Jump to content
BulForum.com

Server


basten

Recommended Posts

Ami ot izvestno vreme nasam game serverite se lagvat qko. Aide za CS+cd razbrah, no za ET zashto tolkova lagva...i tam li mashinata e slaba.

Posta ima za cel da alarmira admin-a i da se nadqvame, 4e toi shte go vzeme prisurce i shte se opita da reshi problema v kratak srok.

Link to comment
Share on other sites

Ami ot izvestno vreme nasam game serverite se lagvat qko. Aide za CS+cd razbrah, no za ET zashto tolkova lagva...i tam li mashinata e slaba.

Posta ima za cel da alarmira admin-a i da se nadqvame, 4e toi shte go vzeme prisurce i shte se opita da reshi problema v kratak srok.

Ami basten neznam zashto na teb ti lagva ama na men ne!!! :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

HitMan ti tolkova i igraesh...postoqnno si murtav. V4era se moleshe prez 10 sec "Spri tiq bombi"(za nezapoznatite 4oveka imashe predvid Air Support)...Kakto i da e, ima i drugi useri kato Ted i Bronx primerno, koito nqmat lag, no za tqh si mislq e normalno...

Ps: HitMan da ne se 4ustva obiden, prosto ne sam samo az s podoben problem i zatova sam postnal. Vidqh edni logove, koito e pokazal poznai i za sega mislq, 4e vsi4ko e nared...stiga admina da dade priqtelska ruka na gamerskoto bratstvo.

Link to comment
Share on other sites

oleee ..... az ot 1/2 sedmici suepr problemi s i-neta

Tu svalq

tu ne svalq

stranici q otvori q ne s mrave6ka skorost

misleh 4e problema e v men i 4e 6te se nalaga format

 

e v men li e ili kato cqlo i pri vas e taka toq period ?!

Link to comment
Share on other sites

za ostanalite neznam no li4no az nqmam problemi s interneta. naistina zabelqavam 4e na dosta hora mnogo im lagva v ET. mnogo malko sa horata kato men na koito ne im lagva.

Link to comment
Share on other sites

Ami az si slagam sega Rise of Nation i shte si cykam neia..

pinga mi kym et serverite e mnogo gaden i nishto ne se poluchava.

ne znam kakva e prichinata na edni da im e dobre, na drugi zle, ama tva e gadno.

Link to comment
Share on other sites

Ami az si slagam sega Rise of Nation i shte si cykam neia..

pinga mi kym et serverite e mnogo gaden i nishto ne se poluchava.

ne znam kakva e prichinata na edni da im e dobre, na drugi zle, ama tva e gadno.

tova ozna4ava li 4e pove4e nqma da te vijdam v ET survera. ne iskam taka. kakto vijdash furiozo polaga usiliq i suvsem skoro vsi4ko trqbva da se opravi.

 

P.S.

pomnish li kogato furiozo otide v nedelq do ofisa za da opravi survera :P

Link to comment
Share on other sites

tova ne zavisi ot furiozo.

i ne e ot syrvara

 

na pen pinga mi e osran kym

evrocom.net

play.evrocom.net

et.evrocom.net

warez.ru

 

ima niakva prostotia ama ne znam kva.

 

Dnes vleznah sam vyv servera da vidia dali ima podobrenie, syshtata rabota. Lagva mi taa...

 

.., a inache problemi s neta uj niamam. Normalno vsichko, a ako resha da DL ot warez-a si smykvam na moia si max.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...