Jump to content
BulForum.com

Pomognete v izbora na Video Card


Recommended Posts

има я,но само на лист хартия ;) Тази карта не се всася в България.Лично съм обиколим сумати фирми,така че мисля че няма нужда да си хабиш времето за нея,но ако ти се обикаля може да разгедаш из фирмите

 

лол,@backbone...бати телепатията

Преди 2-3 седмици си купих точно такава карта... така че мисля че не е само на хартия B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Потърсих и аз, няма го тоя Galaxy 6600GE и т'ва си е. :( Явно ще трябва друго да се взима! Какво ще кажете за Gigabyte NX66128DP?

Link to comment
Share on other sites

Това си е 6600 с лек завишени честоти по дифоулт последните ревизии бяха с 3.6 нс памет Хюникс и се клокваха около 700(по-спомени).

Link to comment
Share on other sites

Това си е 6600 с лек завишени честоти по дифоулт последните ревизии бяха с 3.6 нс памет Хюникс и се клокваха около 700(по-спомени).

А как е картата по производителност спрямо тази на галакси?

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос

кога ще излезне новото поколение видео карти на NVIDIA

GeForce 8 ли ще е някаква информация има ли

че смятам да си взема като излезе

Link to comment
Share on other sites

П.С. Да питам за по-знаещите тук в темата струва ли си да ъпгрейдна от FX5200 128MB 128bit core-350MHz

DDRAM-366MHz към 6600 128MB 128bit 350/500. Системата ми е тази от подписа, мисля да се пробвам да играя Quake IV след ъпгрейда.

 

разлика между тези две карти няма, те просто са различни карти :D и са толкова различни че чак сравнение не може да става :) . надявам се че не съм те объркал.

 

Потърсих и аз, няма го тоя Galaxy 6600GE и т'ва си е. :( Явно ще трябва друго да се взима! Какво ще кажете за Gigabyte NX66128DP?

 

точно с такава съм в къщи - ето до колко успях да я измъча.

:excl: издава малко притеснителни звуци докъто правиш нещо през 95% от времето, но проблеми не ми е правила и TV-Outa е рулез

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос

кога ще излезне новото поколение видео карти на NVIDIA

GeForce 8 ли ще е някаква информация има ли

че смятам да си взема като излезе

То 7 серия излезна преди няколко месеца ,та за 8-ма.Сигурно догодина лятото най-рано.Сега ще има Сли-та CrossFire и други такива работи.

Link to comment
Share on other sites

Ами на БАИТ Експо имаше една машинка с 2х EN7800GTX 256MB в SLI :blink:

Така че сигурно и 512 мб варианта сигурно е на пазара

да току що разбрах че

GF 7800GTX 512MB струва $700

а

X1800XT 512MB струва $600

тея хора да не мислят че ги печатаме тея долари

Link to comment
Share on other sites

да току що разбрах че

GF 7800GTX 512MB струва $700

а

X1800XT 512MB струва $600

тея хора да не мислят че ги печатаме тея долари

то това едно на ръка,но се вижда че и x1800xt 512 mb е по-добра ;)

Link to comment
Share on other sites

ta az shte vi caja neshta , koito sam gi chel za 2-te posledni modela na ati i nvidia.

Parvo Divaka 7800GTX 512 MB shte struva 649$. Btoro niakade prochetoh mai che gforce shte e po - evtina ot na ATI ( prosto nikade ne namerih tzenata na X1800XT 512MB ).

Samo shte kaja che Ati sa obvineni ot NVIDIA vav nechestni optimizatzii vav draiverite (t.i napravili sa Skorost vmesto kachestvo na kartinata) , koeto e strashno! Koeto e docazano i e naistina taka. A , ako znaete kolko skorogt moje sa stane chteznai-malkoto namaliavane na kachestvoto na kartinata!

 

Mejdo drugoto ima i XFX GF 7800GTX Extreme gamer , koiato e po- barza ot X1800XT

Link to comment
Share on other sites

да току що разбрах че

GF 7800GTX 512MB струва $700

а

X1800XT 512MB струва $600

тея хора да не мислят че ги печатаме тея долари

Цената в БГ на GTX в БГ ше около 900$ данъка така ,че няма смисъл за мен.

пък и тия 512 мб за какво ви са няма игра която да запълни такъв буфер.И за такава карта е нужно машина от сортан ан Амд на поне 2.8 реални т.е >3700+ или p4 >650 за да може да покаже потенциала.

За мен добра оферта е 7800ГТ или Х1800Хл защото парите си заслужават.

А относно оптимизацийте те са свързани с картината а с друго просто драйверите са оптимизирани така че дадено приложение да работи добре.Но и при Нвидиа ги има тези работи Някои ако иска да пробва да смени името на Doom3.exe с Doom31.exe и Fps падат с 20% процента,при ати е същото но е създанено на друо вътрешно ниво.

Link to comment
Share on other sites

Da popitam 6te trugne li GF2 na novo duno za 64bitov amd?

Зависи дали дъното е с PCI-E или AGP. ;)

Само дето няма абсолютно никва файда от Амд 64 с толкова хлабаво видео.

Link to comment
Share on other sites

Зависи дали дъното е с PCI-E или AGP. ;)

Само дето няма абсолютно никва файда от Амд 64 с толкова хлабаво видео.

не всеки играе на игри все пак

Link to comment
Share on other sites

na4i ako 4ipseta e nforce 3 6te tragne ako e nforce 4 nema da tragne :) Sa6to taka AGP 4x mislq 4e sa6to raboti na 1.5v kakto i agp 8x taka 4e ne e problem taq geforce-ka da tragne.Samo agp 2x e na 3.3v i togava e opasno no mislq 4e Geforce 2 na agp 2x nqma

Link to comment
Share on other sites

говори се че

Radeon X1800XT 512MB PCi Express

била много добра по добра от

7800 GTX 512MB

има ли нещо вярно

Офф бахти безмислените постове дето хвърляш.

Нито една от двете карти все още ги няма за свободна продажба в белия свят а ти питаш за тука.

Има Google провери там има всичко

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми това карта ,защото тоя 5900хт е слаб вече.. Въпроса е всички игри да вървят на макс на 1024х768.. мислех си за 6600гт ,но вие ако може да предложите нещо.. до 300-320$ ,като се има предвид ,че дъното ми е АГП..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...