotov da dava6 mnenie.

 

Btw vmesto da ironizira6 tolkova sme6no moje6 da se zamisli6 vyrhu sebe si i da preceni6 za6to mi se nabiva6 v o4ite. Samo 4e edva li ti stiska da go napravi6 taka 4e 6te q karame taka. S netyrpenie 4akam post nomer 1000 ot tebe.

Link to comment
Share on other sites

basi ei zatva nqma da pi6a pove4e v toq kenef (warez.ru/invision)

 

4oveka pita kva karta da si zeme, vie tuka go oburnahte na muhabetka (<-ne znam dali taka se pi6e ama ne mi i puka to i bez tva seki si pi6e kvo`t si iska tuka)

 

ne sum vidql edna tema deto da ne e pulna s takiva gluposti - koi kuv bil , bla bla bla bla.... ami pi6ete si gi drugade tiq ne6ta, 6toto 4vek i da iska do pro4ete ne6to v foruma trqbva da iz4ete 90% prostoti (da, za tvoite postove govorq)

Link to comment
Share on other sites

Ot tiq deto si izbroil (smqtam govorish za FX 5600) Radeona 9500 pro e nai-dobar kato prozivoditelnost, no sam 4uval, 4e davali golqm procent na brak. Tova ne moga da go potvurdq zashtoto horata, ot koito sam go 4ul ne sa mi bili priqteli, s koito si lafq vseki den, a proizvolni sobstvenici ili prodava4i na podobni karti.

Ne razbiram oba4e zashto si trugnal da si smenqsh sega Radeona, prosto nqkvo ogromno preimushtestvo nqma da usetish osven ako ne dunish pc-to na 1620x1280 ili puk ne rendirash razni 3D grafiki i film4eta.

Vse pak ako si reshil naistina da si q smenqsh Rad9500pro e nai-dobriq kato cena/vazmojnosti ot izbroenite varianti.

Link to comment
Share on other sites

Iskam samo da kaja neshto za NVIDIA

very important

na posledak chetoh nqakva statiq che Nvidia bili pusnali nqakav FX modul na sichkite si video karti sled GeForce2 i vadqt po golqama proizvoditelnost ot deistvitelnata na 3D Studio MAX. zashtoto katko znaete 3DStudioMAX i NVIDIA sa malko sdusheni .. taka che opredeleno NVidia sux pa kvoto iskat da mi kajat si4ki

Link to comment
Share on other sites

moq sledvash upgrade na video controllera, shte byde nai-veroqtno radeon 9500/non-pro, samo che ne smqtam che tova si zaslujava parite v momenta.. shte izchakam da padnat do ~100$.. edva li shte padne golqmo chakane :)

Link to comment
Share on other sites

E vie totalno me razbihte maina :woot :woot

 

1'vo / TQ e prav. Az prosto vi poiskah mnenieto a vie zapochnahte da si merite pishkite (za maitap de) I se zarodi golemia spor..koe kvo e i t.n.

 

2'ro / Az sum sus LG Flatron LCD i ne moga da poddurjam po goliama razdelitelna ot 1280.1024 (taka che i az se chudia kakvo da pravia) dali e nujen upgrade,prosto imah malko izlishni pari koito smiatah da investiram vuv Video Card..E daite sega i niakakvi preporuki za tova ako moje ..zashtoto ne smiatam da si smeniam monitora che da puskam niakakvi 1600 dr br razdelitelni :blink:

 

3'to / Imam greshka zashtoto stavashe duma za GeForce FX 5600 Ultra (no az si napisah che ne sum siguren dali tochno taka se kazvashe..

 

4'to / (posledno) Blagodaria na vsichki koito mi oburnahte vnimanie i mi pomagate (makar i po malko stranen nachin (svurzan sus anatomia) (shega de ) :D

 

P.S. i sega ako pak mi pomognete shte sum mnogo blagodaren (za 2'roto po gore)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...